| urueesel,
31.03.2006 15:40 |
|
| Egas midagi, tänud härradele vähemalt üritamise eest! Loodetavasti tuleb järgmisel oma kondid veenva põhjusega Hiiumaale vedada :) |
| Sõitja,
31.03.2006 15:59 |
|
| Väga kahju:( |
| muki,
31.03.2006 16:49 |
|
| korrektsed mehed tegelt, et varakult loobumisest teatasid. nägid, et korralikku asja välja ei vea ja üle p...se ka teha ei tahtnud. |
| koer..,
31.03.2006 16:55 |
|
| kahju,olex võind ikkagi hiiumaale kah minna.aga noh õigel ajal ytlesid. |
| Taat,
31.03.2006 17:50 |
|
| Eks nendega ole... vanasõna Ära hõiska ennem õhtut! |
| jaak,
31.03.2006 21:48 |
|
| suht kallis kauge minna kah, ei tea palju üldse kohale oleks rahvast tulnud...pealtvaatajatega ka kitsas tõenäoliselt, arusaadav, et sponsoreid raske leida |
| pealtvaataja,
01.04.2006 09:17 |
|
:'( Oleks tahtnud väga Hiiumaale minna... Nüüd tuleb loota et Tallinna rallil pannakse siuke sõidu grupp nagu E2 kh ... |
| aga,
01.04.2006 11:26 |
|
| pannaksegi ju |
| pealtvaataja,
01.04.2006 11:28 |
|
| Siis on ju tore:D siis võib isegi vaatama minna Tallinna rallit |
| :(,
01.04.2006 13:59 |
|
| oleks tahtnud praamiga sõita :( |
|