Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
03. veebruar 2006 10:02
Tagasi
Trüki lehekülg

Rootsi MM-ralli avakatse võitis Marcus Grönholm

Kommentaare lisatud: 16

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
alx, 03.02.2006 10:34
solgel on vist kõrvade vahel midagi viga...

imelik, 03.02.2006 10:41
kas autol midagi lahti või. minutiga esimeselt katselt on üsna suur vahe juba. jaani ma mõtlen

urueesel, 03.02.2006 10:44
Eks Jaan võtab vast rahulikult. Püüda ei ole seal ju midagi. Praegu kõige olulisem autoga tunnetus kätte saada. Tean isegi, kui keeruline on võõra autoga algul toime tulla. Eks teisel läbimisel saab juba suts kiiremini edasi, ma usun.
Urmole peab kah pöialt pidama!

rtyyp, 03.02.2006 10:46
Jaan Molder
Ford Engine is slowing and stalling at junctions

xxxxXxxxx, 03.02.2006 11:29
Inimesed kes ei tea siis:
http://www.wrc.com/page/Overview/0,,10111,00.html
Seal lehel on katsed... Klickides katsele saab katseajad...
Loodan et jaanil lääb esimene rally hästi...

mm, 03.02.2006 12:25
mis solkul viga??

to MM, 03.02.2006 12:28
Kas tal peab midagi viga olema?

mis värk, 03.02.2006 15:31
jaan kaotab pärast 4 katset urmole pea 6 minutit. mis lahti. igal katsel saab ikka pea minutiga stabiilselt. kas see on normaalne et ta nii aeglane on. isegi service ei aidanud vahepeal. ford ma ütlen külll

alx, 03.02.2006 16:18
urmo tahab tulla maailmameistriks... jaan tahab ralli lõpuni sõita...

TO MM, 03.02.2006 16:31
MIS SOLKUL VIGA , MIS SOLKUL VIGA
Temal pole midagi viga lihtsalt teised kihutvad
rautselt ületavad kiirust ka

Pooltelg, 03.02.2006 17:55
Solbergil oli pooltelg katki.

21:29, 03.02.2006 21:32
Mölder ju oodatust isegi paar kohta kõrgemal.
Pole ma näinud, et see poiss suudaks 2wd autoga kiiresti sõita.

joala, 03.02.2006 21:51
solkul ja mõldril on klamüüdia

lex, 03.02.2006 21:58
mis te krt pabistate, meie poisid tublid:!

rax, 03.02.2006 22:50
Urmole sünnipäevaks õnnitlused!!! Edu ka sellel rallil!

kenert, 03.02.2006 23:10
Hoian Möldrile pöialt.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia