| elis,
25.04.2006 22:27 |
|
| jjeeee goo sannu goo sannu:d |
| Janno,
26.04.2006 08:36 |
|
| Eks siis nael kummi ja katus lömmi ka edaspidiseks! |
| Romet,
26.04.2006 21:03 |
|
väga kiire mees on ! edu... |
| rax,
27.04.2006 08:33 |
|
| anna minna Sander, tulevik on sinu päralt! |
| siim,
27.04.2006 13:15 |
|
| Sander sõidab ikka väga hästi. |
| Rolts,
30.04.2006 15:57 |
|
| :D äss mis äss...:D Puid alla!! |
| Nice,
16.06.2006 13:10 |
|
| nice |
|