Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
01. märts 2006 17:40
Tagasi
Trüki lehekülg

Täna täitus rally.ee autospordiajakirjal kolmas aasta

Kommentaare lisatud: 24

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 | 21-40 |
 
õnne, 01.03.2006 17:48
Palju palju õnne jaksu ja ikka sama suurt initsiatiivi sellel raksel teel. Vähem unetuid öid ja rohkem abilisi. Väga tänuväärne töö mida teete. Suur panus eesti autosporti.

Tarx, 01.03.2006 18:03
Palju õnne ja judu jaksu edaspidiseks!

Richard, 01.03.2006 18:06
Rally.ee on kõige parem autospordiajakiri minumeelest, sest tänu teile saab palju informatsiooni rallide tegevusest Eesti kui ka Välismaa teedel :D
Palju, palju õnne !!!

autod.ee, 01.03.2006 18:09
Palju palju õnne, ja tänud et viitsite tegeleda sellega! Omaltpoot ootaksime tulevikus ka naljarubriiki!

Eiki, 01.03.2006 18:36
Õnnitleme sünnipäevalast! Tänu Teile, areneb ka Eesti autosport. Jõudu edaspidiseks.

Jako Renter, 01.03.2006 19:15
Palju õnne rally.ee-le synnipäevaks ja
edu edaspidiseks Randole ja Villule!!!

AaClub, 01.03.2006 19:26
Palju õnne ja jõudu jaksu edaspidiseks!

Harde, 01.03.2006 19:36
Minu õnnitlused! Väga mõnus lehekülg teil :)

Jaanimäe RT, 01.03.2006 20:06
Õnne sulle soovimeee RALLY.EEEE!

matu, 01.03.2006 20:11
esimene reaktsioon ,et ainult kolm, kuidas me enne hakkama saime. edu

Virkoja, 01.03.2006 20:15
Palju õnne ja edu edaspidiseks!

eq, 01.03.2006 20:22
Õnne ja palju jaksu ka edaspidiseks!

Teele, 01.03.2006 20:42
Aitäh tehtu eest ja jõudu ning tahet seda asja edasi vedada! Mul on au olnud olla siin kaasautoriks. Palju õnne!

Simokas, 01.03.2006 21:00
Rõõmsalt minu silmad näevad, et ka sinul aastad läevad :) Edu, jaksu.

õnn, 01.03.2006 22:36
õnne ka minu poolt!

motorsport.ee, 01.03.2006 23:07
Palju õnne ka http://www.motorsport.ee poolt!!!

ARNE, 02.03.2006 11:01
küll mulle meeldivad need kommenteerijad siin, kõik ilusti oma nimedega ja heade soovidega. ÜHINEME NENDE ÕNNESOOVIDEGA.

A.Vahi, 02.03.2006 13:00
Edu teile!

Margus Kiiver, 02.03.2006 14:42
Palju õnne!!!!

jaanp - Jaan Põldsepp, 02.03.2006 15:29
PALJU ÕNNE, vägagi vajalik ja asjalik ettevõtmine ju! Aga kommentaatoritest: ega sünnipäevalaps ei saa ju kätt ette panna - kommentaarid on just täpselt sellised nagu me ise :)

 

| 1-20 | 21-40 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia