Kliki siia Kliki siia
Kas Sami Pajari võit Eesti MM-rallil tuli üllatusena?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Alver Kivi
17. oktoober 2006 3:22
Loe kommentaare (1)
Trüki lehekülg

Järgmisel aastal sõidetakse Saaremaal neljakümnes ralli

Maidu Lempu. Foto: Rando AavJärgmise aasta oktoobris peetava 40. rahvusvahelise Saaremaa ralli osas on korraldajatel juba erinevaid mõtteid, kuid konkreetsetest plaanidest on nende sõnul veel vara rääkida.

"Kõigepealt katsuks lõppenud ürituse otsad kokku tõmmata, siis alles hakkaks tuleviku peale mõtlema," ütles Saaremaa ralli korraldamise üks eestvedajaid Maidu Lempu (fotol).

"Praegu on natuke vara rääkima hakata, et me teeme nii ja naa. Kindlasti püüame juubeliralli väärikalt ära korraldada, aga kuidas see täpselt saab olema, on vara öelda."

Neljakümnenda Saaremaa ralli suurejooneline tähistamine eeldab eelarve suurendamist, kuid võimalikest summadest ei soostunud Lempu rääkima. "Sel aastal on olnud tagasiside positiivne ja kui ollakse üritusega rahul, on ka lihtsam sponsoritele midagi ette näidata ja toetust saada," sõnas Lempu.

Maidu Lempu sõnul ei ole veel mõeldud, kas tuleval aastal kutsutakse juurde tuntud sõitjaid või pannakse rõhk kusagile mujale. Igal juhul lükkas ta ümber SL Õhtulehe väite, et mõeldud on ka autoralli MM-sarjas osalevale Petter Solbergile. Samas ei välistanud ta võimalust, et Norrast võib ka edaspidi häid sõitjaid tulla, kuna sealne meedia on tänu Thomas Schie ja Andreas Mikkelseni võitudele loonud Saaremaa rallile positiivse fooni. "Hea meediaväljund on ka teistes Norra võidusõitjates huvi tekitanud," ütles Lempu.

40. Saaremaa ralli täpne toimumise kuupäev ei ole veel paigas. Maidu Lempu kinnitusel ei arvestata oktoobris toimuva ralli läbiviimisel rahvusvahelise autoliidu FIA kalendriga: "Arvestame ikkagi lähiümbruskonnaga, sest traditsiooniliselt on Saaremaa ralli olnud lähi-Baltikumis hooaja viimane sõit ja mujal on siis võidusõidud läbi. Nii avaneb kõigil võimalus siin osaleda."
Artikli juurde
13.08.2026
Kodused rallivõistlused saavad jätku Eestimaa südames
Artikli juurde
13.08.2026
Vanasõidukite juubelisõidul ja -rallil osaleb üle 200 vanasõiduki
Artikli juurde
13.08.2026
Patrick Enok ja Silver Simm võistlevad Kitee rallil
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
18.08.2026
Vanasõidukite juubeliralli 2026 (0)
27.07.2026
LaitseRallyPark: Youngtimer Camp 2026 (0)
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
17.08.2026 01:38
Rallysprint Cesvaine 2026 (0)
02.08.2026 07:51
Virumaa Rahvaralli 2026 (0)
23.07.2026 12:27
WRC Rally Estonia 2026 (1)
06.07.2026 10:08
Louna Eesti ralli 2026 (2)
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia