| J,
21.05.2006 22:37 |
|
| võidab see kes on aeglane nagu tigu:S |
| ebaõnn,
21.05.2006 23:51 |
|
| krt peab tal siis seda ebaõnne niipalju olema??? |
| ABC,
22.05.2006 01:00 |
|
Ei häda! Peamistel konkurentidel rohkemgi ebaõnne, tema vähemalt lõpetas ja poodiumil! Rõõmustagem!! |
| vot,
22.05.2006 14:32 |
|
| mitu rehvi tal siis purunes kokku? |
| juss,
22.05.2006 16:38 |
|
| seitse rehvi |
| goodspeed,
23.05.2006 11:34 |
|
kahju,kahju :( loodame,et edaspidi õnne rohkem ja siis tulevad aava väärilised esikohad ka :D |
| Mis ohite!,
23.05.2006 14:56 |
|
| Sarja kiireim ju! Ja see on tähtis!! |
|