Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
19. juuli 2006 15:40
Tagasi
Trüki lehekülg

Kuu aja pärast toimub Järvamaal tavapäratu sprint

Kommentaare lisatud: 12

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
Priit P, 19.07.2006 16:17
Kahekesi ühel autol võistelda sellel sprindil tundub vist et ei saa ? Või mis korraldajad ütlevad???

saab ikka, 19.07.2006 16:46
ma usun, üks sõidab ühe ringi ära ja siis teine, siis jälle esimene ja teine... peaasi, et need kaks 100 sisse mahuvad...
Aga jah, eks korraldaja otsus. Igal juhul äge asi tulemas!

..., 19.07.2006 16:57
osavõtt on 700.-????? Täitsa jube. Kas mitte 500.- ei olnud EAL-i poolt kehtestatud lagi?
Naised ja noored saavad jah 500.-, aga 700?

Al, 19.07.2006 17:44
500 krooni eest saate te sõbrad sõita ühte sprinti. Nüüd saate 700 saja eest sõita kahel sprindil. Ja ikka te te soiute...

Teele, 19.07.2006 18:30
Väga lahe üritus! Ja Aliga nõus, et 700.- eest saab kaks sprinti.

., 19.07.2006 20:33
aga kas siis krossi autoga ei saagi 2 wd sporti sõitma, kui on vaja linnas ka sõita. krossi autol ei ole ju tulesi

..., 19.07.2006 20:40
vot see on hea küsimus.Karta on et ei saa.Kuna liiklus eeskirjad ikkagi nõuavad tulesi.

Vao mehed,, 19.07.2006 22:18
jõudu Teile.Olen teil palju külas käinud ja rahule jäänud.Esimene kaksiksprint(duubelsprint oleks parem) ja Eesti viimane rahvaralli-need on kõvad sõnad ja lähevad ajalooraamatusse.Huvitav,kas rahvaralli lõhkujatel on poliitikutega võrdväärne karistamatus.

myy, 20.07.2006 01:11
jõudu Peep-u ja tema meeskonnale, sest arvatavasti keegi teine ei viitsigi ( tänu EAL pedereerimisele ) enam midagi korraldada.... Au vendadele kes viitsivad jamada !!!!!

to:vao mehed, 20.07.2006 09:02
Karistada on nad juba saanud sest rahvaralli lõhkusid ju rahvarallurid ise ja nüüd nad ongi ilma.Heheee!

frankeh, 20.07.2006 10:47
üldjuhendi büllet. lubab krossiautodel 2wd spordis võistelda.

myhkam, 22.07.2006 03:46
ma ei viitsi siin vanat teemat löhkuma hakata, aga mina panin tänu sellele ameti maha.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia