| Jaan,
09.04.2006 20:51 |
|
| Kas kusagil on ka JWRC-punktitabel peale kolme rallit? |
| njaa,
09.04.2006 21:06 |
|
| Ei olnud tänane päev hea. Kaks kaotust täna nii et mehed esikohal. Aava ja napilt teine ja Kaur kellel kahjuks pooltelg läks. |
| raivos,
09.04.2006 21:48 |
|
| Eluaeg olen rääkinud ,et Urmo on kõva sõidumees.Kusjuures see on alles algus!!! |
| anti,
10.04.2006 14:30 |
|
| väga kõva sõit |
| kurgiriiul,
10.04.2006 16:50 |
|
| miks alati urmol ja kulkdaril?????? |
| Jaan,
10.04.2006 18:29 |
|
| Tänan aadressi eest,nüüd hea pilk peal hoida tabelil! |
| Jyrrarrak,
11.04.2006 11:27 |
|
| Super, aga kahju, et masin jukerdas. |
| E,
11.04.2006 12:28 |
|
| Tublid Urmo ja Kuldar!! |
| KidrA,
11.04.2006 19:39 |
|
| jälle kaardilugeja surnud, seekord Kreekas...see saab kuidagi pahaks kombeks juba...Kuldar ja Urmo muidu täitsa tip-top sõit, ise nad ka väga lahedad, aind Andersson võib Urmolt üld-esikoha võtta J-WRC´s |
|