Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Rando Aav
13. juuli 2006 18:04
Tagasi
Trüki lehekülg

Juunioride MM-sarja tippsõitjad tulevad Lõuna-Eestisse

Kommentaare lisatud: 13

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
dzoordz, 13.07.2006 21:28
No Mr. Mölder ja MM tippsõitja - need 2 asja kyll omavahel kuidagi ei sobi:(((

zar, 13.07.2006 21:32
Siis tuleb Aava üle rõõmustada.

ljova, 13.07.2006 23:39
ja veokaid ka vähemalt kümme tükki

bluuford, 14.07.2006 00:06
Loe palun pealkirja MR Dzoordz, Mölder oli viimati minumeelest päris Eestlane. tippsöitjate tuleku nimeall peetakse silmas vast Wilksi, Anderssoni ja Rautnbachi. Kui Möldri söidu kohta midagi halba öelda, siis mine vaata rajaääres tema söidu trajektoore - Enamikul Eesti rallisöitjatest oleks sealt öppida.
Ja mis siin üldse sellist jama ajada.. parem plaane tegema ja..
Köik rallile!

valmacher, 14.07.2006 11:33
Markko, where are you?

raivos, 14.07.2006 14:12
peale aava pole ju ühtegi gravel kingi

juss, 15.07.2006 12:13
siis ju Aaval suur lootus võita?

juhuu, 16.07.2006 02:03
loodame et saavutab kunagise E.O.S taseme kui oli 8 wrc või palju neid oligi

motsu, 16.07.2006 02:25
14 WRC-autot on see rekord.

juhuuu, 16.07.2006 12:59
olid ajad eesti rallis oeh.nüüd ei sõida mmilgi nii palju wrc

böö, 17.07.2006 12:54
Ma usun, et Möldril ei lähe väga hästi suzukiga... Tal üsna palju veel sellelt masinalt õppida. N rühmas läheks paremini. Edu!
Mis see bluuford ajab siin... Wilks ja Andersson tulevud ju võistlust ainult vaatma. Ja ühtki WRC masinat pole nimekirjas v.a. Juniorid... aga kiiruse poolest ei saaks neid võrrelda wrcdega.

äll, 17.07.2006 13:01
Kuulge, kas keegi on huvitatud ralli ajaks platsist kus telkida. Välja pakkuda üks muruga kaetud põllulapp Võru linnapiiril koos valvega. Oleks vähemalt turvaline, et keegi telki ja asju ära ei varasta ja keegi ära ei aja.

XxxxxX, 19.07.2006 11:41
to: dzoordz
Kas ma valetan kui oli kuskil uudis et Jaan Mölder Junior õpib Jwrc käitumist see aasta... ma ei saa aru mida kõik vinguvad... ajaga tulevad kogemused... eks seda ole näha mis toimuma hakkab L-eesti rallyl! "mahategijad" arenege nurgataga kusagil....
Edu Kõigile... et ikka autod teepeal seisaks ja kiirused maksimaalsed oleks...
Huvitavat rallielamust pealtvaatajtele kah!

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia