Missugusele rallisarjale pöörad enim tähelepanu? |
|
|
|
|
|
Estonia ralli on MM-sarja etapp ka tuleval aastal
Kolmapäeval, 13. jaanuaril toimus Estonia ralli pressikonverents, kus kinnitati võistluse staatus selleks ja järgmiseks aastaks, samuti allkirjastati digitaalselt vastavasisuline leping.
Loe edasi
|
|
Ken Torn ja Kauri Pannas tulid Euroopa autoralli meistriteks
19.11.2020 Ken Torn ja Kauri Pannas võitsid 2020. aastal Euroopa autoralli meistrivõistlused nii ERC3 kui ka ERC3 juunioride arvestuses. Kui veel nädal tagasi olid nad kindlad, et sõita on veel kaks rallit, siis äsjase info valguses, et Belgia etappi ei toimu, kuulutati eestlased võitjateks.
Loe edasi

Maailmameister võitis, kõik debütandid jõudsid finišisse
16.11.2020 14. novembril peeti Kehala autospordikompleksis ja selle lähiümbruses lühiralli. Esikoha saavutasid kõik kavas olnud üheksa kiiruskatset võitnud autoralli maailmameistrid Ott Tänak ja Martin Järveoja.
Loe edasi

Soome ärimees soetas Egon Kaurile ralli MM-sarjas osalemiseks auto
13.11.2020 Rallisõitja Egon Kaur sai Soome ärimehe Markku Rautio abiga autoralli MM-sarjas osalemiseks Volkswagen Polo R5 auto. Egon Kauri eesmärgiks on osaleda viiel MM-etapil, lisaks muudel valitud võistlustel.
Loe edasi

Kehalas toimub maailmameistri osavõtul lühiralli
13.11.2020 14. novembril toimub Rakvere lähedal ühepäevane lühiralli, kus osalevad ka autoralli valitsevad maailmameistrid Ott Tänak ja Martin Järveoja. Võistluse keskmeks on Kehala autospordikompleks.
Loe edasi

|
|
|
|
|
|