Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
05. september 2005 17:42
Tagasi
Trüki lehekülg

Colin McRae: Kiireim sõitja on Marcus Grönholm

Kommentaare lisatud: 7

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
Sarvik., 05.09.2005 19:40
See on kibestunud venna jutt sai ju ta sisuliselt sidrunist kinga ja WRC-t välja! See,et on 25 etappi võitnud ei näita veel midagi. Mäkinen 24 etappi võitu ja 4-kordne MM. Kankkunen 23 etappi võitu ja 4-kordne MM. Kilinalkolinal ainult üks tiitel. Aeg ikka tõesti ahjule jääda ja noorematele teed teha!!!

kalle, 06.09.2005 10:31
Jutt jumala õige, eks järgmine aasta näeb, mis mees teeb, kui ei kasutta enam aktiiv diferentsiaali.

nrc, 06.09.2005 10:50
mingid kibestunud nimetud ja sarvikud siin kommimas. ega mcrae ei ole meil jah midagi võitnud. milline oli teie viimatine võit, mehed, saite oma pesukotid remondist kätte väää?

Njah, 06.09.2005 20:13
McRae ei saanud ju sidrunist kinga. Sidrunil ei olnud nii palju raha et teda palgata. Ja kui Loeb`ist rääkida, siis auto on tal hea. Sidrun teistest peajagu üle.

Ja jah, 06.09.2005 21:40
Kes on kibestunud kes midagi muud! Vaatasin väheke tagasi 2003 aastase mis jäi viimaseks WRC McRELE. Kas sai kinga või ei jõutud maksta nii palju kui vend tahtis??? Aga siin sõitjate tulemused aasta lõpus.
Solberg 72p
loeb 71p
sainz 63p
burns 58p
märtin 49p
gronholm 46p
mcrae 45p
Tekkib küsimus millist sõitjat siis palgata kas sainzi või mcred??? Minu meelest ikka jäi mcrae lihtsalt tööst ilma kuna ei olnud tulemust. See mida oled enne saavutanud see ei mänginud enam rolli ja palga soov oli ka liiga üle pingutatud!! Aga eks igal ühel ole oma arvamus ja miks mitte seda välja õelda!!!

irw, 11.09.2005 16:14
isegi Markkol oli rohkem punne:P

irw, 11.09.2005 16:15
mõnele tundub vist eelmise kommi puhul see et ma arvan et markko ei oska sõita, pakun et kui markko oleks fordi jäänud oleks loebile pea konkurent!!!!

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia