Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
21. november 2005 8:05
Tagasi
Trüki lehekülg

Subaru pikendas lepingut Chris Atkinsoniga

Kommentaare lisatud: 13

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
alx, 21.11.2005 08:29
märtini võimalused aina kahanevad...

expat1, 21.11.2005 09:10
Okay, lets cross Subaru off the list, the air is getting thinner...if I hadn´t already short fingernails I´d start biting them...

Cain, 21.11.2005 10:27
MItsubishi!

kusti, 21.11.2005 10:51
Mitsu võimalus on väike, seal mehed ammu paigas (kuigi vist lepinguid lukku löödud pole).
Mingi kumu on Fordi testsõitja kohast...

Arvamus, 21.11.2005 14:24
Aga vb. on Märtini lepingus sees punkt, et kui ta peaks 2006 hooajal sõitma mõnes tehasemeeskonnas, siis Peugeotist palka ei saa?????? Sellisel juhul jääksid üle erameeskonnad, kes ka tuleval hooajal meeskondlikult punkte saavad??????? Miks mitte näiteks Kronos Racing: Loeb, Märtin, .....?????? Või üldse era Fordiga??????
See on ainult arvamus, nii et ärge kohe materdama hakake:):):)

vaikepaike, 21.11.2005 15:10
Nuh Fordilt olevat Peugeot ju nõudnud, et makstaks kinni suurem osa Märtini järgmise aasta palgast.

Subaru555, 21.11.2005 15:17
Keegi pole öelnud, et Atkinson teise auto roolis on. Jälglige veel mängu.

kuku, 21.11.2005 16:36
Krt ärge siin salatsege. Ku imidagi teate, siis ka ütelge. No vaevalt, et Solberg subarust kinga saab. Keegi niikuinii midagi konkreetset ei tea, nii et tuleb oodata.

Marko, 21.11.2005 16:56
Kronos tahab tuua küll jah kolmandat masinat, aga selle roolis nad näeks Duvali.

Cain, 21.11.2005 17:47
Mitsubishisse läheb, kui varsti teatavaks tehakse siis jätke meelde et ma ütlesin Mitsubishi kuigi keegi ei uskunud, 3 sõitjat on Mitsubishis Galli terve hooaeg ja Rovanperä ainult kruusa rallid, asfalti omad sõidab Märtin ja ka mõned kruusarallid võibolla isegi terve hooaja...mingisse Subarusse või Citroeni erameeskonda ei ole mõtet unistada

kuku, 21.11.2005 20:30
See on nüüd küll suht mõttetu diil. Markko ei ole eriline asfaldi kunn. See et ta eelmine aasta kaks sõitu asfaldil võitis näitas, kui hea ikkagi oli ford. Loodame ikka, et ta saab täishooaja sõita.

Pärtel, 22.11.2005 19:06
Märtin Mitshubishisse! Galli asemele.

jyrrarrak, 22.11.2005 19:48
kust selline info

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia