Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
04. jaanuar 2006 21:47
Tagasi
Trüki lehekülg

Tallinna hipodroomil on tulekul Tähtede Sõit

Kommentaare lisatud: 35

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 | 21-40 |
 
Vahet pole!, 05.01.2006 06:06
Jessssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ott-oot!, 05.01.2006 06:12
Kas veteranid, kes on loobunud või tegevsõitjad, või mõlemad? Sellisel juhul ei ole vist asi võrdne!

oldtimer, 05.01.2006 11:26
Aga kus on Ilmar Raissar?

Asi õige, 05.01.2006 12:05
Klge sealt nimekirjast on ju palju veel puudu! Kuhu jäävad liidukoondise tipud ?

Hmm !?, 05.01.2006 12:15
Kas see oleks ikka õiglane, kui seal sõidaks mehed, kes ka praegu ralliteed veel nühivad !? Asi peaks ikka Veteranidega piirduma !

Karl Koosa, 05.01.2006 12:47
Ma arvaks küll, et seal võiksid kõik tipud sõita nii endised kui ka praegused! Tähtede sõit!

Sander, 05.01.2006 14:04
I-le paneks täpi kui Märtin ka osa võtaks:)

focus, 05.01.2006 14:40
Koltšov mossega paneb kinni !!!

martin, 05.01.2006 17:45
raidam igaljuhul

..., 05.01.2006 18:27
Kohal :)

aga, 06.01.2006 08:38
kas sõidetakse tänapäeva autodega või ?!?!

Aru ma ei saa..., 06.01.2006 09:16
Miks nii vähe infot, tehke teatavaks mis autodega sõidetakse !!!

Märten Metsaviir, 06.01.2006 12:47
Kas tähtedesõidule saamiseks peab midagi maksma ja kui palju :s ! Äitäh kui keegi ütleks !

Märtenile, 06.01.2006 12:55
Sellele sõidule pääseb sõitma vaid kutsetega

lemps, 06.01.2006 15:25
kui artiklis on kirjas sellised read:
"Hipodroomile müüakse kuni 5000 piletit hinnaga 100 krooni, piletid on eelmüügis Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides."

SIIS KUIDAS ON VÕIMALIK ET JÄÄB ARUSAAMATUKS PALJU PILET MAKSAB????

to lemps, 06.01.2006 16:23
Kas keegi küsis pileti hinda?

korraldaja, 06.01.2006 17:23
ärge ärrituge. Ürituseni on kolm nädalat. Kõik teated jõuavad teieni kui on selleks õige aeg.

Märten Metsaviir, 06.01.2006 22:01
oih vabandan kirjutasin valesti :s. Ma mõtlesin
, et kas midagi peab maksma kui tahaks seda tähtedesõitu vaatama minna ? Aitäh , kui keegi ütleb !

martin M, 08.01.2006 08:41
piletid olemas nii,et käsi mineja.

ufo, 08.01.2006 20:50
Aga Sommer Rein`?

 

| 1-20 | 21-40 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia