| faämm,
10.04.2006 05:21 |
|
| silku on tagasiiii |
| S,
10.04.2006 09:02 |
|
| Huvitav kas siis tegu on tutt uue Type-R iga???? |
| rtyyp,
10.04.2006 09:09 |
|
| kuna viimane typer lahkus tehasest septembri keskel, siis tuttuus ei saa see olla :), aga vähe s6itnud kindlasti |
| naabri rix,
10.04.2006 09:51 |
|
| silver hoia peal ja ehita uus kontor,kuna karikatele ei ole enam kohta.oleks aeg siiski hakata suures rallys tegusid tegema,küll toetajaid ka tuleb.jõudu ja kindlat kätt. |
| jau,
10.04.2006 12:56 |
|
pealkirja lugedes mõtlesin,et kutt tuleb wrc autoga peale :)
|
| Seb Loeb,
10.04.2006 14:05 |
|
Roues fraîches. Bonne chance pour la nouvelle saison ! |
| PL,
10.04.2006 15:09 |
|
| Ootan sind E-2 :) |
| raul,
10.04.2006 15:27 |
|
| pealkirja järgi jäi jah meeletu tagasituleku mulje aga kõigest redeli alumisele astmele rahvarallisse:) |
| ...,
10.04.2006 15:46 |
|
| pigem on seda mõeldud sellega,et eelmises artiklis ütles et ta on nagu pullivend,nüüd siis tal tösised mötted..nael kummi! |
| Muhkel,
10.04.2006 18:19 |
|
Jälle üks põhjus juures, miks rahvaalasid tõsisemalt raja äärest pealt vaadata. Edu! |
| Tõn,
10.04.2006 22:43 |
|
| Jõudu ja sihikindlust Sulle , seda peaks Sul jätkuma. |
| ;),
11.04.2006 15:59 |
|
| Anna takka Silver!! |
| kaugemalt mees,
11.04.2006 18:34 |
|
Auto disain on väga 5+ Aga jõudu ja jaksu siis hooajaks, konkurente ka seal jätkub ;) |
| lähemalt mees,
11.04.2006 22:07 |
|
| Tõsi on sul taga: auto disain annab nii hoogu juurde kui ehvastab konkurente :). |
| xxx,
12.04.2006 14:19 |
|
hmm...mingi uus täht on sündinud vai? Kes ta on ja mis tulemused tal on...vaatasin otsingust aga midagi nagu ei leidnud märkimisväärset? Haip haip... |
| Muhkel,
12.04.2006 18:18 |
|
| to xxx. Kas su otsing piirdus sinu taskus olevate asjadega? |
|