Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Tulemused

Võistlus: Viljandi rahvaralli Üldarvestus
Toimumise aeg: 16.09.2005-17.09.2005
Lisakatse: SS8 Saarepeedi
Tulemused: SS1, SS2, SS3, SS4, SS5, SS6, SS7, SS8, SS9,
 
Pos. abs/kl
Nr
Meeskond
 
Aeg / karistus
1 / 1
4WD
33
Margus Remmak
Urmas Roosimaa
Mitsubishi Lancer Evo 6
01:59,2

2 / 2
4WD
43
Janis Ducis
Aivars Anevics
Audi Coupe
02:00,9
+01,7

3 / 3
4WD
34
Jaak Pällo
Lauri Pettai
Subaru Impreza
02:02,6
+03,4

4 / 4
4WD
184
Roberts Vuguls
Normunds Vuguls
Audi S2
02:02,8
+03,6

5 / 5
4WD
39
Henry Ots
Margus Laasik
Subaru Impreza WRX STI
02:05,8
+06,6

6 / 1
J18
31
Ott Tänak
Tõnu Kurvet
VW Golf
02:07,2
+08,0

7 / 6
4WD
37
Tarmo Silt
Kaupo Kukk
Subaru Impreza WRX
02:07,4
+08,2

8 / 7
4WD
48
Aivars Silabrits
Aivars Malavkins
Audi 80 Quattro
02:07,4
+08,2

9 / 8
4WD
35
Virgo Arge
Riho Kallus
Subaru Impreza
02:08,1
+08,9

10 / 9
4WD
40
Jaanus Murakas
Margus Murakas
Mitsubishi Lancer Evo 7
02:08,3
+09,1

11 / 1
J16
19
Tiit Rattasep
Risto Härm
Lada Samara 21083
02:08,8
+09,6

12 / 10
4WD
46
Raimonds Ducis
Edgars Rezevskis
Audi 90
02:09,3
+10,1

13 / 2
J16
24
Kaspar Koitla
Ats Remmelg
Lada Samara
02:10,1
+10,9

14 / 1
2WDb
71
Jan Õunaste
Jarno Talve
Nissan Sunny
02:11,5
+12,3

15 / 2
2WDb
69
Vahur Err
Meelis Goldberg
Nissan Sunny GTI
02:11,6
+12,4

16 / 11
4WD
92
Gundars Rubenis
Agris Baltaisbrencis
Audi Coupe
00,10
02:11,8
+12,6

17 / 1
2WDa
53
Marko Kasepõld
Manivald Kasepõld
Lada Samara
02:11,9
+12,7

18 / 12
4WD
45
Arvis Arums
Arnis Krasovskis
Audi Coupe
02:12,0
+12,8

19 / 3
2WDb
64
Ago Onton
Meelis Kasemaa
Ford Escort
02:12,1
+12,9

20 / 2
2WDa
57
Andrus Vahi
Martin Rimmel
Lada Samara
02:12,5
+13,3

21 / 13
4WD
44
Didzis Blums
Vladimirs Jemeljanovs
Mitsubishi Galant
02:12,8
+13,6

22 / 4
2WDb
78
Andris Berkis
Vilnis Vitkovskis
Citroen Xsara VTS
02:12,9
+13,7

23 / 5
2WDb
72
Rain Rannala
Simmo Nestor
Mazda 323F Sport
02:13,2
+14,0

24 / 14
4WD
95
Artis Pucitis
Inga Spalina
Audi 80
02:13,2
+14,0

25 / 3
2WDa
55
Raino Verliin
Viljo Vider
VW Golf II
02:13,4
+14,2

26 / 3
J16
18
Rando Mäeots
Hannes Türnpu
Peugeot 309
02:13,7
+14,5

27 / 15
4WD
187
Mikus Berzkalns
Maris Kulss
Audi 80
02:13,7
+14,5

28 / 6
2WDb
138
Janar Muttik
Martin Järveoja
Ford Escort RS
02:13,7
+14,5

29 / 7
2WDb
77
Rolands Lebedoks
Regnars Dreimanis
Opel Astra GSI
02:14,0
+14,8

30 / 8
2WDb
66
Helar Henno
Tauno Klaus
Ford Escort RS
02:14,3
+15,1

31 / 9
2WDb
68
Antti Tooming
Kristo Kärmas
Nissan Sunny GTI
02:14,7
+15,5

32 / 4
J16
23
Kristen Kelement
Simo Koskinen
Lada VFTS
02:15,2
+16,0

33 / 16
4WD
41
Andis Nelke
Janis Keterlins
Audi 80
02:15,5
+16,3

34 / 4
2WDa
62
Zigurds Kalnins
Girts Dombrovskis
VAZ 2108
02:15,7
+16,5

35 / 5
2WDa
96
Imre Vanik
Marek Tarvis
Nissan Cherry
02:16,0
+16,8

36 / 17
4WD
91
Andris Sparans
Janis Lapins
Toyota Celica
02:16,2
+17,0

37 / 10
2WDb
67
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
Nissan Sunny
02:16,3
+17,1

38 / 6
2WDa
49
Jaan Pettai
Mihkel Haug
VAZ 2108
02:16,4
+17,2

39 / 11
2WDb
73
Krists Kalnins
Reinis Liliensteins
VW Golf
02:16,5
+17,3

40 / 5
J16
179
Martin Kiil
Mihkel Haavel
Honda Integra Type-R
02:17,0
+17,8

41 / 7
2WDa
54
Janek Salong
Kristjan Voksepp
Lada Samara
02:17,3
+18,1

42 / 18
4WD
89
Lauri Zõbin
Alari Kupri
Audi 90 Quattro
00,50
02:17,4
+18,2

43 / 12
2WDb
130
Indrek Jauk
Jaan Kask
Nissan Almera
02:17,5
+18,3

44 / 8
2WDa
52
Virko Juga
Tarvo Aulik
Honda Civic
02:17,9
+18,7

45 / 6
J16
22
Taavi Kivistik
Janno Kivistik
Opel Astra
02:18,0
+18,8

46 / 9
2WDa
58
Imants Skerstens
Arnis Zagorskis
Toyota Corolla
02:18,0
+18,8

47 / 13
2WDb
123
Martti Varik
Priit Holtsmann
Opel Astra GSI
02:18,3
+19,1

48 / 19
4WD
47
Mareks Svarcs-Svampans
Didzis Putnins
Audi 80 Quattro
02:18,5
+19,3

49 / 20
4WD
188
Guntars Mikelsons
Martin Kazanskis
Subaru Impreza Coupe
02:18,6
+19,4

50 / 14
2WDb
75
Martins Balodis
Kaspars Brencis
VW Golf
02:18,8
+19,6

51 / 15
2WDb
132
Peter Loorits
Taivo Jaansoo
Nissan Sunny
02:18,9
+19,7

52 / 10
2WDa
98
Koit Repnau
Oliver Peebo
VW Golf I
02:19,2
+20,0

53 / 16
2WDb
190
Uldis Zaharans
Martins Kreicburgs
VW Golf
02:19,6
+20,4

54 / 7
J16
17
Jako Renter
Priit Kullerkupp
Lada Samara
02:19,8
+20,6

55 / 11
2WDa
102
Vitalijs Jonins
Gunars Eglitis
VW Golf II
02:19,9
+20,7

56 / 12
2WDa
100
Meelis Vaarma
Matis Vaarma
Lada Samara
02:20,1
+20,9

57 / 8
J16
6
Rudolf Rohusaar
Mihkel Sagar
VW Golf
02:20,6
+21,4

58 / 13
2WDa
109
Taivo Türk
Rando Mitt
Lada Samara
02:21,1
+21,9

59 / 17
2WDb
140
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
Opel Kadett
01,50
02:21,6
+22,4

60 / 18
2WDb
142
Toomas Vask
Andrus Toom
BMW 320
02:21,6
+22,4

61 / 9
J16
20
Rihard Toots
Riko Muttik
Ford Fiesta
02:22,0
+22,8

62 / 19
2WDb
63
Robert Kõpp
Riho Teinveld
Ford Escort RS 2000
02:22,0
+22,8

63 / 10
J16
21
Sander Pärn
Ken Järveoja
Ford Fiesta
02:22,6
+23,4

64 / 1
N
1
Inger Tuur
Indrek Tuur
VW Golf II
02:23,0
+23,8

65 / 20
2WDb
65
Marko Luhaoja
Aire Luhaoja
VW Golf
02:23,3
+24,1

66 / 21
2WDb
126
Risto Märtson
Lauri Reintam
Opel Astra
02:23,4
+24,2

67 / 22
2WDb
135
Kalvi Trei
Mark Tass
VW Golf
02:23,7
+24,5

68 / 14
2WDa
119
Ahti Niitvähi
Jüri Hinsberg
Toyota MR2
02:24,2
+25,0

69 / 23
2WDb
136
Arles Perle
Rivo Hell
Nissan Sunny GTI
02:24,3
+25,1

70 / 1
ML
83
Hanno Vajakas
Silver Havamaa
AZLK 2140
02:24,4
+25,2

71 / 15
2WDa
106
Toms Zeleznevs
Rolands Trenko
Toyota Corolla
02:24,6
+25,4

72 / 24
2WDb
189
Uldis Apsitis
Maris Liepins
VW Golf GTI
02:24,6
+25,4

73 / 16
2WDa
112
Jaanus Lippus
Rein Kaarmäe
Honda Civic CRX
02:24,7
+25,5

74 / 17
2WDa
105
Raivo Bullitis
Maris Grundmanis
VW Golf II
02:25,8
+26,6

75 / 18
2WDa
114
Hanno Sookand
Garry Gross
BMW 318
02:25,8
+26,6

76 / 2
N
4
Viktoria Pavel
Avo Remmel
VW Passat
02:26,5
+27,3

77 / 25
2WDb
134
Rünno Ubinhain
Indrek Ranna
Nissan Sunny
02:26,5
+27,3

78 / 26
2WDb
183
Karlis Volanskis
Gatis Zass
Toyota Celica T6
02:26,7
+27,5

79 / 2
ML
86
Kaljo Sadam
Guido Kask
AZLK 2140
02:26,8
+27,6

80 / 11
J16
11
Karl Kruuda
Toomas Järveoja
Ford Fiesta
02:27,7
+28,5

81 / 27
2WDb
139
Taavi Tellus
Viktor Ivanov
Opel Kadett GSI
02:27,8
+28,6

82 / 28
2WDb
129
Kaido Viira
Jaanus Ismail
VW Golf GTI
02:28,0
+28,8

83 / 3
ML
170
Kalle Ahu
Indrek Mitt
AZLK 2140
02:28,0
+28,8

84 / 19
2WDa
101
Ivo Uustulnd
Raigo Mõlder
VW Golf
02:28,4
+29,2

85 / 20
2WDa
108
Taavi Kõrge
Jaanus Treffner
VAZ 2101
02:28,4
+29,2

86 / 29
2WDb
133
Reyo Tippi
Marek Illi
VW Golf
02:28,5
+29,3

87 / 30
2WDb
143
Pavels Sudjajevs
Ilze Aperane
Peugeot 205
02:28,5
+29,3

88 / 4
ML
82
Alar Hermanson
Neeme Koppel
IZ 412
02:29,2
+30,0

89 / 3
N
3
Sirje Potisepp
Kairi Tina
Nissan Micra
02:29,5
+30,3

90 / 5
ML
85
Priit Liblik
Riivo Mesila
IZ 412
02:29,7
+30,5

91 / 6
ML
147
Janno Sepp
Meigo Vene
IZ 412-05
02:29,8
+30,6

92 / 21
2WDa
99
Ennor Lugna
Martin Aeltermann
Lada 2112
02:29,9
+30,7

93 / 7
ML
87
Tauno Aarma
Eero Neuhaus
IZ 412
02:30,5
+31,3

94 / 8
ML
158
Kristo Tamm
Olavi Kask
AZLK 2140
02:30,5
+31,3

95 / 31
2WDb
137
Erki Jürgen
Aivar Jürgen
Ford Escort
02:30,9
+31,7

96 / 21
4WD
94
Kaspars Breijers
Raivis Kesmins
Audi 80
02:31,1
+31,9

97 / 9
ML
81
Kristjan Kruus
Imre Kuusk
IZ 412 IE-028
02:31,2
+32,0

98 / 22
2WDa
104
Andrejs Berze
Dace Iesalniece
VW Golf II
02:31,4
+32,2

99 / 10
ML
146
Janar Nagel
Linnar Simmo
AZLK 2140
02:31,4
+32,2

100 / 23
2WDa
51
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
VW Golf I
02:31,9
+32,7

101 / 32
2WDb
118
Hindrek Kio
Villu Teets
Opel Kadett GT/S
02:32,5
+33,3

102 / 2
J18
30
Kristjan Laskar
Helmut Laskar
VW Golf
02:32,7
+33,5

103 / 33
2WDb
74
Eriks Kursiss
Gatis Vitols
Opel Kadett E
02:32,7
+33,5

104 / 11
ML
181
Maarek Lee
Rein Jõessar
AZLK 2140
02:32,9
+33,7

105 / 12
ML
162
Kalle Piksar
Kalev Piksar
IZ 412 IE
02:33,0
+33,8

106 / 4
N
2
Gita Laugale
Santa Daukste
Opel Astra
02:33,1
+33,9

107 / 13
ML
151
Avo Kivimaa
Andrei Kippar
AZLK 2140
02:33,1
+33,9

108 / 14
ML
80
Raul Sagor
Evo Metsmaa
AZLK 2140
02:33,6
+34,4

109 / 24
2WDa
115
Reigo Türk
Mark Skirta
VW Jetta
00,20
02:34,2
+35,0

110 / 15
ML
177
Margus Künnap
Priit Janno
AZLK 408
02:34,2
+35,0

111 / 12
J16
10
Roland Murakas
Urmas Künstler
Toyota Yaris
02:34,6
+35,4

112 / 16
ML
165
Carl Terras
Heikki-Jaak Hallika
IZ 412
02:35,5
+36,3

113 / 17
ML
149
Elmo Käärik
Heiti Laast
AZLK 2140 MRC
02:35,7
+36,5

114 / 25
2WDa
110
Marten Madissoo
Margus Ainsalu
Ford Fiesta
02:36,3
+37,1

115 / 34
2WDb
128
Tarmo Tiits
Enar Saar
BMW 320
02:36,5
+37,3

116 / 18
ML
153
Ott Laursoo
Tiit Laursoo
AZLK 2140
02:36,8
+37,6

117 / 26
2WDa
116
Tormi Paju
Pavel Pilliroog
VAZ 2108
02:37,0
+37,8

118 / 27
2WDa
111
Tanel Mõts
Mait Meesak
VW Golf
02:37,2
+38,0

119 / 19
ML
154
Ahto Moor
Margus Ojandu
AZLK 2140 SL
02:37,6
+38,4

120 / 20
ML
167
Martin Mäeks
Verner Rifk
IZ 412
02:38,5
+39,3

121 / 21
ML
144
Reemo Michelson
Andrus Valdmaa
IZ 412 IE
02:38,7
+39,5

122 / 22
ML
169
Marko Juhandi
Martin Seljamäe
IZ 412
02:38,7
+39,5

123 / 22
4WD
93
Mareks Kreismanis
Agija Kreismane
Audi 80
02:39,0
+39,8

124 / 23
ML
156
Andrus Mäeots
Igor Loos
AZLK 2140 SL
02:39,7
+40,5

125 / 35
2WDb
141
Erkki Jürgenson
Jaanus Piller
BMW 325i
02:41,4
+42,2

126 / 28
2WDa
117
Hindrek Sep
Rain Nukke
VAZ 2108
02:42,3
+43,1

127 / 24
ML
164
Toomas Anijärv
Tanel Kosk
AZLK 2140
02:43,0
+43,8

128 / 25
ML
145
Andres Olvik
Endel Kabral
AZLK 2140
02:43,4
+44,2

129 / 13
J16
180
Gert Kähr
Janica Sepp
VAZ 21063
02:44,0
+44,8

130 / 26
ML
155
Toomas Henk
Henrik Henk
IZ 412 IE
02:44,7
+45,5

131 / 14
J16
5
Tõnis Korts
Jaan Kaljula
VW Golf II
02:46,6
+47,4

132 / 27
ML
163
Riho Jürgens
Tiit Hirv
AZLK 2140 SL
02:48,2
+49,0

133 / 29
2WDa
120
Janek Pettai
Andrus Küttä
BMW 316
02:49,4
+50,2

134 / 28
ML
173
Marek Aasla
Indrek Irs
AZLK 2140 SL
00,10
02:49,4
+50,2

135 / 3
J18
25
Maila Vaher
Väino Merjamaa
VAZ 21053
02:51,1
+51,9

136 / 29
ML
172
Rauno Pohlak
Kristjan Varm
IZ 412
02:53,1
+53,9

137 / 30
ML
174
Antti Hallapuu
Arvi Tamm
AZLK 2140
02:55,9
+56,7

138 / 31
ML
148
Taivo Sisas
Marek Mäekivi
AZLK 2140
02:56,8
+57,6

139 / 15
J16
7
Matthias Mardiste
Margus Mardiste
IZ 412 IE
02:58,3
+59,1

140 / 32
ML
178
Vladimir Sõptshenko
Dmitri Sõptshenko
AZLK 2140
02:58,9
+59,7


J16
8
Tanel Kasesalu
Timo Kasesalu
Lada VFTS
TECHNICAL



J18
29
Egon Kaur
Rain Kaur
Renault Clio
TECHNICAL



2WDa
60
Uldis Briedis
Ints Palma
VW Golf
UNKNOWN



2WDb
76
Raivo Pikke
Artis Dreimanis
VW Golf II
TECHNICAL



2WDb
122
Mait Madik
Priit Peetsalu
Nissan Sunny
TECHNICAL


Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
29.10.2017
Vasalemma rahvasprint 28.10.17 (0)
29.10.2017
Saaremaa ralli 13-14.10.17 (0)
22.10.2017
Tarvastu Karikasari 2017 4.etapp (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
09.11.2017 20:52
Best of 2017 (1)
30.10.2017 16:21
Saaremaa ralli 2017 (18)
13.10.2017 14:42
Läänemaa Rahvaralli 2017 (1)
10.10.2017 01:41
Rally Liepāja 2017' (0)
05.10.2017 19:16
Matsi veautokross 2017 (3)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia