| veltz,
10.02.2006 13:32 |
|
| Võiks mingi 110-115 inimest olla. |
| to veltz,
10.02.2006 14:11 |
|
| äkki ikka mingi 116-117? Nii oleks parem ju. |
| to kõigile,
10.02.2006 16:46 |
|
| nutt tuleb peale, kui midagi öelda ei ole, siis lihtsalt aetakse solki suust välja, peaasi et saaks jälle ja jälle viriseda. No kui korraldajad ei taha rohkem, siis milleks pressida. |
| Ivo Kruusi,
10.02.2006 19:12 |
|
| Laitse jäärajal kuulsin `;nii nad tapsid meie ferdinandi``hea ,et nii ei ole |
| Niisama,
19.02.2006 11:33 |
|
| Sõitis ültse u. 90 autot ja ikka jäi ajast puudu! |
|