| KidrA,
30.03.2006 04:19 |
|
| auto tundub kuidagi liiga pirakas |
| rainer ehamaa,
30.03.2006 07:53 |
|
| norm auto loodame ,et on ka hea auto. |
| sass,
30.03.2006 09:39 |
|
| aga kuidas ajad olid. krt taani keelt eriti ei mõika, seega ei oska sealt lehelt ka eriti otsida. |
| mikk,
30.03.2006 10:03 |
|
| mees on sündinud talent. kiirem nagu ikka. oleme seda juba aastaid näinud ja ikka veel ei usu. uskumatu. |
| Ken,
30.03.2006 11:15 |
|
| kas teles saab DTC-d ka kusagilt jälgida? |
| Luna,
30.03.2006 22:28 |
|
teame mehi, kes ringrajalt rallisse tulnud.. aga kas pingpongina tagasitulekut võiks loota? Mina loodan, sest ringrada pole ikka midagi... Portugali ralli andis lootust.. Märtin, tule ikka tagasi pärisrallisse! |
| Kristo74,
30.03.2006 22:33 |
|
| Tubli!Aga kahju et enam rallis eriti ei kohta aga tubli ikkagi! |
| Diktaator,
08.04.2006 02:01 |
|
| Ma arvan et Markko tuleb tagasi, ta lihtsalt hoiab käe sooja seal taanis. Aga eks see on ka lõbus... |
|