| myhkam,
22.01.2010 07:27 |
|
| Kaastunne omastele:( |
| raido,
22.01.2010 11:56 |
|
| sügav kaastunne omakstele |
| smartass,
22.01.2010 12:42 |
|
kurb uudis. aga usun, et taevastel ralliradadel saab edasi lustida. |
| mitsu,
22.01.2010 14:28 |
|
| Tunnen kaasa. |
| ksaul,
22.01.2010 14:59 |
|
| Sügav kaastunne Henrile ja teistele omastele :( |
| antti22,
22.01.2010 15:12 |
|
| Sügav kaastunne omastele |
| kitcarman,
22.01.2010 18:51 |
|
| Täiesti uskumatu, Sügav kaastunne. |
| Saarlane,
22.01.2010 22:27 |
|
| Fast Ford Estonia RT poolt sügav kaastunne omastele. |
| Ali,
22.01.2010 22:51 |
|
| Soome motorsportlaste poolest sygav kaasatunne, kurb uudis. |
| Kari,
25.01.2010 23:57 |
|
| Kurb uudis. Sügav kaastunne omastele. |
|