Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Villu Teearu
24. oktoober 2005 21:33
Tagasi
Trüki lehekülg

Eriste ja Ivask valmistusid tulevaks rallihooajaks

Kommentaare lisatud: 11

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
pollai vratt, 26.10.2005 07:33
no mida jutt...

A, 26.10.2005 08:34
Täpselt mida jutt.Sõitsin isegi vaid ühe jooksu rehvidega ja ei virise.See ongi ralli.Pole mõtet hädaldada,et seal oli see ja see viga.Endalgi oli jamasi,aga sellest ma küll ei pasunda.

T, 26.10.2005 09:20
Mina lasin ka 1 jooksu rehvidega, needki olid teiste vanad nässid. Auto oli silmini pori täis, side kõige odavam saadaolnutest. Virisemist pole, kaif kõva, herr Eristest eespool :))))

to A, 26.10.2005 09:20
Sul oli lihtsam - autot ei olnud enne rallit üles haibitud :-)

mukits, 26.10.2005 09:34
Mõnel tiimil pressiteenistus töötab. Las igaüks teeb oma asja sedasi kuidas oskab. Ei ole vaja iga pisikese lause üle ilkuda..

Sõitja, 26.10.2005 13:14
Huvitav on tegelt lugeda kellel kuidas läks ja mis juhtus.Kas sõitis nüüd kiiresti või midaiganes.Kõik sellised artiklid on head:)
Edu Rally.ee

riho, 26.10.2005 13:42
Erko Eriste aga nii tagasihoidlikuks ei jää, sest tema sõnul tuleb E7 klassi võit Saaremaalt ära tuua. "Madalamate sihtidega ei ole mõtetki minna," lausub Erko Eriste, kes õpetussõnu saanud suure autospordikogemusega isalt Eiki Eristelt

Sly, 26.10.2005 16:19
see mingi imevend

ints, 26.10.2005 17:21
Pärast rallit kirus rootslane melqvist kah rehve - eelmiste aastate kogemusele tuginedes võttis kaasa kõva seguga ja suht laiad rehvid, tihe muster kah veel, aga siin ruulis kitsas ja pehme. ja vend lasi ka terve ralli ühe jooksuga. ja olla kokku 7-8 korda põllul käinud, neist 2 korda esimesel katsel :P

to riho, 26.10.2005 20:43
jutt ju õige. peabki olema ju siht. niimoodi, et "ah lähme vaatame, mis juhtub", ei ole sõitma mõtet minna.

.., 29.10.2005 00:58
Ja E7 võit tuligi.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia