Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
18. november 2005 9:52
Tagasi
Trüki lehekülg

Soomlaste andmetel pääseb Fordi rooli Mikko Hirvonen

Kommentaare lisatud: 87

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 |
 
kitcarman, 18.11.2005 10:02
Ja ongi päev rikutud aitähh Malcolm tervitused eestlastelt

expat1, 18.11.2005 10:14
Darn, darn, darn, darn, darn I don´t believe it, I wait for the official announcement of Ford. It has to be a canard. But money makes the world go round...gosh how much I want to see him drive again...

ivar, 18.11.2005 10:15
Ju siis sai ikkagi nii kehv auto et Märtini palga jaoks ei jätkunud. Pangu põlema oma ford...

murx, 18.11.2005 10:34
Keegi ei keela Markkol end ilma rahata või väikse raha eest sõitma kutsuda.
Sest ehk võiks nimi autosport (rõhk osal sport )
mitte rallibisnis midagi lugeda.
Lisaks veel, et Märtin tegi ise endale karuteene mitte hooaega jätkates- keegi ei tea tema kiirust ja hingeelu.

rallikas, 18.11.2005 11:08
loomulikult teeb Ford enda jaoks parima otsuse.

sass, 18.11.2005 11:12
Fordis siis- Grönholm, Katajanmäki ja Hirvonen!
Suomen porukka, perkele!

Rasmus, 18.11.2005 11:18
Ja samuti teeb Markko enda jaoks parima valiku!
Ma ei näe praegu mingit põhjust virisemise ja hädaldamise jaoks. Tõesti arvate, et teie kallid fännid ja kommenteerijad olete kodanikust endast targemad ja kavalamad? See et Ford kui auto kellelegi meeldib, ei tähenda veel et see parim valik oleks!
Pabistage vähem!

murx, 18.11.2005 11:48
ma arvan, et Rasmus pidas silma majanduslikumalt parima valiku, sport ju ei tundu teda eriti huvitavat

terit, 18.11.2005 12:05
olge normaalsed, see on oigest iltalehti andmed, kas fordist on ametlik kinnitus tulnud voi?

gitty, 18.11.2005 12:21
no kui juba leht seda komenteerib, siis on asi vast kindel.....muidugi väga kahju, sest ford oleks olnud see auto, kus Märtin oleks saanud on unistused täide viia, ja võita MM. väga kahju, aga loodame, et Märtin saab väärilise tiimi!!!!

..., 18.11.2005 12:44
Kurat...kas te usute ka igat Nelli Teataja uudist?? Iltalehti on samasugune sopakas nagu õhtuleht ja nelli teataja! Enne ametlikku otsust ei ole mõtet ennast närvi ajada. Ootame Malcolmi ametliku teate ära ja siis kas oleme kurvad ja ootame uusi pakkumisi või rõõmustame. Comprende?

MinaIse, 18.11.2005 14:38
Ma leian, loodan kaa..et natuke vara end närvi ajada..ootame ikka rahulikult ametliku teadaande ära.

.., 18.11.2005 15:49
ralli.net foorumis juba soovitakse Hirvonelile õnne.:S...aga eks ootame ikka ametliku ära,kuna nagu ise teate,kuulujutt ei vasta tõele enamjaolt..

.,,, 18.11.2005 16:17
paha paha... markko olla ise ka enam-vähem kinnitanud, et mikko järgmine aasta fordis :( Eks siis näis, mis saama hakkab

expat1, 18.11.2005 16:45
On wrc.com Mr. Loriaux told that the debut went too well. They wanted trouble this time and oddly there was no. There are thoughts in my head that this will be the excuse not to sign Markko. Like "we are sure there is more trouble to come and when it strikes we have no money for the best driver". How can a car be too good???

kitcarman, 18.11.2005 16:52
Nüüd asi kindel peab jooma minema http://www.rally-action.com/news/2005...

expat1, 18.11.2005 16:53
NOOOOO! http://www.rallye-live.com they confirmed it, I just dont believe it. where are my hankies??

RAIVOS, 18.11.2005 16:54
Ärge Markko palga pärast muretsege,´Tema palk on veel järgmine aasta peugeotist nagu saab Gröönu topelt palka.

criitic, 18.11.2005 17:45
ta ei tee seal palju ära

criitic, 18.11.2005 17:48
mai saa aru kuidas see hirvonen nii palju võimalusi saab, aga ei ole midagi saavutanud...2 hooaega on tal fordis ja 1 subarus, selline hea sõitja nagu märtin jääb välja...tõsine ebaõnne sõdur...wilson on ka ikka hea vend

 

| 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia