Kliki siia Kliki siia
Mitmenda koha saavutab Ott Tänak MM-sarjas hooaja kokkuvõttes?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Viljandi ralli
Toimumise aeg: 28.09.2007-29.09.2007
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Jevgeni Novikov
Dmitri Tšumak
RUS
E-Art Racing Team
17:30
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
2.
2
Rainer Aus
Kristo Kraag
EST
Subaru-Finest Rally Team
17:32
N3
Subaru Impreza STI Spec C
3.
3
Margus Remmak
Olaf Suuder
EST
Harju KEK Ralliklubi
17:34
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
4.
5
Janis Vorobjovs
Guntis Ervalds
LAT
VeGa Sports
17:36
A6
Mitsubishi Lancer Evo 8
5.
6
Slava Popov
Talis Perosti
EST
Ekström Rally Team
17:38
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
6.
7
Margus Murakas
Silver Kütt
EST
M.K.E. Motorsport - Silberauto
17:40
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
7.
8
Egon Kaur
Simo Koskinen
EST
Subaru-Finest Rally Team
17:42
N3
Subaru Impreza STI Spec C
8.
9
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
17:44
N3
Subaru Impreza STI Spec C
9.
10
Ats Remmelg
Janek Saveljev
EST
Cueks Racing
17:46
N3
Subaru Impreza WRX STI
10.
11
Georg Gross
Toomas Kasak
EST
Grossi Rally Team
17:48
N3
Subaru Impreza
11.
12
Jaanus Murakas
Jaago Kuriks
EST
M.K.E. Motorsport - Silberauto
17:50
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
12.
14
Ott Tänak
Raigo Mõlder
EST
OK TSK
17:52
N2
Renault Clio
13.
15
Aigar Pärs
Ken Järveoja
EST
Aigar Pärs
17:54
N2
Honda Civic Type-R
14.
17
Kaspar Koitla
Kristo Kallas
EST
SMR Motorsport
17:56
N2
Honda Civic Type-R
15.
18
Andres Kask
Hanno Lõpp
EST
Elva ASK
17:58
N3
Subaru Impreza
16.
19
Andris Baumanis
Raitis Jagodkins
LAT
Harju KEK Ralliklubi
18:00
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
17.
20
Aivo Hintser
Aivar Linnamäe
EST
AGK Sportdrive
18:02
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
18.
29
Henry Ots
Margus Laasik
EST
Team RRC
18:04
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
19.
21
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
Laitse Rally Park
18:06
E9
BMW M3
20.
22
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
18:08
E8
Toyota Starlet
21.
23
Andrus Vahi
Renee Reinu
EST
AMK Ligur Racing
18:10
E7
Lada Samara
22.
24
Marko Kasepõld
Janno Older
EST
Märjamaa Rally Team
18:12
E7
Lada Samara
23.
27
Ivan Mironov
Sergei Denissov
RUS
SC Megapolis
18:14
N3
Subaru Impreza
24.
28
Igor Sokolov
Vasili Mirkotan
RUS
Syrus Rally Team
18:16
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
25.
30
Riho Rähn
Andrus Toom
EST
Team RRC
18:18
A6
Mitsubishi Lancer Evo 5
26.
32
Reiko Lempu
Indrek Jõeäär
EST
Team HH Racing
18:20
N2
Honda Civic Type-R
27.
33
Hendrik Kers
Raino Verliin
EST
Team RRC
18:22
N2
Renault Clio
28.
34
Gabriel Müürsepp
Ain Heiskonen
EST
A-Racing
18:24
A5
Honda Civic Type-R
29.
35
Andris Dambis
Ilmars Jansons
LAT
Andris Dambis
18:26
A5
Ford Fiesta
30.
36
Kristen Kelement
Timo Kasesalu
EST
Jaanimäe RT
18:28
A5
Citroen C2
31.
37
Tiit Rattasep
Risto Härm
EST
A-Racing
18:30
A5
Honda Civic Type-R
32.
38
Alo Hintser
Meelis Pärn
EST
AGK Sportdrive
18:32
E10
Mitsubishi Galant VR-4
33.
39
Taivo Jaansoo
Olavi Konsa
EST
MR Racing
18:34
E10
Mitsubishi Lancer Evo 3
34.
40
Roman Sokolov
Alari Kupri
EST
AGK Sportdrive
18:36
E10
Mitsubishi Galant VR-4
35.
41
Tarmo Savisaar
Tarmo Lai
EST
SK Jokker
18:38
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
36.
42
Siim Viisut
Mart Viisut
EST
MR Racing
18:40
N3
Subaru Impreza
37.
43
Martin Goldberg
Kaarel Lääne
EST
Team RRC
18:42
E10
Lancia Delta HF Integrale
38.
44
Margus Uleksin
Hannes Männamets
EST
A-Racing
18:44
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
39.
45
Timo Tooming
Karl Koosa
EST
Navaka Racing SK
18:46
A6
Subaru Impreza 555
40.
47
Tarmo Järveoja
Martin Järveoja
EST
Elva ASK
18:48
E8
Ford Fiesta
41.
48
Mait Madik
Priit Hain
EST
SK Roolivelled
18:50
E8
Nissan Sunny GTi
42.
49
Mihkel Kärner
Karle Rahu
EST
Ekström Rally Team
18:52
E8
Opel Ascona B
43.
50
Martin Kiil
Riivo Mesila
EST
Cueks Racing
18:54
A5
Seat Ibiza GTI
44.
51
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
18:56
E9
BMW 325
45.
52
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
SK Roolivelled
18:58
E8
Nissan Sunny GTI
46.
53
Tõnu Sepp
Martin Rimmel
EST
AMK Ligur Racing
19:00
E8
Opel Astra F GSI 16V
47.
54
Erko Eriste
Alo Ivask
EST
Erki Sport
19:02
E8
Lada Samara
48.
55
Rudolf Rohusaar
Mihkel Sagar
EST
Jaanimäe RT
19:04
E8
VW Golf
49.
56
Ain Teppo
Siimo Sõmer
EST
Reinsalu Sport
19:06
E7
Lada VFTS
50.
57
Rando Turja
Ain Sepp
EST
Sar-Tech Motorsport
19:08
E8
Lada VFTS
51.
58
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
A-Karuse AMK
19:10
E7
Toyota Starlet
52.
59
Virko Juga
Tarvo Aulik
EST
SK Jokker
19:12
E7
Lada Samara
53.
60
Lauri Reintam
Oliver Peebo
EST
SK Jokker
19:14
E7
Lada Samara
54.
61
Risto Märtson
Ilmar Pukk
EST
Navaka Racing SK
19:16
A5
Ford Focus
55.
62
Koit Repnau
Kaido Kurvits
EST
SK Jokker
19:18
E8
VW Golf
56.
63
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Racing
19:20
E7
Toyota Corolla GTI
57.
64
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
SK Roolivelled
19:22
E8
Nissan Sunny
58.
65
Asso Ojandu
Rein Jõessar
EST
Märjamaa Rally Team
19:24
E7
Vaz 2108
59.
66
Endel Kraas
Pentti Tiainen
EST / FIN
Laitse Rally Park
19:26
E9
BMW 325
60.
67
Alar Hermanson
Priit Janno
EST
AMK Ligur Racing
19:28
E9
Opel Kadett C GT/E
61.
68
David Sultanjants
Hendrik Paimets
EST
Paide ASK
19:30
A5
Honda Civic Type-R
62.
69
Kristjan Lüüding
Jaanus Lüüding
EST
Sar-Tech Motorsport
19:32
E9
BMW Compact
63.
70
Romet Tsirna
Alari Jüriöö
EST
A-Racing
19:34
A5
Honda Civic Type-R
64.
72
Einar Soe
Tarmo Kaseorg
EST
Sar-Tech Motorsport
19:36
E8
Toyota Starlet
65.
73
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Elva ASK
19:38
E7
Lada Samara
66.
74
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
Jaanimäe RT
19:40
E9
Nissan Sunny
67.
75
Avo Kivinukk
Tiit Tiivoja
EST
Alavel OMP Racing
19:42
E9
BMW Compact
68.
76
Meelis Vaarma
Urmet Aare
EST
Paide ASK
19:44
E7
Lada Samara
69.
77
Jaan Pettai
Inger Tuur
EST
Elva ASK
19:46
E7
Lada Samara
70.
78
Reemo Michelson
Andrus Valdmaa
EST
A-Racing
19:48
E9
Ford Escort
71.
79
Anre Saks
Rainer Maasik
EST
Team RRC
19:50
E8
Nissan Sunny GTI
72.
80
Kajar Vassil
Ivar Rosenberg
EST
SK Villu
19:52
E8
Lada VFTS
73.
81
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
JMS Racing
19:54
E7
VW Golf
74.
83
Rein Koch
Andre Vare
EST
Jakoch Racing
19:56
E9
Honda Civic
75.
84
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
EST
OK TSK
19:58
E9
Ford Escort RS 2000
76.
85
Indrek Tammvere
Taaniel Tigas
EST
Team RRC
20:00
E7
Lada Samara
77.
86
Margus Künnap
Maila Vaher
EST
Märjamaa Rally Team
20:02
E9
Ford Sierra RS
78.
88
Germo Grünthal
Jaak Palmisto
EST
Paide ASK
20:04
E7
VW Golf GTI
79.
89
Vello Lõugas
Mait Mättik
EST
SK Villu
20:06
E7
VAZ 2105
80.
90
Rünno Ubinhain
Riho Teinveld
EST
Laitse Rally Park
20:08
N2
Nissan Almera
81.
91
Janar Nagel
Linnar Simmo
EST
A-Racing
20:10
E8
VW Golf
82.
93
Mirko Usin
Oliver Linno
EST
A-Racing
20:12
E7
VW Golf 2
83.
94
Harald Torn
Lembit Pajussaar
EST
Sar-Tech Motorsport
20:14
E7
MItsubishi Colt
84.
95
Janek Mõik
Tarmo Varvas
EST
Sar-Tech Motorsport
20:16
E8
VAZ 2105
85.
98
Mario Karuse
Priit Koosa
EST
A-Karuse AMK
2L
Opel Astra G
86.
99
Rivo Vähi
Margus Zolotov
EST
A-Racing
2LN
VW Golf
87.
100
Meelis Lillemets
Mart Teesalu
EST
Jaanimäe RT
2LN
Ford Escort
88.
101
Timo Kallingo
Lauri Annuk
EST
A-Racing
2L
Mitsubishi Galant
89.
102
Holger Kangro
Martin Härma
EST
SK Villu
2L
Audi 80
90.
103
Raivo Reineberk
Katri Põlluste
EST
ProRex Racing
2L
Honda Civic CRX
91.
104
Rain Johanson
Henri Franke
EST
SK Villu
2L
Ford Sierra
92.
105
Indrek Ups
Marten Madissoo
EST
Laitse Rally Park
2LN
Honda Civic CRX
93.
106
Ivar Koppel
Rutt Läänemets
EST
Reinsalu Sport
2L
Ford Sierra
94.
107
Janek Tamm
Vallo Tooming
EST
AGK Sportdrive
2L
Ford Escort
95.
108
Otto Täht
Rivo Hell
EST
Elva ASK
2LN
Renault Clio
96.
109
Mikk Koppel
Meelis Orgla
EST
SK Roolivelled
2L
Nissan Sunny
97.
110
Henri Haav
Tauno Männi
EST
Märjamaa Rally Team
2LN
Lada Samara
98.
111
Reimo Tammiku
Carl Terras
EST
SK Jokker
2L
VAZ 2105
99.
112
Avo Kivimaa
Andrei Kippar
EST
A-Racing
2L
IZ 412 IE
100.
113
Vahur Kellamov
Marko Keerberg
EST
A-Racing
2L
AZLK 2140
101.
114
Elmo Käärik
Heiti Laast
EST
SK Roolivelled
2L
AZLK 2140
102.
115
Kalle Melioranski
Olavi Kask
EST
SK Roolivelled
2L
IZ 412 IE
103.
116
Andrus Mäeots
Indrek Irs
EST
Rallitiim Hobikad
2L
AZLK 2140
104.
117
Aare Müil
Kalle Adler
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
105.
118
Jaanus Ligur
Aivar Kender
EST
AMK Ligur Racing
E11
GAZ 51A
106.
119
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 52
107.
120
Tarmo Silt
Kaupo Kukk
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51A
108.
121
Taavi Niinemets
Esko Allika
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
Artikli juurde
12.09.2019
Saaremaa rallil üle aastate taas kavas Oriküla kiiruskatse
Artikli juurde
12.09.2019
Roland Poom võistleb Saaremaa rallil R5 klassi autoga
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
11.09.2019
Laimjala rahvasprint 7.09.19 (0)
02.09.2019
Lõuna-eesti ralli 30-31.08.19 (0)
26.08.2019
Märjamaa rahvaralli 24.08.19 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
15.09.2019 11:04
Aravete, 14. september 2019 (0)
05.09.2019 23:33
Superkross, auto24ring, 1.09.2019 (0)
03.09.2019 21:38
Lõuna-Eesti Ralli 30-31 august 2019 (7)
25.08.2019 00:26
Märjamaa rahvaralli 2019 (0)
21.08.2019 21:38
Rallijututuba Discord'is (17)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia