| jauram,
14.12.2005 11:19 |
|
| 2-s tehasetiimis 3 palgalist sõitjat...vb isegi 2...arvan,et atkinsonil ka sponsorrahad taga...närune seis ikka küll |
| robertr,
14.12.2005 11:24 |
|
| jama lugu ikka küll. |
| jassik,
14.12.2005 11:43 |
|
| Ei ole võimalik. Täitsa pael. |
| KillerSiil,
14.12.2005 12:49 |
|
| No on ikka jama. järgmine aasta päris "põnev" aasta neil oma kahe tehase tiimiga. |
| ???.,
14.12.2005 13:08 |
|
| Tundub,et WRC-ul on vesi peal!! Jäänud 2-tiimi ja needki pole täielikult tehase,vaid läbi era. Asi aeti ulmeliselt kalliks ja nüüd on tulem käes. Aga loodame,et head ajad tulevad veel tagasi!!!! |
| ähh...,
14.12.2005 14:56 |
|
| Aga mis siis Markko Märtinist saab? |
| Asjamees,
14.12.2005 15:28 |
|
| Kõik on Max Mosley süü! Tema tõi juurde kaks MM-etappi, mille tõttu kulutused kasvasid. Ausõna, WRC on enamvähem peesse keeratud, kas siis järgmine võistlussari, mis ära rikutakse on F1? |
| RAIVOS,
14.12.2005 15:40 |
|
| Tegelikult ,tuleb saata see ralli kuu peale ja hakata tegelema muuga.Täiesti pohhui ,mis rallis toimub juba ammu,näha ,et perspektiiv puudub täiega tänapäeval. |
| kitcarman,
14.12.2005 15:46 |
|
| jahh, peab vist hakkama male fänniks. R.I.P WRC! |
| pets,
14.12.2005 16:02 |
|
| köva söna |
| noID,
14.12.2005 16:15 |
|
ma ei saa aru mix kõik asjad nii kalliks aetakse :S... täiesti mõttetu , nii wrc kui ka kodumaal suht jubba |
| kobras,
14.12.2005 16:29 |
|
| väga hea varsti on kõik masinad eratiimides ja asi olex põnevam |
| Lauri,
14.12.2005 16:46 |
|
| Kui tehasetiime jääb vähemaks, on see ainult vesi eratiimidele, eelkõige nende sponsoritele - nähakse neid ju rohkem ekraanil. Paar aastat tagasi ei unistasid eratiimide sõitjad parimal juhul punktikohast, nüüd on reaalne võimalus lausa pjedestaalile ronida. |
| jama,
14.12.2005 16:53 |
|
WRC on omadega õhtal. 2001aastast sai seda jälgima hakatud ja nüüd, 2006aastast kõik. R.I.P WRC ooo jaa - tänud max mosley`le ja FIA-le, kes sarja lõplikult perse saatsid. järgmisena tuleks siis emm närust vormelit vaatama hakata. |
| pets,
14.12.2005 17:25 |
|
| mite reaalne vöimalus vaid kindel värk et eratiimid pjedestaalil .piisab yhe tehasetiimi auto katkestamisest |
| märtini fänn,
14.12.2005 22:58 |
|
täitsa putsis.mitsul läks hooaja lõpul päris hästi.kuuleme-näeme mis edasi saab,igatahes praegu on olukord küll sitt
|
| criitic,
14.12.2005 23:05 |
|
| nüüd saab VÕIBOLLA ford oma kaua oodatud tiitli või sis viimase koha...wrc 2006 täiega igav |
| esteedinärakas,
14.12.2005 23:05 |
|
| to: märtini fänn Mis sa arvad, kas Märtin igatseb sinu oma taolise avaliku keelekasutusega fännide järgi ? |
|