| Marko nr.16,
30.05.2005 18:32 |
|
| ei olnud see tiik midagi hullu...aga kahjux..autole mõjus. |
| Taavi,
30.05.2005 21:30 |
|
| mul ei pidanud blokikaane tihend vastu |
| sõitja,
30.05.2005 21:45 |
|
| kust pilte saab tapa krossist |
| zil,
30.05.2005 22:52 |
|
| nõksa paha jah et pilte pole, eks nad ükskord ikka ilmuvad, natuke kannatust. |
| oll,
31.05.2005 12:54 |
|
| varsti saab ka mõned pildid. |
| six nr. 2,
31.05.2005 18:15 |
|
| väga äge vöistlus ikka oli!! |
| F2nn,
31.05.2005 21:50 |
|
| Kas tõesti rohkem pilte pole kellegil? |
| igor,
31.05.2005 23:52 |
|
| bagidest oleks võinud ka natuke rohkem kui kaks pilti olla |
| vaataja,
01.06.2005 09:01 |
|
| miks sooniste bagi raja ääres seisis kas juhtus midagi või????? |
| igor,
01.06.2005 09:38 |
|
sonja bagil sai sidur otsa enne kui rajle jõudis, ja bagi on ka müüdud.
|
| vaataja,
01.06.2005 09:43 |
|
| kas keegi uus sõitja on juurde tulnud või ostis mõni bagimees selle ära?????? |
| igor,
01.06.2005 10:01 |
|
| uus sõitja, tartlane nimega rain langus. |
| Fänn,
02.06.2005 14:44 |
|
| Rünno on vägev tegija...igal pool oskab külili olla..:P |
| zil,
03.06.2005 00:42 |
|
| to. marek kiidusõnad sulle nende piltide eest mida said jäädvustada oma filmile bagidest, jatka samas vaimus nii mõnigi bagisõitja om tänulik. |
| kraaps,
11.06.2005 23:27 |
|
| tea, kas lätlaste 53 bagid Varstu tulevad? Kuuldavasti olla tahtnud nad juba Tapale tulla, aga ei võetud nendega ühendust. Oleks Tiidebergil kah tegevust, mitte 51 mehi segada. |
| jafka,
12.06.2005 08:17 |
|
| kuuldused on et vist tuleb 2 bagi aga seda mina ei tea kas 53 või 51 |
| kafka,
21.06.2006 13:18 |
|
| languse rasv nõrgus mootorisse-sellepärast polnud bagi sõiduvõimeline:)))))) |
|