Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Villu Teearu
25. aprill 2006 17:36
Tagasi
Trüki lehekülg

Superkrossi etapp peetakse esmakordselt Valgas

Kommentaare lisatud: 24

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 | 21-40 |
 
FÄNN, 25.04.2006 22:13
Kahju aga Smiltenes on samal ajal autokross ja Võrus rahvasprint.

Sõitja, 25.04.2006 23:03
Ei tea kuidas rada on?

Valga, 26.04.2006 08:39
RADA SUHT PEHME nagu Vagas ikka.

?, 26.04.2006 08:41
Kas on oodata sõitjatele veel lisa?

Mati, 26.04.2006 08:59
Registreerimine avatud veel natuke rohkem kui päev. Kindlasti tuleb lisa!

44, 26.04.2006 10:15
Eks ta üks OFF-Road ürituse etapp tule kui rada väga pehme, aga eks SK mehed ole ju karastusega mehed, nad ka Laitses varasemal aastal harjutamas käinud.

iff, 26.04.2006 15:11
ehh.. päris karmiks läheb esiveos. ehk leiab vähemalt ühe tüübi veel, saaks juba b-finaali ka teha :)
koli või vabasse üle :P
aga tegelikult ainult hea meel :)

ammi, 26.04.2006 21:02
laitses oli see et kellel kiirem bellarus see oli ees.

to ammi, 26.04.2006 21:22
bemmi ei aja kuurialt välja ?

kus, 26.04.2006 21:46
on ülejäänud tagasilla vennad

Q, 26.04.2006 22:16
Huvitav jh kus Enok ja need on?
Ja noori on ka jube vähe registreerind.

huvitav, 27.04.2006 22:14
huvitav, kes tagaveos v6idab???:P

Q, 27.04.2006 23:09
eks seda näha ole kuna esikohale on päris mitmeid kanditaate.
ja kui PUKKIL ja KENSIL on veeberid peal on arvatavasti üks neist võitja.

to Q, 28.04.2006 07:12
poisid ega veeber ei sõida

to huvitav, 28.04.2006 07:13
võidab see kes on kiirem

Q, 28.04.2006 09:08
aga sa seda ikka tead ve et näiteks kens oskab küll sõita ja kui tal veeber peal siis on tema esikoha kanditaat.

ROM, 28.04.2006 10:44
KENSIL pole weebreid peal, tal on midagi muud väga head külge pandud ja ega weebrid ainult autot ei liiguta. SERBIN on ka kiire sõiduga poiss ja auto liigub ka ilma weebriteta väga hästi!!!

MA, 28.04.2006 15:16
arvan et kurg või enok võidab

Q, 28.04.2006 22:09
no sisi on hea kui nii arvad aga mina ei oleks selles nii kindel.
enokil võib võimalus olla aga kurel küll ma vähemalt arvan nii.

A.S, 29.04.2006 00:33
Kas tagaveos jääbki lada v lastakse ühineda ka nt. jõffertil,aulikul jne sõitjatel??? Et eraldi arvestus aga kas sõidetakse koos tagaveoga?

 

| 1-20 | 21-40 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia