Kliki siia Kliki siia
Kas 2021. aasta autoralli MM-sarjas pakkus põnevust?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
www.veoautodevaruosad.com
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Eesti ralli
Toimumise aeg: 15.07.2011-16.07.2011
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Mads Østberg
Jonas Andersson
NOR / SWE
Adapta AS
16:00
A8
Ford Fiesta WRC 2011
2.
2
Martin Prokop
Michal Ernst
CZ
Czech Ford National Team
16:02
N4
Ford Fiesta S2000
3.
3
Dennis Kuipers
Frédéric Miclotte
NL / BEL
Ferm Power Tools World Rally Team
16:04
N4
Ford Fiesta S2000
4.
4
Jari Ketomaa
Mika Stenberg
FIN
Skandi Motors Rally Team
16:06
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10 R4
5.
6
Markko Märtin
Kristo Kraag
EST
MM-Motorsport
16:08
A8
Ford Focus RS WRC 03
6.
7
Georg Gross
Raigo Mõlder
EST
MM-Motorsport
16:10
A8
Ford Focus RS WRC 08
7.
8
Ivars Vasaraudzis
Mareks Stirna
LV
Skandi Motors Rally Team
16:12
A8
Mitsubishi Lancer WRC 05
8.
9
René Kuipers
Annemieke Hulzebos
NL
Ferm Power Tools World Rally Team
16:14
A8
Ford Focus RS WRC 06
9.
10
Karl Kruuda
Martin Järveoja
EST
ME 3 Rally Team
16:16
N4
Ford Fiesta S2000
10.
11
Jimmy Joge
John Stigh
SWE
Peugeot Sport Baltic
16:18
N4
Peugeot 207 S2000
11.
12
Kaspar Koitla
Andres Ots
EST
SC Megapolis
16:20
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
12.
14
Rainer Aus
Rein Jõessar
EST
Team RRC
16:22
N4
Subaru Impreza
13.
15
Jānis Vorobjovs
Guntars Zicāns
LV
Vorobjovs Racing
16:24
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
14.
16
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
Team RRC
16:26
N4
Subaru Impreza WRX STI
15.
17
Raul Jeets
Erik Lepikson
EST
Team RRC
16:28
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
16.
18
Sander Pärn
Ken Järveoja
EST
MM-Motorsport
16:30
N4
Subaru Impreza WRX STI
17.
19
Kari Ali-Rantala
Jukka Toivonen
FIN
Würth Sport
16:32
N4
Škoda Fabia S2000
18.
20
Margus Murakas
Henri Murakas
EST
Prorehv Rally Team
16:34
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
19.
21
Vytautas Švedas
Žilvinas Sakalauskas
LT
KSK
16:36
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
20.
22
Dmitri Tagirov
Anna Zaveršinskaja
RUS
Vorobjovs Racing
16:38
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
21.
24
Dominykas Butvilas
Renatas Vaitkevičius
LT
Ataka Racing
16:40
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
22.
25
Roland Murakas
Kalle Adler
EST
Prorehv Rally Team
16:42
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
23.
26
Oleksii Tamrazov
Ivan German
UA
Oleksii Tamrazov
16:44
N4
Ford Fiesta S2000
24.
27
Oliver Ojaperv
Raul Kulgevee
EST
OK TSK
16:46
N4
Subaru Impreza WRX STI
25.
28
Radik Shaymiev
Maxim Tsvetkov
RUS
Taif Rally Team
16:48
N4
Peugeot 207 S2000
26.
29
Siim Plangi
Marek Sarapuu
EST
G.M.Racing SK
16:50
A7
Honda Civic Type-R
27.
30
Martin Kangur
Simo Koskinen
EST
Catwees Honda Racing
16:52
A7
Honda Civic Type-R R3
28.
31
Egon Kaur
Mait Laidvee
EST
Reinsalu Sport
16:54
A6
Ford Fiesta R2
29.
32
Graig Breen
Gareth Roberts
IRL / GB
Graig Breen
16:56
A6
Ford Fiesta R2
30.
33
Alastair Fisher
Daniel Barritt
GB
Alastair Fisher
16:58
A6
Ford Fiesta R2
31.
34
Jussi Kumpumäki
Teemu Horkama
FIN
Amitec Racing
17:00
A6
Ford Fiesta R2
32.
35
Molly Taylor
Sebastian Marshall
AUS / GB
Molly Taylor
17:02
A6
Ford Fiesta R2
33.
36
Vasili Grjazin
Georgi Troškin
RUS
Sports Racing Technologies
17:04
A6
Ford Fiesta R2
34.
37
Miko-Ove Niinemäe
Rasmus Niinemäe
EST
Miko-Ove Niinemäe
17:06
A6
Citroen C2
35.
38
Sergei Karjakin
Anton Vlasjuk
RUS
Sergei Karjakin
17:08
A6
Ford Fiesta R2
36.
39
Otto Täht
Meelis Vooro
EST
JMS Racing
17:10
A6
Ford Fiesta R2
37.
40
Niko-Pekka Nieminen
Panu Plosila
FIN
MM-Motorsport
17:12
A6
Ford Fiesta R2
38.
41
Aivars Bērziņš
Māris Šeflers
LV
Māris Šeflers
17:14
A8
Mitsubishi Lancer Evo 8
39.
43
Aleksei Mersjanov
Dmitri Tšumak
RUS
Vorobjovs Racing
17:16
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
40.
87
Sergei Uger
Trofim Tšikin
RUS
Cone Forest Rally Team
17:18
A8
Subaru Impreza
41.
89
Kaido Raiend
Hanno Hussar
EST
OK TSK
17:20
A8
Mitsubishi Lancer Evo 6
42.
135
Michael Honda
Jan Tománek
CZ
Michael Honda
17:22
N4
Subaru Impreza
43.
44
Aleksander Mihailov
Normunds Kokins
RUS / LV
Automoto Projektai
17:24
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
44.
46
Armo Avila
Māris Jēkabsons
EST / LV
ASRT
17:26
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
45.
47
Aleksei Šemet
Andrei Stukov
RUS
ART Rally
17:28
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
46.
48
Eugeni Tšerkassov
Seppo Varmavuo
RUS / FIN
Rally Drive Finland
17:30
N4
Subaru Impreza WRX STI
47.
49
Kees Burger
Miika Teiskonen
NL / FIN
Rally Drive Finland
17:32
N4
Subaru Impreza
48.
50
Jukka Illi
Samuli Meritähti
FIN
Jukka Illi
17:34
A8
Mitsubishi Lancer Evo 7
49.
51
Jevgeni Škljajev
Aleksandr Kornilov
RUS / EST
Sports Racing Technologies
17:36
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
50.
52
Benediktas Vanagas
Irina Kolomeitseva
LT / UA
Subaru General Financing
17:38
N4
Subaru Impreza WRX STI
51.
53
Risto Immonen
Mikael Penttinen
FIN
Risto Immonen
17:40
N3
Honda Civic Type-R
52.
54
Markus Abram
Jarmo Võsa
EST
Merkomar Motorsport
17:42
N3
Honda Civic Type-R
53.
55
Kristo Subi
Teele Sepp
EST
G.M.Racing SK
17:44
N3
Honda Civic Type-R
54.
56
Sander Tiisler
Gabriel Müürsepp
EST
G.M.Racing SK
17:46
N3
Honda Civic Type-R
55.
57
David Sultanjants
Jaan Põldsepp
EST
G.M.Racing SK
17:48
A7
Honda Civic Type-R
56.
58
Sander Siniorg
Urmas Künstler
EST
Prorehv Rally Team
17:50
N3
Honda Civic Type-R
57.
59
Ville Tannermäki
Jonne Halttunen
FIN
Ville Tannermäki
17:52
N3
Honda Civic Type-R
58.
60
Timmu Kõrge
Erki Pints
EST
Sar-Tech Motorsport
17:54
N3
Honda Civic Type-R
59.
61
Igor Grušelevski
Jan Pojedinkov
RUS
Sports Racing Technologies
17:56
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
60.
62
Timo Heiskonen
Ove Jürgenson
EST
SC Megapolis
17:58
N4
Subaru Impreza
61.
63
Keio Rubli
Henri Hallik
EST
Prorehv Rally Team
18:00
A8
Mitsubishi Lancer Evo 7
62.
64
Dmitri Tomko
Pavel Palkin
RUS
TTK Motorsport Events LLC
18:02
N4
Subaru Impreza
63.
91
Vadim Kuznetsov
Roman Kapustin
RUS
SC Megapolis
18:04
A8
Subaru Impreza
64.
65
Allan Ilves
Kristo Tamm
EST
LaitseRallyPark
18:06
A8
Mitsubishi Lancer Evo 8
65.
66
Inessa Tuškanova
Natalia Potapova
UA / RUS
SMSCredit.lt Baltic Rally Team
18:08
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
66.
67
Santeri Jokinen
Jouko Kärkkäinen
FIN
Uuraisten Sähkötyö OY
18:10
N3
Honda Civic Type-R
67.
68
Kaarel Kurvits
Reio Rada
EST
OK TSK
18:12
N3
Renault Clio
68.
69
Simmo Arendi
Mart Ojaperv
EST
OK TSK
18:14
N3
Honda Civic Type-R
69.
70
Ivan Mironov
Ain Heiskonen
RUS / EST
SC Megapolis
18:16
A7
Honda Civic Type-R
70.
71
Jevgeni Dmitriev
Stanislav Kostutšik
RUS
Evgeny Dmitriev
18:18
A7
Honda Civic Type-R
71.
72
Jevgeni Suhhovenko
Sergei Larens
RUS / EST
Team Scuderia Nordica
18:20
A7
Renault Clio R3
72.
73
Tanel Müürsepp
Neeme Järvpõld
EST
G.M.Racing SK
18:22
N3
Honda Civic Type-R
73.
74
Kevin Kuusik
Jarno Talve
EST
OK TSK
18:24
N3
Renault Clio Ragnotti
74.
75
Rain Johanson
Erik Sher
EST
Prorex Racing
18:26
N3
Honda Civic Type-R
75.
76
Linas Vaskys
Laurynas Paškevičius
LT
Vapsvos Racing
18:28
A7
Renault Clio
76.
77
Ralfs Sirmacis
Māris Kulšs
LV
Māris Kulšs
18:30
N3
Renault Clio Sport
77.
78
Joana Survilaite
Vesta Surviliene
LT
Vici Sport
18:32
A7
Renault Clio Sport
78.
80
Toni Gardemeister
Jari Komonen
FIN
TGS Worldwide
18:43
E11
BMW M3
79.
81
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
18:45
E11
BMW M3
80.
82
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
LaitseRallyPark
18:47
E11
BMW M3
81.
85
Hendrik Kers
Viljo Vider
EST
Team RRC
18:49
E12
MItsubishi Lancer Evo 5
82.
86
Aleksandrs Griva
Ritvars Veveris
LV
Aleksandrs Griva
18:51
E12
Mitsubishi Lancer Evo 7
83.
88
Valts Zvaigzne
Mārtiņš Jerums
LV
Valts Zvaigzne
18:53
E12
Mitsubishi Lancer Evo 9
84.
92
Margus Uleksin
Janek Tamm
EST
Pentron SC
18:55
E12
Mitsubishi Lancer Evo 7
85.
93
Dainius Matijosaitis
Gedas Vastakas
LT
Vici Sport
18:57
E12
Mitsubishi Lancer Evo 9
86.
94
Henri Haapamäki
Juha Lummaa
FIN
Henri Haapamäki
18:59
E11
Ford Escort RS2000
87.
95
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
19:01
E10
Toyota Starlet
88.
96
Mika Rantasalo
Tero Rönnemaa
FIN
Tero Rönnemaa
19:03
E10
Opel Kadett GSI 16V
89.
97
Jarno Kinnunen
Marko Sallinen
FIN
Jarno Kinnunen
19:05
E10
Honda Integra Type-R
90.
98
Aleksei Lukjanok
Aleksei Arnautov
RUS
SC Megapolis
19:07
E10
Opel Astra
91.
99
Tomi Rönnemaa
Antti Linnaketo
FIN
Antti Linnaketo
19:09
E9
Toyota Corolla 1600 GT
92.
100
Lauri Reintam
Ilmar Pukk
EST
OK TSK
19:11
E9
Vaz 2108
93.
101
Joonas Kolehmainen
Mikko Laakso
FIN
Joonas Kolehmainen
19:13
E9
Toyota Starlet
94.
102
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
19:15
E11
BMW M3
95.
103
Meelis Orgla
Margus Metssalu
EST
Prorex Racing
19:17
E10
Nissan Sunny GTI
96.
104
Ken Torn
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motorsport
19:19
E10
Mitsubishi Colt
97.
105
Henry Asi
Martin Ansi
EST
OK TSK
19:21
E9
VAZ 2108
98.
106
Timo Markkanen
Matti Ikävalko
FIN
Timo Markkanen
19:23
E9
Toyota Starlet 1300
99.
107
Rudolf Rohusaar
Taaniel Tigas
EST
Prorex Racing
19:25
E10
Nissan Sunny GTI
100.
108
Juho Annala
Tuukka Shemeikka
FIN
Spauk Rally Team Police Finland
19:27
E10
Opel Astra GSI 16V
101.
109
Vallo Nuuter
Toomas Vask
EST
LaitseRallyPark
19:29
E11
BMW M3
102.
110
Jaan Pettai
Raino Verliin
EST
G.M.Racing SK
19:31
E9
Lada Samara
103.
111
Raido Laulik
Tõnis Viidas
EST
Sar-Tech Motorsport
19:33
E10
Nissan Sunny GTI
104.
112
Tero Korhonen
Kimmo Siekkinen
FIN
Printsport OY
19:35
E10
Opel Astra
105.
113
Koit Repnau
Kaido Kurvits
EST
Sar-Tech Motorsport
19:37
E9
VAZ 2108
106.
114
Karl Jalakas
Rainer Laipaik
EST
Sar-Tech Motorsport
19:39
E9
VAZ 2105
107.
115
Hannu Leinonen
Hannu Savolainen
FIN
Hannu Savolainen
19:41
E10
Opel Ascona B
108.
116
Mart Kask
Brit Peterson
EST
LaitseRallyPark
19:43
E10
BMW 318IS
109.
117
Raiko Aru
Veiko Kullamäe
EST
Märjamaa Rally Team
19:45
E11
BMW 325
110.
118
Madis Enok
Lauri Ristolainen
EST
Märjamaa Rally Team
19:47
E9
Honda Civic EK9
111.
119
Janne Korhonen
Juha Asikainen
FIN
Janne Korhonen
19:49
E9
Toyota Corolla GT
112.
120
Raido Tonts
Jüri Starast
EST
G.M.Racing SK
19:51
E10
VW Golf
113.
121
Maila Vaher
Karita Kivi
EST
Sar-Tech Motorsport
19:53
E10
Nissan Sunny GTI
114.
122
Janek Vallask
Heldur Allas
EST
Fast Ford Estonia RT
19:55
E10
Ford Escort
115.
123
Tauri Jaanson
Silver Simm
EST
OK TSK
19:57
E10
Opel Astra
116.
125
Lauri Rüga
Priit Püss
EST
G.M.Racing SK
19:59
E10
VW Golf MK1
117.
126
Raivis Ozoliņš
Jānis Veilands
LV
Jānis Veilands
20:01
E9
Honda Civic CRX
118.
127
Aleksei Rešetov
Rainer Maasik
RUS / EST
G.M.Racing SK
20:03
E12
Subaru Impreza
119.
128
Margus Sarja
Taavi Audova
EST
G.M.Racing SK
20:05
E9
VW Golf
120.
129
Peeter Salmu
Jaanus Piller
EST
LaitseRallyPark
20:07
E10
Peugeot 309
121.
130
Guntis Lielkājis
Vilnis Miķelsons
LV
Guntis Lielkājis
20:09
E9
Lada Samara
122.
131
Priit Koik
Alari-Uku Heldna
EST
LaitseRallyPark
20:11
E10
BMW 318IS
123.
132
Margus Reek
Romet Kose
EST
Sar-Tech Motorsport
20:13
E9
Lada VFTS
124.
133
Indrek Irs
Arvo Liiman
EST
Fast Ford Estonia RT
20:15
E9
AZLK 2140
125.
134
Tarvi Poola
Tarmo Rüütel
EST
G.M.Racing SK
20:17
E9
AZLK 2140
Artikli juurde
30.11.2022
Euroopa meistrisarjas teise tulemuse saavutanud Kaspar Kasaril uueks hooajaks kavalam plaan
Artikli juurde
29.11.2022
Ott Kuurberg ja Saimon Köst võitsid Leedus meistritiitlid
Artikli juurde
26.11.2022
Estonia ralli on tuleval aastal taas MM-etapiks
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
11.11.2022
Hiiumaa Rahvaralli 4-5,11,22 (0)
16.10.2022
Vasalemma rahvasprint 15.10.2022 (0)
11.10.2022
Saaremaa ralli 7-8.10.22 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
20.11.2022 19:54
Lada cup auto (0)
09.11.2022 21:12
Jaapani WRC ralli 2022 ennustus (0)
25.10.2022 00:35
Saaremaa ralli 2022 (5)
25.10.2022 00:31
Tarvastu karikas 2022 5.etapp Raassilla RX track (1)
19.10.2022 14:30
Hispaania WRC ralli 2022 ennustus (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia