Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
13. mai 2005 20:42
Tagasi
Trüki lehekülg

Märtin lõpetas Küprose ralli avapäeva neljandana

Kommentaare lisatud: 7

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
BlackHawk, 13.05.2005 20:47
võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle, võitle MARKKO võitle,

kairu, 13.05.2005 21:02
märtin võidab, kahjuks loeb katkestab-katus.

BlackHawk, 13.05.2005 22:48
raske uskuda et loeb ise vea teeb, ta on tõestanud et on väga raudse käe ja külma närviga
kui katkestamisest rääkida siis ainult tehnilise rikke korral
aga ega ma kellelegi halba soovi- parim võitku!!!

fän, 13.05.2005 23:42
peale 3 katset oli Markko 10 es, nüüd 3............päris hea ju ikkagi!

alx, 14.05.2005 09:21
täiesti mõttetu ralli...milleks selliseid korraldada? võidab see, kes tuleb tankiga...

melle, 14.05.2005 10:23
Loeb on korduvalt tõestanud et ta on parim sõitja ja tõepoolest kindlakäeline, pole kena talle halba soovida , mina igaljuhul hoian temale pöialt alati.

talliot, 14.05.2005 10:50
vahet ple kellel kylm närv või mitte......aga ikkagi parim võidab

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia