Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Rando Aav
31. oktoober 2009 14:04
Loe kommentaare (0)
Trüki lehekülg
Erik Lepikson. Foto: Rando Aav

Eesti rallisportlaste liit koondab sadakond autosportlast

Kuu aja eest asutatud Eesti Rallisportlaste Liit koondab tänaseks juba sadat Eestis tegutsevat rallisõitjat ja kaardilugejat, kes soovivad arendada seltsi eesmärkidega kooskõlas olevat tegevust.

MTÜ Eesti Rallisportlaste Liit juhatuse liige Erik Lepikson (fotol) sõnas, et autosportlaste sedavõrd suur huvi seltsi asutajaile väga suure üllatusena ei tulnud. "Sõitjate suur huvi üllatas ja ei üllatanud ka. Selge oli see, et sellist nö esindusorganit oli ammu vaja, kuna sportlased ja otsustajad olid aastaid tegutsenud omavahel tihedalt suhtlemata. Samas meeldiva üllatusena on paljud sportlased - vähemalt kõikidest huvigruppidest enamus - meiega liitunud."

Samuti rallisportlaste liidu juhatusse kuuluv Silver Kütt märkis, et sellise mittetulundusühingu loomine on tema hinnangul end igati õigustanud.

Erik Lepikson avaldas heameelt selle üle, et Eesti Autospordi Liit on juba praegu suurel määral arvestanud suurt hulka autosportlasi koondava rallisportlaste liidu ettepanekutega. Rallisportlaste liidu asutajate hinnangul on tihe koostöö osapoolte vahel konkurentsivõimelise autospordi arendamiseks esmatähtis.

"Mis puudutab sisulist külge, siis alles mõne päeva eest toimunud Eesti Autospordi Liidu rallikomitee istungil võeti vastu uus Eesti meistrivõistluste üldjuhend, mis oli paljuski välja töötatud rallisportlaste liidu ettepanekuid arvesse võttes. Või vähemalt paljud ideed pärinesid just rallisportlaste liidust," selgitas Lepikson.

Ühe konkreetse näitena nimetas rallisportlaste liidu esindaja võistlusrajaga eeltutvumise teemat. Tuleval aastal saavad osavõtjad Eestis toimuvail sportrallidel rajaga eelnevalt tutvuda kahel korral. "See oli näiteks üks küsimus, mis tekitas palju kirgesid," lausus Lepikson.
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia