Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
09. aprill 2005 12:38
Tagasi
Trüki lehekülg

Markko Märtin Uus-Meremaa rallil endiselt kuues

Kommentaare lisatud: 8

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
kalle, 09.04.2005 14:57
oi oi...markkol nagu ei lähe eriti hästi ju... loodame et saab tempo ülesse.. hetkel on ta ju selgelt teise grupi sõitja... järgmise aasta kohajaotamisel oleks vaja ikka olla solbergi, loebi ja bosse tempos.. muidu läheb kitsaks kohtadega

Markko Märtin, 09.04.2005 20:05
Meil praegu Uus-Meremaal öö. Und pole ja mõne tunni pärast vaja hooldusse minna. Eesti
interneti saitidel ringi vaadates nägin, et kusagil
pole kirjas Grönholmi auto põlengust.

6. koht on oodatust halvem, aga homme proovin Tonist kiirem olla. Õhtul hoolduses tuli
veel ilmsiks, et käigukasti 3.käigu sünkronisaa-
toril on probleeme. Loodetavasti saab hommi-
kuks korda.


Tervisi ralli sõpradele.

to Markko Märtin, 09.04.2005 20:18
Me oleme sinuga. Ära muretse. Küll saad hoo ka ülesse. Eks see prantsuse värk tead.. Igatahes katsu ikka magada ja sõida vabalt ja kindlalt. Sa ju tead küll kuidas see käib..

Et siis kiireid aegu ja head und. kui sa veel seal oled

fänn, 09.04.2005 20:23
loodame jah edu edu edu ja veelkord edu! hoia peal!!

tänud, 09.04.2005 20:30
Mul on väga väga hea meel et selle lehe foorumid on puhtad delfilikust jurast ja kommentaare on ka asjalikke..
Kõige väärikam kommentaar kõige väärikamalt selle ala inimeselt teeb au mulgi siia kirjutada. edu homseks ja usun küll et toni on sama hästi kui kuues.

E.V., 09.04.2005 21:16
Olen mitu korda sellele mõelnud, et kuidas need mööda maailma ringi rändajad (WRC-s, F1-s) oma unereziimiga hakkama saavad!?

Igatahes edu, Markko!

BlackHawk, 09.04.2005 22:05
arvan et markko võtab oma uuest autosst viimast, nii palju kui tunne lubab

raivos.RAX, 09.04.2005 22:57
Markko hoia ikka peal ,aga jõua alati katse lõppu.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia