Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Andris Berkis
07. september 2006 7:16
Tagasi
Trüki lehekülg

Teise liiga sõsarvõistlus miniralli on Lätis heal järjel

Kommentaare lisatud: 4

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
rally, 08.09.2006 07:53
Väike videomaterjali viide ka:
Very good quality onboard video from one of Golf drivers to get better impression regarding Minirally.
http://yy.lv/download.php?f=5744
http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=5786

lal, 08.09.2006 10:11
Lätlased tublid aga meil see kahjuks läbi elatud tänu ... ile

peso, 09.09.2006 09:29
Kas tõesti ei ole mingit võimalust teha sprindi rajale sarnaseid katseid? Raja leidmine oleks keeruline aga on ju alati võimalus teha rada selline, et kiirused oleksid väiksed. Arvan, et Eestis on sadu huvilisi kes tahaks sõita rahvarallit normaalsetes tingimustes, mitte kurikarallit. Olgu see siis kasvõi slaalomit meenutav sõit põhupallide vahel. Peeasi, et kannataks ka natukenegi ohututes kohtades vajutada, mitte ukerdada. Ja kindlasti tuleks ära keelata kruusarehvide kasutamine!

PriitV, 11.09.2006 14:32
Peso ja lal. "Tänada" ei tule siin ei mind, EALi, korraldajaid ega kedagist, vaid ainult sõitjaid endeid. Eks me kõik mäletame röögatut ruigamist teemadel, kuidas kurikate vahel ei saa sõita, kuidas põhupallid on saatanast, kuidas ikka ja ainult MM-katse vähendatud mudel on in, kuidas täpsuslõik on absoluutne pask jne. Tänage päris mitmeid kõvahäälseid tegelasi-sõitjaid, kelle nimesid ei viitsi siinkohal uuesti üle korrata. Neile kuulub "tänu", et mitte keegi ei viitsi täna isegi mõelda mingile ralli korraldamisele. Parimal juhul teeb teine "sama loll ja jäärapäine" hr. Ditman koos sõpradega midagi ja sellega asi ka lõppeb. Kaks rallit on siiski toimunud, uunikute ralli ja Koeru meeste stiiliralli(mis teatud ametnike poolt farsiks muudeti). Usun, et need võivad toimuda ka aastal 2007. Kuid ühel neist osalemiseks peab olema vana auto, palju lahedat meelt ja hea tuju sellegi pisku üle. Ralli korraldamine on kukepea, võtad kätte ja teed ära. Muuseas, väiksemad seltskonnad teevad vahetevahel omakeskis ka igasuguseid sõite. Seega: näidake miniralli formaadis ralli ette ja küll asi edasi läheb. Kindlasti on kümneid ja kümneid noori tulijaid, kes tahaks just sellist formaati sõita aga kes pole vana lolliks läinud "rahva" ralli formaadist ja autodest rikutud. Kuid tehnilise komisjoni osas olge eriliselt ettevaatlikud...

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia