Kliki siia Kliki siia
Kas pooldad monorehvi nõuet Eesti autoralli meistrisarjas?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
www.veoautodevaruosad.com
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
17. juuli 2005 20:17
Loe kommentaare (2)
Trüki lehekülg

Renee Pohl harjutas Kehala paarisrajal E.O.S. ralliks

Renee Pohl - Joel Kakri Subaru Imprezal. Foto: Karmen VesselovSel kuul peetava E.O.S. Peugeot ralli teevad kaasa Renee Pohl ja Joel Kakri. 16. juulil testis kaks aastat võistluspausi pidanud piloot Kehalas renditud Subaru Imprezat, et meistrisarja etapiks valmistuda.

Renee Pohl võistleb E.O.S. Peugeot rallil koos Joel Kakriga Saku Vierimaalt renditud N3 klassi Subaru Imprezal.

16. juulil treenis Pohl Lääne-Virumaal Kehala paarisrajal, läbides kokku ligikaudu 90 kilomeetrit. "Ühe sprindi sõitsin paar kuud tagasi, kuid viimasest rallist on möödas juba enam kui aasta," põhjendas rallisõitja toimunud treeningu ja kliendiürituse vajalikkust.

"Test sujus. Sain roostest lahti ja sõidutunde lõpuks kätte," märkis nelja tunni vältel Kehala paarisrajal kihutanud Renee Pohl. "Selle autoga ma ei olnud enne mitte meetritki sõitnud ja võib öelda, et trenn tuli kasuks. Auto on hea ja toimib hästi," lausus Pohl. Ta lisas, et enne treeningut oli nimetatud võistlusautoga läbitud vaid ligikaudu 350 kiiruskatsekilomeetrit.

"Sõit Joeliga tahab meil veel harjutamist ja ma arvan, et head kohta meil E.O.S. Peugeot rallilt loota ei ole, kuna minu viimasest rallistardist on palju aega möödas. Läheme Lõuna-Eestisse rohkem oma jaoks sõitma, mitte kohta taga ajama, sest konkurendid on kõik kiired."

"Eks näis, kas sel hooajal mõnel rallietapil veel osalen. Esialgu võtan ühe sõidu korraga. See on kindel, et ostma ralliautot ei hakka, aga kui võistlustuhin peale tuleb, siis rendime," lisas Pohl.

Renee Pohl kinnitas, et lisaks E.O.S. rallil osalemisele haub ta plaane rajale tulekuks ka 13. augustil toimuval rally.ee karikavõistluste avaetapil.



Renee Pohl. Foto: Karmen Vesselov / rally.ee
Artikli juurde
01.07.2025
Romet Jürgenson lõpetas Ypres ralli esikümnes
Artikli juurde
01.07.2025
Eestlased saavutasid rallikrossi etapil Leedus kaks poodiumikohta
Artikli juurde
30.06.2025
Ott Tänak ja Martin Järveoja võitsid Kreeka MM-ralli
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
24.11.2024
50 aastat: Tehumardi ralli juubeliüritus (0)
16.11.2024
Hiiumaa rahvaralli (0)
05.11.2024
Kehala rahvaralli 19.10.24 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
05.07.2025 19:01
Lõuna - Eesti Ralli 2025 (0)
30.06.2025 23:28
Photos (0)
25.05.2025 15:54
SM Red Devil L�nsirannikon Ralli 2025 (1)
30.04.2025 16:53
EMV Rallikrossis 2025 . 1. etapp (1)
19.04.2025 04:40
Kehala Karikas 2. Etapp . Video (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia