Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
10. oktoober 2003 8:49
Tagasi
Trüki lehekülg

Järjekordsed rahvaralli karikapunktid jagatakse Viljandis

Kommentaare lisatud: 62

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 |
 
muhv, 10.10.2003 08:55
Ei no mis siis ikka, homme saab kihutada jälle. Sellist üritust ei ole vist RR ajaloos küll enne nähtud :))))))
Igatahes irwe on juba näos....

urr, 10.10.2003 09:03
karikapunkte jagatakse, ja ilmselt viimaseid sel aastal , kuna Roosta jääb ära

..., 10.10.2003 09:10
miks Roosta ära jääb????????????????

juusu, 10.10.2003 11:28
Kas kusagilt on võimalus ka legendi ja ajakava saada.Võibolla on teil isegi netis olemas aga mis aadressil?

Jamila, 10.10.2003 12:05
Nael kummi ja katus lömmi teile seal!

Inko, 10.10.2003 15:50
Peaks Leholas ära käima ja vaatama, mis seal toimub - ca 15 min. jalutada, 3 min. autoga.

to juusu, 10.10.2003 15:50
Kas kusagilt on võimalus ka legendi ja ajakava saada.Võibolla on teil isegi netis olemas aga mis aadressil? - Kahjuks, ei.

niisama, 11.10.2003 18:16
Kahju , et pealtvaatajatele on vähe mõeldud. Kiiruskatsed on halvasti jälgitavad.

yess, 11.10.2003 20:35
lõpux on see rallitamine läbi selleks aastaks!!!jhuuu

suvaline, 11.10.2003 22:25
heh viimasel katsel pani yks mies kraavi tänaval kraavi .laheeeeeeeeeee

fff, 11.10.2003 22:56
Kas tulemusi ka juba kuskil näha

villu, 12.10.2003 01:41
Tulemused:
http://www.rally.ee/?a=a052&b=194

pets1, 12.10.2003 15:43
palun öelge mulle kuidas kodanikud Nissan Maximaga said sõita alla 1.6 klassis? Kas tõesti toodeti neid ka turulkäimiseks siis?

ford wrc, 12.10.2003 17:35
to pets: seda minagi mõtlesin....:)

pets1, 12.10.2003 17:56
mis krdi wrc sina oled? mina olen ju wrc hoopis

pets1, 12.10.2003 18:37
tegelt sorry..ma olen hoopis rullnokk.. unustasin ära

RS03, 12.10.2003 19:40
SS2 võitja on pisut üllatuslik siinses tulemuste
reas-muidugi meeldiv kui Romet oleks põhja sõitnud.

villu, 12.10.2003 19:46
to Rs03
Tänan teavitamast. Parandatud ekipaaži 5 teise katse aeg

Pealtvaataja!, 12.10.2003 20:39
Mulgi sügis rahvaralli jättis ÜLDKOKKUVÕTTES hinde 3+!Esimene asi mis oli üllatus -Lisakatsed on nii pikad ja ohtlikud!Eriti veel linnakatse,nagu aru saadagi oli katus tänavasõidu autol!3 LK lõpus polnudki kõiki 4wd-???Eriti kuum pirukas on see,kui 1 LK olev turvamees räägib kõikidele pealtvaatajatele et abistada/lükata ei tohi,samas ühel valgel escortil jääb mootor seisma-vehib kätega-kutsub abi,ja kui pealtvaataja ei lähe appi siis sõitja sõimab MUNNIKS!Samas mõnel muul katsel karjub turvamees lükake ära...????????

ford wrc, 12.10.2003 22:45
Nimi ikke eestlaste iidoli auto järgi;)...ise olen kah poolenisti rullnokk, poolenisti golfimängija:)

 

| 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia