Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Tallinna ralli
Toimumise aeg: 09.05.2008-10.05.2008
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Jukka Hiltunen
Jarkko Kalliolepo
FIN
Jukka Hiltunen
17:30
A8
Ford Focus WRC
2.
2
Jouni Arolainen
Risto Pietiläinen
FIN
CLO Racing
17:31
A8
Ford Focus WRC
3.
3
Jaakko Keskinen
Juha Heikkilä
FIN
Progress Motorsport Finland
17:32
A8
Toyota Corolla WRC
4.
4
Rainer Aus
Urmas Roosimaa
EST
Harju KEK Ralliklubi
17:33
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
5.
5
Toni Klemets
Jani Laaksonen
FIN
Toni Klemets
17:34
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
6.
6
Egon Kaur
Simo Koskinen
EST
OK TSK
17:35
N4
Subaru Impreza WRX STI Spec C
7.
7
Aki Teiskonen
Pasi Kilpeläinen
FIN
Aki Teiskonen
17:36
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
8.
8
Janis Vorobjovs
Guntis Ervalds
LAT
Janis Vorobjovs
17:37
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
9.
9
Margus Murakas
Silver Kütt
EST
M. K. E. Motorsport - Silberauto
17:38
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
10.
10
Kari Ali-Rantala
Petri Vihavainen
FIN
Würth Sport
17:39
A8
Mitsubishi Lancer Evo 7
11.
11
Aivis Egle
Martins Jerums
LAT
RAMI R-evolution Racing
17:40
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
12.
12
Margus Remmak
Olaf Suuder
EST
Harju KEK Ralliklubi
17:41
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
13.
14
Kalle Pinomäki
Matti Kaskinen
FIN
Set Promotion Oy
17:42
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
14.
31
Riku Tahko
Markus Soininen
FIN
Riku Tahko
17:43
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
15.
15
Slava Popov
Talis Perosti
EST
Ekström Rally Team
17:44
A8
Mitsubishi Lancer Evo 6
16.
16
Ivars Caune
Vladimirs Barinovs
LAT
Parex Leasing Rally Team
17:45
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
17.
17
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Subaru Autospiritist
17:46
N4
Subaru Impreza WRX STI Spec C
18.
18
Ott Tänak
Raigo Mõlder
EST
Subaru Autospiritist
17:47
N4
Subaru Impreza WRX STI
19.
19
Saku Vierimaa
Duncan Mc Niven
FIN / GB
Baltic Rally Rent
17:48
N4
Subaru Impreza
20.
21
Martins Bucins
Renars Francis
LAT
Parex Leasing Rally Team
17:49
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
21.
22
Georg Gross
Madis Halling
EST
Subaru Autospiritist
17:50
N4
Subaru Impreza WRX STI
22.
23
Ats Remmelg
Janek Saveljev
EST
Cueks Racing
17:51
N4
Subaru Impreza
23.
25
Jaanus Murakas
Jaago Kuriks
EST
M. K. E. Motorsport - Silberauto
17:52
A8
Mitsubishi Lancer Evo 7
24.
26
Stanislav Travnikov
Konstantin Samushia
LAT
RAMI R-evolution Racing
17:53
A8
Mitsubishi Lancer Evo 8
25.
27
Kert Uus
Alo Ivask
EST
Team RRC
17:54
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
26.
28
Aleksander Käo
Riho Luik
EST
Norpot Racing
17:55
N4
Subaru Impreza
27.
29
Mait Meriloo
Mihkel Haug
EST
Mihkel Haug
17:56
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
28.
30
Joni Nikko
Aki Suutarinen
FIN
Printsport Oy
17:57
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
29.
32
Marko Virkoja
Silver Havamaa
EST
Paide ASK
17:58
A8
Mitsubishi Lancer Evo 8
30.
33
Marko Kasepõld
Rein Jõessar
EST
Märjamaa Rally Team
17:59
N4
Mitsubishi Lancer Evo 6
31.
34
Claudio Aldecoa
Alex Romani
E
Baltic Rally Rent
18:00
A8
Toyota Corolla WRC
32.
35
Hannu Leinonen
Asko Sairanen
FIN
Würth Sport
18:01
A8
Mitsubishi Lancer Evo 5
33.
36
Radik Shaymiev
Timur Kafarov
RUS
TAIF Rally Team
18:02
N4
Peugeot 207 Sport
34.
37
Arvo Ojaperv
Avo Kristov
EST
OK TSK
18:03
N3
Renault Clio
35.
38
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
LaitseRallyPark
18:04
E11
BMW M3
36.
20
Jukka Westerback
Timo Tuominen
FIN
Jukka Westerback
18:05
E10
Ford Escort RS 1600
37.
39
Marko Mänty
Tomi Kivilahti
FIN
Marko Mänty
18:06
N3
Honda Civic Type-R
38.
40
Priit Ollino
Eero Uustalu
EST
Jaanimäe RT
18:07
A7
Renault Clio R3
39.
41
Aigar Pärs
Kristo Kallas
EST
OK TSK
18:08
N3
Honda Civic
40.
42
Ville Hautamäki
Ari-Pekka Hautanen
FIN
Printsport Oy
18:09
N3
Honda Civic Type-R
41.
43
Vesa Hirvonen
Jussi Martiskin
FIN
Printsport Oy
18:10
N3
Honda Civic Type-R
42.
44
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
18:11
E10
Toyota Starlet
43.
45
Kaspar Koitla
Greta Germanaviciute
EST / LIT
AG Racing
18:12
A7
Honda Civic Type-R
44.
46
Hendrik Kers
Raino Verliin
EST
Team RRC
18:13
N3
Renault Clio
45.
47
Reiko Lempu
Indrek Jõeäär
EST
Team HH Racing
18:14
N3
Honda Civic Type-R
46.
48
Gabriel Müürsepp
Ain Heiskonen
EST
G. M. Racing SK
18:15
A7
Honda Civic Type-R
47.
49
Erno Randelin
Janne Rönkkö
FIN
Janne Rönkkö
18:16
N3
Honda Civic Type-R
48.
50
Madis Mägi
Jaan Halliste
EST
Yellow Racing
18:17
E10
BMW Compact
49.
51
Jari Jaakkola
Tatu Nukki
FIN
Jari Jaakkola
18:18
N3
Honda Civic Type-R
50.
52
Kristen Kelement
Timo Kasesalu
EST
Jaanimäe RT
18:19
A7
Citroen C2
51.
53
Erno Kinnunen
Marko Sallinen
FIN
Erno Kinnunen
18:20
E10
Honda Integra Type-R
52.
54
Kristo Puusepp
Külvar Mand
EST
Sar-Tech Motorsport
18:21
E9
Toyota Starlet
53.
55
Aivo Hintser
Janek Tamm
EST
AGK Sportdrive
18:22
A8
Mitsubishi Lancer Evo 6
54.
56
Ivan Mironov
Sergei Denisov
RUS
SC Megapolis
18:23
N4
Subaru Impreza STI
55.
57
Alo Hintser
Oliver Tampuu
EST
AGK Sportdrive
18:24
A8
Mitsubishi Lancer Evo 6
56.
58
Riho Rähn
Andrus Toom
EST
Team RRC
18:25
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
57.
60
Sergei Zhidkov
Andrei Konovalenko
RUS
A-Racing
18:26
E12
Subaru Impreza
58.
59
Nauris Berkis
Arvis Pikis
LAT
Janis Vorobjovs
18:27
A8
Mitsubishi Lancer Evo 8
59.
61
Taivo Jaansoo
Olavi Konsa
EST
MR Racing
18:28
E12
Mitsubishi Lancer
60.
62
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
A-Karuse AMK
18:29
A8
Subaru Impreza WRX STi
61.
63
Vadim Kuznetsov
Roman Kapustin
RUS
SC Megapolis
18:30
N4
Subaru Impreza
62.
64
Tarmo Savisaar
Tarmo Lai
EST
SK Jokker
18:31
A8
Mitsubishi Lancer Evo 6
63.
65
Petri Reinikainen
Veikko Kanninen
FIN
Petri Reinikainen
18:32
E11
Mercedes-Benz 190E 2,5 16V
64.
66
Harri Rodendau
Tom Rist
EST
Estonian Historic Rally Garage
18:33
E11
Ford Escort MK 2
65.
68
Janek Minkovski
Martin Ansi
EST
Navaka Racing SK
18:34
A7
Ford Focus
66.
69
Aleksei Shemet
Mihail Soskin
RUS
A-Racing
18:35
A7
Citroen C2 R2
67.
70
Martin Kiil
Riivo Mesila
EST
Cueks Racing
18:36
A7
Seat Ibiza
68.
71
Jevgeni Rogov
Aleksei Starodubtsev
RUS
A-racing
18:37
A7
Citroen C2
69.
72
Juri Kirillov
Sergei Kozlov
RUS
Juri Kirillov
18:38
A7
Citroen C2
70.
73
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
SK Roolivelled
18:39
E10
Nissan Sunny
71.
74
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
Prorex Racing
18:40
E10
Nissan Sunny GTI
72.
75
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
18:41
E11
BMW 325
73.
76
Jaan Pettai
Inger Tuur
EST
G. M. Racing SK
18:42
E9
Lada Samara
74.
108
Tomi Rönnemaa
Harri Savolainen
FIN
Spauk Rally Team Police Finland
18:43
E9
Toyota Corolla GT
75.
77
Lauri Reintam
Oliver Peebo
EST
OK TSK
18:44
E9
VAZ 2108
76.
78
Virko Juga
Tarvo Aulik
EST
AMK Ligur Racing
18:45
E9
Lada Samara
77.
79
Mait Madik
Priit Hain
EST
E-Autoline Racing Team
18:46
E10
Nissan Sunny GTi
78.
80
Olavi Pukk
Tarvo Saar
EST
Navaka Racing SK
18:47
E10
Opel Kadett
79.
81
Mihkel Vaidlo
Risto Kippasto
EST
Team RRC
18:48
E12
Mitsubishi Lancer
80.
82
Margus Uleksin
Hannes Männamets
EST
JMS-Racing
18:49
A8
Mitsubishi Lancer Evo 6
81.
83
Timo Tooming
Karl Koosa
EST
Navaka Racing SK
18:50
A8
Subaru Impreza 555 GC8
82.
84
Holger Kangro
Martin Härma
EST
Holger Kangro
18:51
E12
Audi 80 Quattro
83.
85
Martin Goldberg
Kaarel Lääne
EST
Team RRC
18:52
E12
Lancia Delta HF Integrale
84.
86
David Sultanjants
Jaan Põldsepp
EST
Paide ASK
18:53
A7
Honda Civic Type-R
85.
87
Risto Märtson
Ilmar Pukk
EST
Navaka Racing SK
18:54
A7
Ford Focus
86.
88
Anre Saks
Rainer Maasik
EST
E-Autoline Racing Team
18:55
A7
Honda Civic Type-R
87.
89
Timo Heiskonen
Andres Ots
EST
G. M. Racing SK
18:56
N3
Honda Civic Type-R
88.
90
Romet Tsirna
Alari Jüriöö
EST
A-Racing
18:57
A7
Honda Civic Type-R
89.
91
Jevgeni Fisher
Sergei Bakun
RUS
A-Racing
18:58
E10
Ford Fiesta
90.
92
Hanno Viik
Karle Rahu
EST
E-Autoline Racing Team
18:59
N3
Renault Clio
91.
93
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
Kehtna AMK
19:00
E11
Nissan Sunny
92.
94
Timo Markkanen
Janno Older
FIN / EST
Janno Older
19:01
E9
Toyota Starlet
93.
95
Meelis Vaarma
Urmet Aare
EST
Paide ASK
19:02
E9
Lada Samara
94.
96
Reemo Michelson
Einar Valdmaa
EST
A-Racing
19:03
E11
Ford Escort RS 2000
95.
97
Andrei Jushin
Anastasia Selivanova
RUS
Edelweis Rally Team
19:04
N3
Honda Civic Type-R
96.
98
Janek Mõik
Tarmo Varvas
EST
Sar-Tech Motorsport
19:05
E10
VAZ 2105
97.
99
Rando Turja
Ain Sepp
EST
Sar-Tech Motorsport
19:06
E10
Lada VFTS
98.
101
Arjans Gutmanis
Modris Zeimuts
LAT
Arjans Gutmanis
19:07
E10
VW Golf III
99.
102
Avo Kivinukk
Tiit Tiivoja
EST
Estonian Historic Rally Garage
19:08
E11
BMW Compact
100.
103
Rünno Ubinhain
Riho Teinveld
EST
LaitseRallyPark
19:09
N3
Nissan Almera GTI
101.
104
Einar Soe
Tarmo Kaseorg
EST
Sar-Tech Motorsport
19:10
E10
Toyota Starlet
102.
105
Armo Avila
Jörgen Pukk
EST
E-Autoline Racing Team
19:11
A7
Honda Civic Type-R
103.
106
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
19:12
N3
Honda Civic Type-R
104.
107
Rudolf Rohusaar
Mihkel Sagar
EST
Jaanimäe RT
19:13
E10
VW Golf
105.
109
Rein Koch
Andre Vare
EST
Jakoch Racing
19:14
E11
Honda Civic
106.
114
Hannu Kortesuo
Mika Kortesuo
FIN
BTT-Motorsport
19:15
E10
VW Golf GTI 16V
107.
110
Kaido Viira
Tarmo Vajak
EST
SK Jokker
19:16
E10
Daewoo Lanos
108.
111
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Jaanimäe RT
19:17
E9
Lada Samara
109.
112
Anton Shakhov
Andrei Stukov
RUS
A-Racing
19:18
E9
Citroen Saxo
110.
113
Harald Torn
Lembit Pajussaar
EST
Sar-Tech Motorsport
19:19
E10
Mitsubishi Colt
111.
115
Satu Tanskanen
Tuija Huttunen
FIN
Satu Tanskanen
19:20
E11
BMW M3
112.
116
Minna Puonti
Timo Holanti
FIN
Minna Puonti
19:21
E10
Opel Kadett GSi
113.
117
Mart Kask
Tanel Maasoo
EST
LaitseRallyPark
19:22
E10
BMW 318
114.
118
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
JMS-Racing
19:23
E9
VW Golf
115.
119
Tanel Müürsepp
Neeme Järvpõld
EST
OK TSK
19:24
E9
VAZ 21083
116.
120
Indrek Ups
Marten Madissoo
EST
LaitseRallyPark
19:25
E9
Honda Civic CRX
117.
121
Raivo Reineberk
Lembit Suit
EST
Prorex Racing
19:26
E9
Honda Civic
118.
122
Raido Laulik
Tõnis Viidas
EST
Sar-Tech Motorsport
19:27
E10
Nissan Sunny GTi
119.
123
Argo Aednurm
Tõnis Kask
EST
E-Autoline Racing Team
19:28
E10
Mitsubishi Colt
120.
124
Meelis Orgla
Margus Metssalu
EST
Prorex Racing
19:29
E10
Nissan Sunny GTI
121.
125
Taavi Kivistik
Taavi Riit
EST
E-Autoline Racing Team
19:30
E10
Opel Astra
122.
126
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
EST
OK TSK
19:31
E11
Ford Escort RS 2000
123.
127
Allar Goldberg
Mihkel Lääne
EST
Team RRC
19:32
E9
VAZ 2105
124.
130
Mirko Usin
Oliver Linno
EST
A-Racing
19:33
E9
VW Golf
125.
131
Tarmo Tiits
Enar Saar
EST
Jaanimäe RT
19:34
E10
VW Golf GL
126.
132
Lauri Ristolainen
Madis Enok
EST
SK Roolivelled
19:35
E9
Lada VFTS
127.
133
Markku Reilio
Jarno Junnila
FIN
Markku Reilio
19:36
E9
Toyota Starlet
128.
134
Rain Johanson
Henri Franke
EST
SK Villu
19:37
E10
Ford Sierra
129.
135
Erkki Vikman
Antti Lappalainen
FIN
SK Jokker
E13
GAZ 51
130.
136
Holger Enok
Kalle Iljas
EST
Märjamaa Rally Team
E13
GAZ 52
131.
137
Alari Kupri
Innar Nemvalts
EST
A-Racing
II liiga
Subaru Impreza
132.
138
Sander Pärn
Ken Järveoja
EST
Aava - Sikk Noorte Rallitiim
II liiga
Citroen C2
133.
139
Roland Murakas
Kalle Adler
EST
M. K. E. Motorsport - Silberauto
II liiga
Honda Civic Type-R
134.
140
Otto Täht
Rivo Hell
EST
JMS Racing
II liiga
Renault Clio Sport
135.
141
Olavi Kask
Alvar Paulus
EST
SK Roolivelled
II liiga
BMW 325
136.
142
Margus Kluge
Priit Püss
EST
Prorex Racing
II liiga
Honda Civic
137.
143
Peep Kurm
Konstantin Sorohov
EST
Cueks Racing
II liiga
VW Golf
138.
144
Ivar Rühka
Janno Hert
EST
Jakoch Racing
II liiga
VW Golf 2
139.
145
Vahur Kellamov
Marko Keerberg
EST
A-Racing
II liiga
Lada Samara
140.
146
Rico Rodi
Raimo Lillemets
EST
Navaka Racing SK
II liiga
Opel Astra
141.
147
Meelis Lillemets
Mart Teesalu
EST
Reinsalu Sport
II liiga
Ford Escort
142.
148
Henri Haav
Tauno Männi
EST
Märjamaa Rally Team
II liiga
Lada Samara
143.
149
Rainer Kens
Andrus Karu
EST
Yellow Racing Team
II liiga
VAZ 2105
144.
150
Reimo Tammiku
Carl Terras
EST
SK Jokker
II liiga
VAZ 2105
145.
151
Kristjan Kask
Arvo Liimann
EST
Estonian Historic Rally Garage
II liiga
AZLK 2140
146.
152
Kalle Melioranski
Martin Mäeks
EST
Estonian Historic Rally Garage
II liiga
IZ 412 IE
147.
153
Andrus Mäeots
Martin Seljamäe
EST
Rallitiim Hobikad MTÜ
II liiga
AZLK 2140
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
11.09.2017
Kulbilohu rallikross 9.09.17 (0)
09.09.2017
Tapa autokross 09.09.2017 (0)
31.08.2017
Smiltene autokross 27.08.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
21.09.2017 10:52
Rahvaspordi komitee koosolek (0)
11.09.2017 19:50
Tapa autokross Sügis 2017 (0)
10.09.2017 09:20
Auto tagaosa madaldamine (BMW) (1)
09.09.2017 20:40
Varbola Rahvaralli 2017 (0)
08.09.2017 10:03
VIDEO: Tapa rahvaralli Uno Aava karikale 2017 (1)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia