| samara,
02.11.2005 12:56 |
|
| kas noored võivad kaardiga autoga noorte klassi sõita? |
| urueesel,
02.11.2005 17:48 |
|
to samara see sõltub võistlussarjast, rally.ee KV arvestuses saavad eraldi arvestuses punkte kuni 18-aastased võistlejad, kes võistlevad 2WD autodel, millede mootori töömaht kuni 2000 cm³ ja võimsus väiksem kui 111 kw. (Autodel ei tohi olla EAL kehtivat tehnilist kaarti.) http://www.rally.ee/?a=a009&b=3785 |
| sõitja,
06.11.2005 19:11 |
|
| kas kohapeal ka saab regada ? |
| to sõitja,
06.11.2005 19:28 |
|
| 4.6.1. Lisaregistreerimine kohapeal vabade stardikohtade olemasolul kahekordse osavõtumaksu tasumisel. |
| ei,
07.11.2005 10:56 |
|
| kipu sellele Rally ee karikale. meeles taali kus kolme vooru asemel kaks ja raha võeti täiega raplas võibolla piirdutakse ühe vooruga ,et olla veelgi säästlikum. jõudu korraldajatele |
| inimene.,
09.11.2005 11:55 |
|
| huvitav huvitav üks kord juba haapsalus lõppesid need karikavõistlused , mitu korda saab ühte sarja lõpetada ????? |
| urueesel,
09.11.2005 12:10 |
|
| inimene, Haapsalus oli J18 klassi II etapp. |
| inimene,
09.11.2005 15:50 |
|
| teadmiseks urueeslile et üks päev oli noorte ja järgmine päev oli suurte,,,,, |
| urueesel,
09.11.2005 15:59 |
|
| inimene, see "suurte" oli siiski FIFAA Igamehe rallisprindi karikavõistluste VII etapp |
| Arks,
09.11.2005 18:47 |
|
| Kahju, et Haapsalu Rally.ee suurte arvestusse ei läinud. |
| myy,
09.11.2005 22:16 |
|
| no mossemehed lähevad kyll rada äästama:P:) |
| myy,
09.11.2005 22:17 |
|
| viimane võimalus krt seda teab as yltse saabki enam sõita:) |
| küssa,
10.11.2005 20:31 |
|
| ma loll ei oska kuskilt välja lugeda kas võistlus on 100 prossa asfalt |
| küssa,
10.11.2005 20:45 |
|
| kas naiste arvestust eraldi ei ole?Taalis minu mäletamist mööda olid nad ka pedestaalil! |
| küsijale vastused,
10.11.2005 21:18 |
|
VJ sisaldab küsitud infot. 1.1. Võistlused toimuvad 12. novembril 2005. a Rapla kardirajal (Rapla, Rapla maakond). Raja pikkus: 2100 m Raja laius: 4-10 m Rajakate: asfalt 9.2. Auhind parimale naisvõistlejale (aegade põhjal klassides 2WD-V, 2WD-S, 4WD vaba, 2WD vaba, ML ja noored ühises arvestuses). |
| ML,
11.11.2005 10:35 |
|
| ML ja noored ühises arvestuses). kas sõidame noorte puskadega ühes klassis |
| phd,
13.11.2005 14:10 |
|
| huvitav millal mingeid tulemusi näha saab??? |
| gh,
13.11.2005 15:14 |
|
| Tulemusi!!! |
| Einz,
13.11.2005 19:38 |
|
| Kas pilte on veel juurde tulemas? |
|