Rallisprindi ROAD klassi parimad autasustamisel. Foto: Pille Russi

«Rahvas lausa hullus, nagu ma oleks mingi superstaar»

Lätis selgusid Balti rahvaralli karikasarja võitjad

Rahvasportlastel oli Lätis sisutihe nädalavahetus

Laupäeval Liepājas mitmel korral võidumehena poodiumil karika vastu võtnud Ronald Jürgenson sai lõunanaabrite juurest positiivse emotsiooni. "Kirjeldamatult hea tunne oli lihtsalt," sõnas ta.

27. augusti õhtul kella 21 ajal Liepāja südalinnas aset leidnud ralli- ja rallisprindi võtjate autasustamisel sai rahva ees kolmel korral püünele astuda eestlane Ronald Jürgenson. Koos Ranno Bundseniga Kuramaa teedel sõitnud mees teenis kolmanda koha Kurzeme rallisprindil ROAD klassis, esikoha Autoekspert Balti rahvaralli karikavõistluste arvestusse kuulunud Kuramaa rahvarallil klassis 1600+ ja tuli Autoekspert Balti rahvaralli karikavõistlustel kolmandas grupis võitjaks.

"Üritus oli muidugi jube lahe juba seetõttu, et sai üle poodiumi sõita ja et autasustamine oli "suurte rallikatega" samas kohas," sõnas Jürgenson. "Kiidan autasustamisel viibinud publikut! Kui ma kolmas kord poodiumile läksin, läks rahvas lausa hulluks - nagu oleksin mingi superstaar. Fotokad välkusid ja käepigistusi tuli ikka kõvasti."