Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Marek Mägar
21. märts 2006 19:48
Tagasi
Trüki lehekülg

Urmo Aava ja Kuldar Sikk sõlmisid uue sponsorlepingu

Kommentaare lisatud: 12

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
kuulus, 21.03.2006 22:24
Lihtsalt lahe Aavast võib kunagi veel sama äss tulla;)

Mitte võib, 21.03.2006 22:46
vaid tulebki!
Areng on olnud pidev ja kindel!
PÖIAL!!

Shell?, 21.03.2006 22:55
Huviitav, et Suzuki meeskonda toetab ju Shell, kas seal mingiti konflikti kahe määrdeainetootja vahel ei teki? Või on siis Aaval meeskonnas nö. vabad käed sponsorite suhtes (loe erasõitja)?

..., 22.03.2006 06:31
juba pikemat aega on mind kahtlus kummitanud, et kui väga tehasemeeskonnas see aava siiski on? tundub et ega ta polegi nagu ise räägib selles suzuki põhimeeskonnnas

kuulus, 22.03.2006 08:44
=)... kas keegi saaks öelda veel wrc ralli sõitjate kodulehti.. üks on http://www.urmoaava.com

ka ...,, 22.03.2006 10:41
ma olen ka seda vaadanud. auto on teist värvi, meeskond on ju hoopis see ungari oma kus autot tehakse mitte inglise kus teised ässad oma autod saavad. ja kui tal auto mmidel on üleni oma sponsorite värvides näitab et ta maksab ikka ise ka üsna olulise raha selle sõitmise eest. noh tehasetiim on see ikka lihtsalt eks peab oma vahendeid sinna lisama

addinol, 22.03.2006 11:53
kas keegi oskab öelda mitu autoesindust kasutab eestis, lätis, leedus, soomes ja näiteks rootsis addinoli?

foos, 22.03.2006 12:36
suzukil ongi kaks meeskonda, üks neid baseerub inglismaal, teine ungaris. aava on ikkagi tehasetiimi mees, aga mingi osa rahast peab ta ikkagi ise viima. samas saab ta selle eest täieliku teenuse - auto, jupid, servis

hehehe, 22.03.2006 13:11
normaalne ju oleks, kui viid raha, aga midagi vastu ei saa. way to go, foos! tegelikkus on see, et makstakse kinni kogu muusika.

raivos, 22.03.2006 13:19
kas siis shell loobus!!!

KidrA, 22.03.2006 23:37
loodan et Urmo ja Kuldar teevad teistele Suzuki poistele tuule alla ja saavad koha Suzuki WRC tiimis järgmine hooaeg

To: hehehe, 23.03.2006 07:05
Mille üle rõõmustad?
Kas selleüle, et äkki "tal" on siiski väheke veelgi sitem kui teistel?!
Või hoopis selle üle, et sa ei teagi kui õnnetu inimene oled?!
Kurvastan sind-kõike ei pea ta kinni maksma!!
Ja kui palju peab , on Aava ka avalikult öelnud!!!

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia