Barum ralli: Kopecky kiireim, Jean-Joseph võidumees

Štajf võitis Bohemia ralli, kiireim oli Kopecky

Jan Kopecky testis Fabia KitCari

Jan Kopecky tõi Škoda Fabiale järjekordse võidu

Jan Kopecky Hispaania rallil Škoda Fabia roolis

Jan Kopecky - Filip Schovanek Škoda Fabial. Foto: Vita Bezdekovsky
9.-11. juulil Tsehhis peetud 31. Bohemia ralli võitis Škoda Motorspordi rallipaar Jan Kopecky - Filip Schovanek (Škoda Fabia WRC). Võistlus kuulus ka Euroopa ja Tšehhi meistrivõistluste arvestusse.

Tšehh Jan Kopecky asendas Škoda põhirivistuse sõitjat Toni Gardemeisterit autorallil, mis toimus Škoda Auto ja Škoda Motorspordi rallitiimi koduregioonis Mlada Boleslavis.

Tehaseautol kihutanud Jan Kopecky ja Filip Schovanek saavutasid võidu Roman Kresta ja Jan Tomaneki (Ford Focus WRC) ees 22,2 sekundiga. Kolmanda koha said rallil Václav Pech - Petr Uhel (Ford Focus WRC), kellel kogunes kaotust liiderpaarile 46,5 sekundit.

Neljanda tulemuse saavutasid Bohemia rallil ka Eestis võistlemas käinud Norra rallisõitjad Thomas Schie - Ragnar Engen (Toyota Corolla WRC).

Tšehhi meistrivõistluste liider on Václav Pech 98 punktiga. Teine on Jan Kopecky (92 punkti) ja kolmas Roman Kresta (84 punkti).