| Haaa!!!!!,
02.09.2005 19:24 |
|
| Esiviisikus!!!!!!!Kle,kui sa saad ka tagumiste laadukite käest tappa,või siis sõidad nendega sekund sekundisse,siis noh jah!!???!!!Tule ikka maa peale tagasi................ |
| mäkk,
02.09.2005 19:29 |
|
| Haaa, ära urise, las poiss proovib. Kui sihti silme ees ei ole, siis ei jõuagi kuhugi. Näiteid pole vaja kaugelt otsida |
| .....,
03.09.2005 11:41 |
|
| üks selline auto veel stardis.....aga kes....seda ei ütle veel :D |
| to: .....,
03.09.2005 11:51 |
|
| Arvad, et oled nii tark ja keegi teine ei tea? Ehk kirjutad veel midagi rõõmsat teiste ees eputamiseks? |
| Mann,
03.09.2005 13:08 |
|
äkki see teine samasugune auto Kaur? ta ju Viljandi RR-l ka osaleb sellega... ülla-ülla.... |
| kann,
03.09.2005 13:46 |
|
| aga vat kui neid tuleb oopis 3! |
| ......,
03.09.2005 16:28 |
|
| tuleb esimest korda selle autoga rajale......nii et mokka maha....kui te ise ka midagi ei tea |
| vaade,
03.09.2005 21:51 |
|
to: .... , lõpeta ülbamine - ralli.ee kirjutas ju sellest kõigest nädal tagasi! |
| to ...,
04.09.2005 21:53 |
|
| arvan et see võib olla üks noor saarlane. see jutt juba vana ju.. ;) |
| mv,
05.09.2005 20:41 |
|
Kodanik on teinud kokku 2 rallit, kohe ei saa loota esikohti, minu arvates kodanik on muutunud palju kiiremaks, vaatame kasvõi kaotust F2 klassi liidrile rallide kohta.Kui Tallinna rallil kaotas kodanik 5,6 sek F2 klassi võitjale 1 katsekilomeetril siis Viru Rallil oli see 2,4 sek per/km, minu arust on areng võimas
|
| vaade,
05.09.2005 22:05 |
|
| samas, ega clio pole ka suurem asi civicu vastu |
| to vaade,
05.09.2005 23:14 |
|
| exid vaade..cliot peetaxe mujal isegi paremax kui typeR civicut. |
| jaanp,
05.09.2005 23:23 |
|
| clio on klassis N2 tegijam kui civic: vt. kaalu, võimsust ja nende suhet. ja ega vist clio`st etemat oskagi välja pakkuda... |
| mees,
07.09.2005 17:57 |
|
| clio on kindlasti parem kui civic, olen ka kuulnud et tänak pidi uue autoga tulema, kas see vastab tõele ka siis, sest golf on tal ju ammu iganenud |
| Animal,
09.09.2005 18:04 |
|
kas urisejad äkki selle peale ei tule, et mees pidas silmas oma võistlusklassi esiviite??? Haiged inimesed olete! Või vähemalt üks siin... |
|