Kliki siia Kliki siia
Mitmenda koha saavutab Ott Tänak MM-sarjas hooaja kokkuvõttes?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Tallinna ralli
Toimumise aeg: 07.05.2004-08.05.2004
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Sebastian Lindholm
Pertti Lahtinen
FIN
Peugeot Sport Finland
18:00
A6
Peugeot 206 WRC
2.
3
Jouni Ampuja
Timo Hantunen
FIN
Paperix OY
18:02
A6
Ford Focus WRC
3.
4
Jani Paasonen
Hannu Ervasto
FIN
ST-Motors
18:04
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
4.
5
Martin Rauam
Peeter Poom
EST
Sun Energy Racing Team
18:06
N3
Subaru Impreza
5.
6
Timo Pulkkinen
Jaakko Jäntti
FIN
Timo Pulkkinen
18:08
A6
Mitsubishi Lancer Evo 3
6.
7
Mait Meriloo
Einar Vettus
EST
Skandi Auto Rallyteam
18:10
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
7.
8
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
JR Racing Team
18:12
N3
Mitsubishi Lancer Evo 3
8.
9
Marko Kakko
Tapio Järvi
FIN
KNK Racing
18:14
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
9.
10
Aleksandr Dorosinsky
Dmitri Balin
RUS
Cueks Racing
18:16
N3
Subaru Impreza
10.
11
Aivis Egle
Juris Vilmanis
LAT
R-evolution Racing
18:18
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
11.
12
Gunnar Tamm
Priit Kinnunen
EST
JR Racing Team
18:20
A6
Subaru Impreza
12.
14
Kari Ali-Rantala
Petri Vihavainen
FIN
Würth Sport
18:22
N3
Mitsubishi Lancer Evo 5
13.
15
Andrey Zhigunov
Igor Ter-Oganesyants
RUS
Transtelekom Racing
18:24
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
14.
16
Maxim Novikov
Vladislav Strebkov
RUS
E-Art
18:26
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
15.
17
Toni Klemets
Penu Posila
FIN
KNK Racing
18:28
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
16.
105
Saku Vierimaa
Veijo Vyörykkä
FIN
KAK-Motosport OY
18:30
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
17.
18
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
Ekström Rally Team
18:32
A6
Mitsubishi Lancer Evo 5
18.
19
Denis Levyatov
Sergey Talantsev
RUS
Syrus Rally Team
18:34
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
19.
20
Ramon Lindal
Rainer Maasik
EST
Lindal Rally Team
18:36
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
20.
21
Jaan Mölder junior
Tõnu Vunn
EST
JR Racing Team
18:38
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
21.
22
Margus Remmak
Olaf Suuder
EST
Harju KEK Ralliklubi
18:40
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
22.
23
Slava Popov
Aivar Jarvet
EST
Ekström Rally Team
18:42
A6
Mitsubishi Lancer Evo 3
23.
42
Andrey Matukhin
Svetlana Kozlova
RUS
Transtelekom Racing
18:44
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
24.
25
Sampsa Junnila
Timo Tuominen
FIN
Evacar Sports
18:46
A6
Mitsubishi Lancer Evo 4
25.
26
Kimmo Jalava
Mikko Lukka
FIN
BTT Motorsport
18:48
E7
Toyota Starlet
26.
27
Arvo Ojaperv
Avo Kristov
EST
OK TSK
18:50
A5
Nissan Almera 2.0 GT
27.
28
Andrus Laur
Kristo Kraag
EST
Cueks Racing Ralliklubi
18:52
A5
Citroen Saxo
28.
29
Jari Valtaala
Asko Sairanen
FIN
K&E Motorsport
18:54
E7
Toyota Corolla GT
29.
30
Ats Remmelg
Meelis Pielberg
EST
Cueks Racing
18:56
E7
Lada Samara
30.
31
Riivo Pappel
Jaan Mölder
EST
JR Racing Team
18:58
A5
Honda Civic
31.
32
Jaak Tammeka
Jaanus Virro
EST
JR Racing Team
19:00
A5
Honda Civic Type-R
32.
33
Antti Rintamäki
Harri Kihlman
FIN
Antti Rintamäki
19:02
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
33.
34
Victor Balakan
Igor Lapatin
RUS
Nowerc
19:04
A6
Ford Escort
34.
35
Pekka Turunen
Harri Virtanen
FIN
Pekka Turunen
19:06
A6
Mitsubishi Lancer Evo 3
35.
36
Roberts Kondrats
Vladimirs Barinovs
LAT
Roberts Kondrats
19:08
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
36.
13
Alexander Gorlashkin
Nikolai Verzekhovskiy
RUS
AGK Sportdrive
19:10
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
37.
37
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
JR Racing Team
19:12
E8
Toyota Starlet
38.
38
Petri Kaura
Jyrki Saarto
FIN
BTT Motorsport
19:14
E9
Volvo 240
39.
91
Ilkka Rantala
Mika Aaltonen
FIN
Ilkka Rantala
19:16
E9
BMW M3
40.
39
Igor Sokolov
Timur Kafarov
RUS
Syrus Rally Team
19:18
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
41.
40
Saku Jokinen
Mikko Jokinen
FIN
Tukkuliike K. Iskanius
19:20
E7
Toyota Corolla GT
42.
60
Einar Laipaik
Indrek Jõeäär
EST
Lantek AS
19:22
E8
Ford Escort
43.
41
Hindrek Vahemaa
Peeter Tamme
EST
Ekström Rally Team
19:24
A5
Nissan Sunny
44.
43
Riku Seppä
Jarno Ottman
FIN
Young Drivers Kovvola/Valkeala
19:26
N3
Mitsubishi Lancer Evo 5
45.
44
Yury Sidorenko
Vladimir Mikheev
RUS
Bliss
19:28
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
46.
45
Kaido Raiend
Viktor Kikerist
EST
Kaido Raiend
19:30
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
47.
46
Stanislavs Travnikovs
Vyacheslav Evstafyev
LAT / RUS
Nowerc
19:32
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
48.
47
Ari Tikkanen
Juha Pesonen
FIN
Tikkanen Racing OY
19:34
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
49.
50
Tony Leivo
Kari Kemppinen
FIN
ST-Motors
19:36
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6,5
50.
51
Dmitri Lagunov
Sergei Larens
NZ / EST
AGK Sportdrive
19:38
N3
Mitsubishi Lancer Evo 5
51.
52
Jarno Kangas
Ossi Lehtonen
FIN
Business Rally Center BRC OY
19:40
N3
Mitsubishi Lancer Evo 4
52.
53
Vladimir Lelekov
Alexei Liadoukhine
RUS
RPM
19:42
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
53.
54
Ivan Mironov
Sergey Denisov
RUS
SportClub Megapolis
19:44
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
54.
55
Denis Grodetskiy
Ilona Nakutis
RUS
Cueks Racing
19:46
N3
Subaru Impreza
55.
56
Kaspars Simkus
Armands Simkus
LAT
Honda Racing Latvia
19:48
N2
Honda Civic Type-R
56.
57
Janne Pihlajamäki
Mika Leistie
FIN
Janne Pihlajamäki
19:50
N2
Honda Civic Type-R
57.
59
Mika Halttunen
Aki Hietala
FIN
Mika Halttunen
19:52
E9
Lancia Delta Integrale
58.
67
Aivo Hintser
Maria Obraztsova
EST / RUS
AGK Sportdrive
19:54
E10
Mitsubishi Galant
59.
74
Arto Kallioinen
Jorma Haapasaari
FIN
Kuljetusliike A. Kallioinen OY
19:56
E9
BMW M3
60.
61
Mikko Kauppinen
Matti Janhunen
FIN
Hautra Team
19:58
E7
Toyota Starlet
61.
84
Gabriel Müürsepp
Mihkel Haug
EST
Navaka Racing
20:00
E7
Lada Samara
62.
62
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
20:02
E8
Lada VFTS
63.
64
Marko Virkoja
Jaan Põldsepp
EST
Lindal Rally Team
20:04
N2
Honda Civic Type-R
64.
65
Indrek Varba
Talis Perosti
EST
Ekström Rally Team
20:06
N2
Honda Civic Type-R
65.
66
Mikko Varneslahti
Jarkko Riukula
FIN
Mikko Varneslahti
20:08
E9
Ford Escort RS 2000
66.
69
Igor Gromov
Valory Bogatyrev
RUS
Metronom-media
20:10
A4
Peugeot 106
67.
70
Alar Tatrik
Veljo Vainokivi
EST
Reinsalu Sport
20:12
A5
Ford Escort RS 2000
68.
72
Sergei Uger
Igor Evenchik
RUS
Cone Forest Rally Team
20:14
A4
Citroen Saxo
69.
75
Evgeniy Vertunov
Marina Danilova
RUS
Citroen Centre Moscow
20:16
N1
Citroen Saxo VTS
70.
76
Sergey Gerashchenko
Alexey Pushkin
RUS
Citroen Centre Moscow
20:18
N1
Citroen Saxo VTS
71.
77
Gennadiy Broslavskiy
Raouf Tagui-Zade
RUS
Citroen Centre Moscow
20:20
N1
Citroen Saxo VTS
72.
78
Evgueni Zveguintsev
Boris Kostyrko
RUS
Citroen Centre Moscow
20:22
N1
Citroen Saxo VTS
73.
79
Mikhail Frolov
Alexander Zolotar
RUS
Metronom LTD
20:24
N1
Citroen Saxo
74.
80
Ott Tänak
Tõnu Kurvet
EST
Harju KEK Ralliklubi
20:26
E8
VW Golf
75.
81
Rainer Aus
Simo Koskinen
EST
Jaanimäe RT
20:28
E8
Lada VFTS
76.
83
Kristjan Lüüding
Vahur Juurma
EST
Sar-Tech Motorsport
20:30
E9
BMW 320
77.
85
Mart Liiksaar
Ott Alender
EST
BTT Motorsport
20:32
E7
Lada VFTS
78.
86
Pasi Tiainen
Pentti Tiainen
FIN
Osina OY
20:34
E7
Toyota Corolla Levin
79.
87
Pentti Ihalainen
Ari Pellinen
FIN
Ihalainen Pentti
20:36
E7
Toyota Corolla 1600 GT
80.
89
Hannu Kortesuo
Harri Virtanen
FIN
BTT Motorsport
20:38
E9
BMW M3
81.
82
Andro Kuusk
Tarmo Kaseorg
EST
JR Racing Team
20:40
E8
Lada VFTS
82.
90
Satu Tanskanen
Sirpa Jokinen
FIN
Satu Tanskanen
20:42
E9
Ford Escort
83.
92
Timo Mäki
Mika Kortesuo
FIN
JOS Rally Team
20:44
E8
Opel Kadett E GSi 16V
84.
93
Mikko Kulmala
Toivo Riihiluoma
FIN
BTT Motorsport
20:46
E7
Toyota Corolla 1600 GT
85.
94
Tarmo Järveoja
Ken Järveoja
EST
Reinsalu Sport
20:48
E7
Ford Fiesta
86.
95
Avo Reimal
Ain Reimal
EST
Sar-Tech Motorsport
20:50
E7
VW Golf
87.
96
Sami Melanen
Juha Nurmi
FIN
KNK Racing
20:52
E7
Toyota Corolla 1600 GT
88.
97
Mihkel Kärner
Karle Rahu
EST
Ekström Rally Team
20:54
E9
Opel Ascona-B
89.
98
Jaanus Ligur
Aivar Kender
EST
Ligur Racing
E11
GAZ 51A
90.
99
Aare Müil
Tiit Vanamölder
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
91.
100
Raivo Prukner
Margus Nei
EST
JR Racing Team
E11
GAZ 51
92.
101
Marco Lee
Rein Jõessar
EST
JR Racing Team
E11
GAZ 51 A
93.
102
Ants Kristall
Jaak Evestus
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
94.
103
Jari Kohonen
Kajar Valle
FIN
SK Jokker
E11
GAZ 51
95.
104
Rait Sinijärv
Andres Tamman
EST
Märjamaa Rally Team
E12
GAZ 52
Artikli juurde
14.10.2019
Robert Virves esimesel täishooajal mitmes riigis rallimeister
Artikli juurde
13.10.2019
Saaremaa libedail teedel võidutses Georg Gross
Artikli juurde
13.10.2019
Roland Poom teenis Saaremaal välja klassivõidu
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
14.10.2019
Saaremaa ralli 11.10.19 (0)
14.10.2019
Saaremaa ralli 2019 (0)
07.10.2019
Walesi ralli 2019 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
15.10.2019 22:51
Saaremaa ralli 2019 (6)
06.10.2019 13:51
Superkrossi viimane etapp, auto24ring, 5.10.2019 (0)
02.10.2019 18:49
Rallijututuba Discord'is (18)
22.09.2019 23:23
Matsi autokross, 21. september 2019 (0)
22.09.2019 22:22
Läänemaa rahvaralli 2019 (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia