Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Rando Aav
02. september 2005 13:00
Tagasi
Trüki lehekülg

«Enesetunne on Saaremaa ralli stardi eel super»

Kommentaare lisatud: 17

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
Haaa!!!!!, 02.09.2005 19:24
Esiviisikus!!!!!!!Kle,kui sa saad ka tagumiste laadukite käest tappa,või siis sõidad nendega sekund sekundisse,siis noh jah!!???!!!Tule ikka maa peale tagasi................

mäkk, 02.09.2005 19:29
Haaa, ära urise, las poiss proovib. Kui sihti silme ees ei ole, siis ei jõuagi kuhugi. Näiteid pole vaja kaugelt otsida

....., 03.09.2005 11:41
üks selline auto veel stardis.....aga kes....seda ei ütle veel :D

to: ....., 03.09.2005 11:51
Arvad, et oled nii tark ja keegi teine ei tea? Ehk kirjutad veel midagi rõõmsat teiste ees eputamiseks?

Mann, 03.09.2005 13:08
äkki see teine samasugune auto Kaur?
ta ju Viljandi RR-l ka osaleb sellega...
ülla-ülla....

kann, 03.09.2005 13:46
aga vat kui neid tuleb oopis 3!

......, 03.09.2005 16:28
tuleb esimest korda selle autoga rajale......nii et mokka maha....kui te ise ka midagi ei tea

vaade, 03.09.2005 21:51
to: .... ,
lõpeta ülbamine - ralli.ee kirjutas ju sellest kõigest nädal tagasi!

to ..., 04.09.2005 21:53
arvan et see võib olla üks noor saarlane. see jutt juba vana ju.. ;)

säh teile noor saarlane, 05.09.2005 16:47
tänak kurjam otsis ka sellist kunagi

mv, 05.09.2005 20:41
Kodanik on teinud kokku 2 rallit, kohe ei saa loota esikohti, minu arvates kodanik on muutunud palju kiiremaks, vaatame kasvõi kaotust F2 klassi liidrile rallide kohta.Kui Tallinna rallil kaotas kodanik 5,6 sek F2 klassi võitjale 1 katsekilomeetril siis Viru Rallil oli see 2,4 sek per/km, minu arust on areng võimas

vaade, 05.09.2005 22:05
samas, ega clio pole ka suurem asi civicu vastu

to vaade, 05.09.2005 23:14
exid vaade..cliot peetaxe mujal isegi paremax kui typeR civicut.

jaanp, 05.09.2005 23:23
clio on klassis N2 tegijam kui civic: vt. kaalu, võimsust ja nende suhet. ja ega vist clio`st etemat oskagi välja pakkuda...

mees, 07.09.2005 17:57
clio on kindlasti parem kui civic, olen ka kuulnud et tänak pidi uue autoga tulema, kas see vastab tõele ka siis, sest golf on tal ju ammu iganenud

puu, 07.09.2005 22:47
Tänak registreerunud on küll igatahes Golfiga.
http://saaremaarally.ee/2005/est/osalejad.asp

Animal, 09.09.2005 18:04
kas urisejad äkki selle peale ei tule, et mees pidas silmas oma võistlusklassi esiviite???
Haiged inimesed olete! Või vähemalt üks siin...

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia