Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
15. jaanuar 2004 14:43
Tagasi
Trüki lehekülg

Järva lumeraja sarja avaetapp peetakse 25. jaanuaril

Kommentaare lisatud: 13

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
aa., 15.01.2004 17:13
see neliveo kummiasi on küll tiba naeruväärne

huvitaks, 15.01.2004 17:21
Kas tõesti tuleb lumerajal rehvist nii suured vahed, et 4wd klassi üritatakse ühtlustada?

badyear, 15.01.2004 17:26
loomulikult, jäärajal just rehv loebki, palju rohkem kui mootor (tänavapaput ringi lasta jaksab jääl iga auto)

inimene, 15.01.2004 18:47
ootan huviga seda võistlust, loodan et huvitav tuleb :) ja konkurentsi ka

4WD, 15.01.2004 20:31
4WD sõidab ju 99% subarutel ja evodel. autodel on kõigil ligi 300hj, tänavarehviga on nii sõita väga piinav. Päris piikide jaox jääb tegelikult ka 300hj veidi väheks, pealegi on nii pärispiik kui titepiik suhteliselt kallid. Need rehvid millel käesoleval aastal sõidetakse on pidamine veidi kehvem kui titepiikidel, kuid rehvide hind on märkimisväärselt odavam

lats, 15.01.2004 20:49
kas see on pohla auto ? kas pohl ei sõitnud ?

to lats, 15.01.2004 21:14
Nõlvak ostis selle Pohlalt ära.

krõll, 15.01.2004 22:33
on ka subaruid millel on 225 hj

Nõlvak, 16.01.2004 12:14
Titepiigi hinna kannataks veel ära ( edaspidi nende hind küll tõuseb, sest Soomes ei tohi nendega enam kaarti kirjutada) aga põhiline probleem on nende rehvide väga erinev pidamine, olenevalt sellest, kuidas neid on töödeldud või kasutatud. Näiteks kui Märtin sõidaks tutikate titepiikidega siis töödeldud titepiigiga võidaks teda iga üks meist.

Kuku, 16.01.2004 13:26
Kui palju need Lammutuskoja rehvid maksavad kui osta ja kui palju rentides?

Nõlvak to Kuku, 16.01.2004 13:36
1200.- krooni tk koos käibega, rentimine 1000.- üks võistluspäev ühele sõitjale. teine sõitja + 500.-

aus inimene, 25.01.2004 19:48
vaarma ja nõlvaku parimad ajad tulid tänu startimisele piigi klassi järel ühes voorus,järeldusi tehku iga tark ise.

???, 26.01.2004 13:41
aus inimene, palun seleta lähemalt, millal vaarma ja nõlvak peale piiki startisid? ma tahaks ka teada...

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia