Kliki siia Kliki siia
Mitmenda koha saavutab Ott Tänak MM-sarjas hooaja kokkuvõttes?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Tallinna ralli
Toimumise aeg: 06.05.2011-07.05.2011
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Georg Gross
Raigo Mõlder
EST
MM-Motorsport
17:30
A8
Ford Focus RS WRC 08
2.
3
Kaspar Koitla
Andres Ots
EST
SC Megapolis
17:31
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
3.
4
Sander Pärn
Ken Järveoja
EST
MM-Motorsport
17:32
N4
Subaru Impreza WRX STI
4.
5
Raul Jeets
Andrus Toom
EST
Team RRC
17:33
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
5.
6
Jānis Vorobjovs
Guntars Zicāns
LAT
Vorobjovs Racing
17:34
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
6.
7
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
Team RRC
17:35
N4
Subaru Impreza
7.
8
Aigar Pärs
Simo Koskinen
EST
MM-Motorsport
17:36
N4
Subaru Impreza WRX STI
8.
9
Dmitri Tagirov
Anna Zaveršinskaja
RUS
Dmitri Tagirov
17:37
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
9.
10
Marko Kasepõld
Rein Jõessar
EST
Team RRC
17:38
N4
Subaru Impreza
10.
11
Jukka Hiltunen
Jarkko Kalliolepo
FIN
Jukka Hiltunen
17:39
N4
Subaru Impreza
11.
12
Roland Murakas
Kalle Adler
EST
Prorehv Rally Team
17:40
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
12.
14
Radik Shaymiev
Maxim Tsvetkov
RUS
Taif Rally Team
17:41
N4
Peugeot 207 Sport
13.
15
Jani Salomaa
Jarno Ottman
FIN
Jani Salomaa
17:42
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
14.
16
Pekka Savela
Ville Mäkelä
FIN
Pekka Savela
17:43
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
15.
17
Oliver Ojaperv
Raul Kulgevee
EST
OK TSK
17:44
N4
Subaru Impreza WRX STI
16.
18
Timo Heiskonen
Ove Jürgenson
EST
SC Megapolis
17:45
N4
Subaru Impreza
17.
20
Karri Marttila
Ari Haipus
FIN
KWE-Team Oy
17:46
FR4
Mitsubishi Lancer Evo 8
18.
21
Siim Plangi
Marek Sarapuu
EST
G. M. Racing SK
17:47
A7
Honda Civic Type-R R3
19.
22
Martin Kangur
Silver Kütt
EST
Catwees Honda Racing
17:48
A7
Honda Civic Type-R R3
20.
23
Pawel Stefanicki
Bartosz Bil
POL
Pawel Stefanicki
17:49
A7
Honda Civic Type-R
21.
24
David Sultanjants
Jaan Põldsepp
EST
G. M. Racing SK
17:50
A7
Honda Civic Type-R
22.
25
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
17:51
E11
BMW M3
23.
26
Antti Nokkanen
Markus Tankka
FIN
Markus Tankka
17:52
E11
BMW M3
24.
27
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
17:53
E11
BMW M3
25.
28
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
LaitseRallyPark
17:54
E11
BMW M3
26.
29
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
17:55
E10
Toyota Starlet
27.
30
Meelis Orgla
Aivo Rahu
EST
Prorex Racing
17:56
E10
Nissan Sunny GTI
28.
31
Martin Saar
Kristo Tõkke
EST
Optitrans Tehnikasport
17:57
E10
VW Golf 2
29.
32
Kaido Raiend
Hanno Hussar
EST
OK TSK
17:58
E12
Mitsubishi Lancer Evo 6
30.
33
Sergei Uger
Trofim Tšikin
RUS
Cone Forest Rally Team
17:59
E12
Subaru Impreza
31.
34
Sander Tiisler
Gabriel Müürsepp
EST
G. M. Racing SK
18:00
N3
Honda Civic Type-R
32.
35
Markus Abram
Jarmo Võsa
EST
Merkomar Motorsport
18:01
N3
Honda Civic Type-R
33.
36
Kristo Subi
Teele Sepp
EST
G. M. Racing SK
18:02
N3
Honda Civic Type-R
34.
37
Toni Kangasaho
Hannu Kallioahu
FIN
Franginkari
18:03
E9
Toyota Corolla GT
35.
38
Tomi Rönnemaa
Antti Linnaketo
FIN
Antti Linnaketo
18:04
E9
Toyota Corolla 1600 GT
36.
39
Lauri Reintam
Ilmar Pukk
EST
OK TSK
18:05
E9
Vaz 2108
37.
40
Timmu Kõrge
Erki Pints
EST
Sar-Tech Motorsport
18:06
E9
Lada VFTS
38.
41
Eugeni Tšerkassov
Jarkko Miettinen
RUS / FIN
Rally Drive Finland
18:07
N4
Subaru Impreza WRX STI
39.
42
Arto Kallioinen
Pasi Riihiaho
FIN
Arto Kallioinen
18:08
E12
Mitsubishi Lancer Evo 3
40.
43
Andrus Vahi
Renee Reinu
EST
AMK Ligur Racing
18:09
E10
Lada VFTS
41.
44
Ken Torn
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motorsport
18:10
E10
Mitsubishi Colt
42.
45
Tauri Jaanson
Silver Simm
EST
OK TSK
18:11
E10
Opel Astra
43.
74
Aleksei Lukjanuk
Aleksei Arnautov
RUS
A-Racing
18:12
E10
Opel Astra GSI
44.
46
Kristian Kiviniemi
Lasse Hirvijärvi
FIN
Kristian Kiviniemi
18:13
N3
Honda Civic Type-R
45.
47
Ivan Mironov
Ain Heiskonen
RUS / EST
SC Megapolis
18:14
A7
Honda Civic Type-R
46.
48
Tomi Weurlander
Tommi Suihkonen
FIN
Tomi Weurlander
18:15
A6
Citroen C2 R2
47.
49
Tanel Müürsepp
Neeme Järvpõld
EST
G. M. Racing SK
18:16
N3
Honda Civic Type-R
48.
50
Simmo Arendi
Mart Ojaperv
EST
OK TSK
18:17
N3
Honda Civic Type-R
49.
51
Vadim Kuznetsov
Roman Kapustin
RUS
A-Racing
18:18
A8
Subaru Impreza
50.
52
Allan Ilves
Kristo Tamm
EST
LaitseRallyPark
18:19
A8
Mitsubishi Lancer Evo 8
51.
53
Siim Aas
Vallo Vahesaar
EST
G. M. Racing SK
18:20
A8
Subaru Impreza STI
52.
54
Sergei Židkov
Galina Prahova
RUS
A-Racing
18:21
E12
Subaru Impreza
53.
55
Valts Zvaigzne
Alvis Fjodorovs
LAT
Alvis Fjodorovs
18:22
E12
Mitsubishi Lancer Evo 9
54.
57
Rando Turja
Ain Sepp
EST
Sar-Tech Motorsport
18:23
E10
Lada VFTS
55.
58
Allan Popov
Talis Perosti
EST
Team RRC
18:24
N3
Honda Civic Type-R
56.
59
Kaarel Kurvits
Reio Rada
EST
OK TSK
18:25
N3
Renault Clio
57.
60
Niko-Pekka Nieminen
Panu Plosila
FIN
MM-Motorsport
18:26
A6
Ford Fiesta R2
58.
62
Hannu Kortesuo
Turo Mannila
FIN
Hannu Kortesuo
18:27
E10
Opel Manta B
59.
63
Juha Karjalainen
Jani Joensuu
FIN
Juha Karjalainen
18:28
E9
VW Polo
60.
64
Petri Reinikainen
Terttu Pasanen
FIN
Petri Reinikainen
18:29
E11
MB 190 2.5-16V
61.
65
Koit Repnau
Kaido Kurvits
EST
Sar-Tech Motorsport
18:30
E9
Lada Samara
62.
66
Vallo Nuuter
Toomas Vask
EST
LaitseRallyPark
18:31
E11
BMW M3
63.
67
Raiko Aru
Veiko Kullamäe
EST
Märjamaa Rally Team
18:32
E11
BMW 325
64.
69
Andrei Jušin
Anastasia Selivanova
RUS
Andrei Jušin
18:33
A6
Ford Fiesta
65.
70
Jevgeni Dmitriev
Stanislav Kostutšik
RUS
Jevgeni Dmitriev
18:34
A7
Honda Civic Type-R
66.
71
Karl Jalakas
Rainer Laipaik
EST
Sar-Tech Motorsport
18:35
E9
VAZ 2105
67.
72
Madis Enok
Lauri Ristolainen
EST
Märjamaa Rally Team
18:36
E9
Honda Civic EK9
68.
73
Kevin Kuusik
Jarno Talve
EST
OK TSK
18:37
N3
Renault Clio
69.
75
Janek Vallask
Heldur Allas
EST
Fast Fords Estonia RT
18:38
E10
Ford Escort
70.
76
Rain Johanson
Erik Sher
EST
Prorex Racing
18:39
N3
Honda Civic Type-R
71.
77
Raido Laulik
Tõnis Viidas
EST
Sar-Tech Motorsport
18:40
E10
Nissan Sunny GTI
72.
78
Maila Vaher
Karita Kivi
EST
Sar-Tech Motorsport
18:41
E10
Nissan Sunny GTI
73.
79
Esa Uski
Matti Hämäläinen
FIN
Esa Uski
18:42
E11
BMW 325
74.
80
Markku Reilio
Jarno Junnila
FIN
Markku Reilio
18:43
E9
Toyota Starlet
75.
81
Sander Siniorg
Urmas Künstler
EST
Prorehv Rally Team
18:44
N3
Honda Civic Type-R
76.
82
Kristo Riive
Jaanus Hõbemägi
EST
Fast Fords Estonia RT
18:45
E10
Ford Escort RS 2000
77.
83
Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
SK Villu
18:46
E9
VAZ 2105
78.
84
Margus Reek
Heiki Eelma
EST
Sar-Tech Motorsport
18:47
E9
Lada VFTS
79.
85
Indrek Napp
Tarmo Mägi
EST
G. M. Racing SK
18:48
E9
VAZ 2108
Artikli juurde
14.10.2019
Robert Virves esimesel täishooajal mitmes riigis rallimeister
Artikli juurde
10.10.2019
Kodune rallihooaeg lõpeb traditsiooniliselt Saaremaal
Artikli juurde
13.10.2019
Saaremaa libedail teedel võidutses Georg Gross
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
14.10.2019
Saaremaa ralli 11.10.19 (0)
14.10.2019
Saaremaa ralli 2019 (0)
07.10.2019
Walesi ralli 2019 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
15.10.2019 22:51
Saaremaa ralli 2019 (6)
06.10.2019 13:51
Superkrossi viimane etapp, auto24ring, 5.10.2019 (0)
02.10.2019 18:49
Rallijututuba Discord'is (18)
22.09.2019 23:23
Matsi autokross, 21. september 2019 (0)
22.09.2019 22:22
Läänemaa rahvaralli 2019 (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia