Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Rando Aav
01. september 2005 15:44
Tagasi
Trüki lehekülg

Rainer Aus kindlustas Paide autorallil meistritiitli

Kommentaare lisatud: 13

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
urueesel, 01.09.2005 17:32
Tubli! Ja vaata siis, et see viimaseks ei jää :)

jaanp, 01.09.2005 17:40
Rainer ja Tom! õnnitlused Teile ja mansale!

eq, 01.09.2005 18:34
Õnnitlused Rainerile ja tervele tiimile! Et ikka tehnika kestaks.

Priit, 01.09.2005 21:28
Õnnitlused muidugi, ka treener V.Õunpuule!
Aga, mis see konkurents seal klassis ka oli?
Kas kerge võit või higine-ehk kas mõni tõsine tegija nagu näit. Laipaiki sõidab veel kahuriga?

...., 01.09.2005 22:36
õnne Ausile ja loodame et järgmine hooaeg näeb ikka Ausi ja Tänaku vahel kõvat heitlust :D

..., 01.09.2005 23:16
hea töö, kuigi olen tänaku poolt :) hea konkurents on alati oodatud aga jh, tänaku fännina pean ytlema et järgmine hooaeg sul niimoodi ei vea :)

starter, 01.09.2005 23:27
palju õnne ja isal oleks aeg wrc-le mõelda,külm pea ja kaine mõistus viivad sihile.jalg olgu sirge kas gaasil või piduril kõik käigu mõistusega õnne ka veltsile kes on üks autoriteks,

kõva!, 02.09.2005 10:29
ei raineri kohta pole midagi halba öelda, aga oleks kasvõi üks ralligi kus poleks tänakul jamasid vot siis tahaks nende sõitu näha. Aga edu ma usun et saaremaal tal pole vähemalt autoga jamasid!

2wd, 02.09.2005 14:13
Tublid kiired poisid mõlemad. Usun, et probleeme on ka mõlemal olnud, aga lihtsalt Tänakul pole õnnega vedanud see aasta. Samas on tal ju Suur abivägi taga ja siin pole muud kui järgmist aastat ootama. Tahaks neid koos võrdsete kiirete autodega sõimas näha... näiteks terve hooaja. Vot kus siis oleks alles publikul vaadata :)
Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

ljova, 03.09.2005 23:02
tänaku stiil on nii kandiline et see lõhub auto ää aga jõudu poistele ikkagi.

to ljova, 04.09.2005 13:05
ise oled sa kandiline......poiss sõidab täitsa hästi........kui ei tea ära räägi!!! :D

ljova, 07.09.2005 09:39
mina võin ka kandiline olla aga poes katkist poolassi ei müüda w kuidas??

to ljova, 09.09.2005 10:10
ei tea kas poolass kandilisusest puruks läeb või mis sa arvad?

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia