Kliki siia Kliki siia
Millisesse vanuserühma kuulud?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Eesti ralli
Toimumise aeg: 16.07.2010-18.07.2010
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Markko Märtin
Kristo Kraag
EST
MM-Motorsport
16:50
A8
Ford Focus WRC RS 03
2.
2
Ivars Vasaraudzis
Pēteris Spredzis
LAT
Skandi Auto Rally Team
16:51
A8
Mitsubishi Lancer WRC
3.
3
Georg Gross
Raigo Mõlder
EST
MM-Motorsport
16:52
A8
Ford Focus WRC RS 03
4.
4
Martin Prokop
Jan Tománek
CZ
Czech Ford National Team
16:53
N4
Ford Fiesta S2000
5.
5
Toni Gardemeister
Tapio Suominen
FIN
GPOWER KY
16:54
N4
Ford Fiesta S2000
6.
6
Ott Tänak
Kuldar Sikk
EST
MM-Motorsport
16:55
N4
Subaru Impreza WRX STI
7.
7
Marko Kakko
Panu Plosila
FIN
JMP-Yhtiö
16:56
N4
Ford Fiesta S2000
8.
8
Egon Kaur
Erik Lepikson
EST
MM-Motorsport
16:57
N4
Subaru Impreza WRX STI
9.
9
Margus Remmak
Urmas Roosimaa
EST
Harju KEK Ralliklubi
16:58
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
10.
10
Kert Uus
Alo Ivask
EST
A-Racing
16:59
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
11.
11
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
Team RRC
17:00
N4
Subaru Impreza
12.
12
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
17:01
N4
Subaru Impreza WRX STI
13.
14
Raimonds Kisiels
Arnis Ronis
LAT
Skandi Auto Rally Team
17:02
A8
Mitsubishi Lancer WRC
14.
15
Marko Kasepõld
Rein Jõessar
EST
Märjamaa Rally Team
17:03
A8
Mitsubishi Lancer Evo 6
15.
16
Raul Jeets
Andrus Toom
EST
Team RRC
17:04
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
16.
17
Margus Murakas
Jaago Kuriks
EST
Prorehv Rally Team
17:05
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
17.
18
Ranno Bundsen
Arsi Tupits
EST
A-Racing
17:06
N4
Subaru Impreza
18.
19
Gennadi Broslavski
Aleksander Gorlanov
EST
A-Racing
17:07
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
19.
20
Axel Lindholm
Timo Jaakkola
FIN
Axel Lindholm
17:08
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
20.
21
Aigar Pärs
Simo Koskinen
EST
MM-Motorsport
17:09
N4
Subaru Impreza WRX STI
21.
22
Radik Shaymiev
Maxim Tsvetkov
RUS
TAIF Rally Team
17:10
N4
Peugeot 207 S2000
22.
23
Hendrik Kers
Viljo Vider
EST
Team RRC
17:11
A8
Mitsubishi Lancer Evo 5
23.
24
Oleksii Tamrazov
Ivan German
UKR
AT Rally
17:12
N4
Subaru Impreza
24.
25
Henri Raide
Veiko Valts
EST
ProRex Racing
17:13
A8
Subaru Impreza WRX STI
25.
26
Dominykas Butvilas
Renatas Vaitkevicius
LIT
Ataka Racing
17:14
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
26.
27
Kaspar Koitla
Andres Ots
EST
SC Megapolis
17:15
A7
Honda Civic Type-R
27.
28
Martin Kangur
Mait Laidvee
EST
Catwees Honda Racing
17:16
A7
Honda Civic Type-R R3
28.
29
Siim Plangi
Marek Sarapuu
EST
G. M. Racing SK
17:17
A7
Honda Civic Type-R
29.
30
Sander Pärn
Ken Järveoja
EST
Team Scuderia Nordica
17:18
A7
Renault Clio R3
30.
31
Priit Ollino
Eero Uustalu
EST
Team Scuderia Nordica
17:19
A7
Renault Clio R3
31.
32
Oliver Ojaperv
Jarno Talve
EST
OK TSK
17:20
N3
Renault Clio Ragnotti
32.
33
Kristo Subi
Teele Sepp
EST
G. M. Racing SK
17:21
N3
Honda Civic Type-R
33.
34
Kristen Kelement
Timo Kasesalu
EST
Texaco Citroen Junior Rallyteam
17:22
A6
Citroen C2 R2
34.
35
Kirill Ladõgin
Aleksander Mihailov
RUS
Lada Sport Rally
17:23
A6
VAZ 11193
35.
36
Michael Honda
Lidie Vicikova
CZ
Michael Honda
17:24
A6
Citroen C2 S1600
36.
37
Reiko Lempu
Indrek Jõeäär
EST
Team HH Racing
17:25
A7
Honda Civic Type-R R3
37.
38
Karl Kruuda
Martin Järveoja
EST
Catwees Honda Racing
17:26
A7
Honda Civic Type-R R3
38.
39
Roland Murakas
Kalle Adler
EST
Prorehv Rally Team
17:27
N3
Honda Civic Type-R
39.
40
Artjom Nazarov
Sergei Larens
RUS / EST
Artjom Nazarov
17:28
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
40.
41
Aleksei Shemet
Andrei Konovalenko
RUS
A-Racing
17:29
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
41.
42
Sergei Uger
Giedrius Nomeika
RUS / LIT
Cone Forest Rally Team
17:30
N4
Subaru Impreza
42.
43
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
G. M. Racing SK
17:31
A8
Subaru Impreza
43.
44
Ivan Mironov
Ain Heiskonen
RUS / EST
SC Megapolis
17:32
N4
Subaru Impreza
44.
45
Kaido Raiend
Hanno Hussar
EST
OK TSK
17:33
A8
Mitsubishi Lancer Evo 6
45.
46
Aivars Bērziņš
Māris Šeflers
LAT
Aivars Bērziņš
17:34
A8
Mitsubishi Lancer Evo 6
46.
47
David Sultanjants
Jaan Põldsepp
EST
G. M. Racing SK
17:35
A7
Honda Civic Type-R
47.
48
Tiit Rattasep
Madis Halling
EST
OK TSK
17:36
A7
Honda Civic Type-R
48.
49
Raimo Kulli
Kaido Kulli
EST
Team Scuderia Nordica
17:37
N3
Honda Civic Type-R
49.
50
Markus Abram
Mait Tammjärv
EST
Merkomar Motorsport
17:38
N3
Honda Civic Type-R
50.
51
Sander Tiisler
Gabriel Müürsepp
EST
G. M. Racing SK
17:39
N3
Honda Civic Type-R
51.
52
Linas Vaskys
Laurynas Paskevicius
LIT
Vapsvos Racing
17:40
A7
Renault Clio Ragnotti
52.
54
Denis Grodetski
Aleksandr Kornilov
RUS
Denis Grodetski
17:41
N4
Subaru Impreza
53.
55
Eugeni Tserkassov
Jarkko Miettinen
RUS / FIN
Rally Drive Finland
17:42
N4
Subaru Impreza WRX STI
54.
56
Jaakko Tapper
Pasi Haataja
FIN
jaakkotapper.com
17:43
A8
Seat Leon FR TDI
55.
57
Rünno Ubinhain
Priit Hain
EST
OK TSK
17:44
A8
Mitsubishi Lancer Evo 8
56.
58
Peter Horsey
Calvin Cooledge
KEN / GB
Peter Horsey
17:45
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
57.
84
Juri Arshanski
Maksim Burlakov
RUS
Juri Arshanski
17:46
A8
Subaru Impreza
58.
87
Vadim Kuznetsov
Roman Kapustin
RUS
A-Racing
17:47
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
59.
59
Maria Obraztsova
Aleksander Rudykh
RUS
A-Racing
17:48
A8
Mitsubishi Lancer Evo 6
60.
60
Miko-Ove Niinemäe
Toomas Valter
EST
Texaco Citroen Junior Rallyteam
17:49
A6
Citroen C2
61.
61
Jevgeni Rogov
Aleksei Starodubtsev
RUS
A-Racing
17:50
A6
Citroen C2
62.
62
Dmitri Bragin
Valeri Koltšugin
RUS
Lada Sport Rally
17:51
N2
VAZ 11193
63.
63
Ville Tannermäki
Jukka Ruotsalainen
FIN
Ville Tannermäki
17:52
N3
Honda Civic Type-R
64.
64
Tarmo Savisaar
Andres Lichtfeldt
EST
Fast Ford Estonia Rally Team
17:53
N3
Honda Civic Type-R
65.
65
Simmo Arendi
Raul Kulgevee
EST
OK TSK
17:54
N3
Honda Civic Type-R
66.
66
Kaarel Kurvits
Reio Rada
EST
OK TSK
17:55
A7
Renault Clio
67.
108
Oleg Myslevitch
Jekaterina Medvedjeva
RUS
ZAO AVTO-AS
17:56
N2
Renault Logan
68.
73
Taavi Kivistik
Taaniel Tigas
EST
ProRex Racing
17:59
E10
Opel Astra GSI
69.
68
Timo Pulkkinen
Jorma Haapasaari
FIN
Timo Pulkkinen
18:01
E12
Mitsubishi Lancer Evo 3
70.
69
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
LaitseRallyPark
18:02
E11
BMW M3
71.
70
Rainer Aus
Konstantin Shorohov
EST
Jaanimäe RT
18:03
E11
BMW M3
72.
71
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
18:04
E10
Toyota Starlet
73.
72
Mika Rantasalo
Tero Rönnemaa
FIN
Mika Rantasalo
18:05
E10
Opel Kadett GSI 16V
74.
74
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
18:06
E10
Honda Civic SI
75.
76
Rainer Keck
Jens Neumeister
GER
Rainer Keck
18:07
E12
Mitsubishi Lancer Evo 6
76.
123
Vladimir Ganin
Tõnu Vunn
RUS / EST
SK NIKA
18:08
E12
Mitsubishi Lancer Evo 6
77.
77
Joonas Kolehmainen
Mikko Kautto
FIN
Joonas Kolehmainen
18:09
E9
Toyota Starlet
78.
78
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
ProRex Racing
18:10
E10
Nissan Sunny GTI
79.
79
Meelis Orgla
Margus Metssalu
EST
ProRex Racing
18:11
E10
Nissan Sunny GTI
80.
80
Lauri Reintam
Oliver Peebo
EST
OK TSK
18:12
E9
VAZ 2108
81.
81
Jaan Pettai
Inger Tuur
EST
G. M. Racing SK
18:13
E9
Lada Samara
82.
82
Tomi Rönnemaa
Antti Linnaketo
FIN
Tomi Rönnemaa
18:14
E9
Toyota Corolla 1600 GT
83.
83
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
JMS Racing
18:15
E9
VW Golf
84.
85
Ali Jansons
Ivars Krievs
LAT
Ivars Krievs
18:16
E12
Subaru Impreza
85.
86
Timo Tooming
Karl Koosa
EST
G. M. Racing SK
18:17
E12
Subaru Impreza 555
86.
88
Allan Ilves
Lauri Aarmaa
EST
LaitseRallyPark
18:18
E12
Subaru Impreza
87.
89
Pasi Tiainen
Pentti Tiainen
FIN
LaitseRallyPark
18:19
E10
Toyota Corolla Levin
88.
90
Madis Mägi
Jaan Halliste
EST
Yellow Racing
18:20
E10
BMW Compact
89.
91
Henry Asi
Martin Ansi
EST
OK TSK
18:21
E9
VAZ 2108
90.
92
Rainer Rohtmets
Andrus Vahi
EST
OK TSK
18:22
E9
Vaz 2108
91.
93
Timo Markkanen
Janno Older
FIN / EST
Janno Older
18:23
E9
Toyota Starlet
92.
94
Avo Kivinukk
Aivo Rahu
EST
Fast Ford Estonia Rally Team
18:24
E11
BMW Compact
93.
95
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
18:25
E11
BMW M3
94.
96
Ken Torn
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motorsport
18:26
E10
Mitsubishi Colt
95.
97
Raido Laulik
Tõnis Viidas
EST
Sar-Tech Motorsport
18:27
E10
Nissan Sunny GTI
96.
98
Alar Laine
Erki Kriisa
EST
ProRex Racing
18:28
E10
VW Golf
97.
99
Tõnu Sepp
Martin Rimmel
EST
AMK Ligur Racing
18:29
E10
Opel Astra
98.
100
Virko Juga
Neeme Järvpõld
EST
LaitseRallyPark
18:30
E9
Lada Samara
99.
101
Lauri Rüga
Lauri Luts
EST
G. M. Racing SK
18:31
E10
VW Golf
100.
102
Koit Repnau
Kaido Kurvits
EST
Sar-Tech Motorsport
18:32
E9
Lada Samara
101.
103
Mart Kask
Tanel Maasoo
EST
LaitseRallyPark
18:33
E10
BMW 318IS
102.
104
Indrek Ups
Marten Madissoo
EST
LaitseRallyPark
18:34
E9
Honda Civic CRX
103.
105
Toomas Vask
Jaanus Piller
EST
Team RRC
18:35
E11
BMW 316
104.
109
Tarmo Tiits
Enar Saar
EST
Jaanimäe RT
18:36
E10
VW Golf GL
105.
110
Raido Tonts
Jüri Starast
EST
G. M. Racing SK
18:37
E10
VW Golf
106.
113
Margus Ojaots
Martin Meltsov
EST
ProRex Racing
18:38
E9
Honda Civic
107.
114
Andres Olvik
Kaido Kaasik
EST
A-Racing
18:39
E11
AZLK 2140
108.
115
Siim Kahar
Siim Oja
EST
G. M. Racing SK
18:40
E10
VAZ 2101
109.
116
Timo Sandholm
Janne Lintupuro
FIN
Timo Sandholm
18:41
E9
Suzuki Swift GTI
110.
117
Maila Vaher
Karita Kivi
EST
Sar-Tech Motorsport
18:42
E10
Nissan Sunny GTI
Artikli juurde
12.11.2019
Austraalia ralli jääb ulatuslike maasikupõlengute tõttu ära
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
28.10.2019
Ott Tänak maailmameistriks! (0)
27.10.2019
Kataloonia ralli 2019 (0)
24.10.2019
Vasalemma rahvasprint 19.10.19 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
28.10.2019 13:51
Ott Tänak ja Martin Järveoja - maailmameistrid! (1)
28.10.2019 13:14
Rallijututuba Discord'is (20)
15.10.2019 22:51
Saaremaa ralli 2019 (6)
06.10.2019 13:51
Superkrossi viimane etapp, auto24ring, 5.10.2019 (0)
22.09.2019 23:23
Matsi autokross, 21. september 2019 (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia