Virumaa karikasarja viienda etapi parimad selgunud

Võistlus kujunes noorte masinaklassis pingeliseks

Rain Rannala noppis Gert Aasmäe eest magusaimad punktid

Laupäeval sõidetakse Kehala paarisrajal rahvasprinti

Laupäeval, 16. juunil korraldas MTÜ Rallistar Kehala paarisrajal Virumaa karikasarja viienda etapi, kus osales kokku 72 võistlejat. Neile lisaks võttis mõõtu 10 sportklassi võistlejat.

4WD klassis saavutas võidu Rain Rannala (Mitsubishi Lancer Evo 9). Talle järgnesid Gert Aasmäe (Mitsubishi Lancer Evo 5) ja kolmandana Markus Morel (Subaru Impreza).

Klassis 2WD-B ehk üle 1,6-liitrise mootoriga kaherattaveoliste tänavasõiduautode klassis sai konkurentidest jagu Andrek Põllumäe (BMW M3). Enn Sups (Honda Civic) oli teine ja Marko Kukuškin (BMW 320i) kolmas.

Nn väikeste klassis jätkas võidulainel Karel Tölp (Honda Civic), kes tänavu peetud viiest etapist võitnud neli. Vaid korra on temast kiirem olnud Meelis Marmor, kes seekordsel võistlusel ei osalenud. Teise kohaga lõpetas Kehala rahvasprindi 2WD-A klassis Ranel Jürimaa (Honda Civic CRX), kolmas oli Targo Pajur.

Mosvitši-meeste omavahelise võidusõidu võitis Heigo Tinno (IZ 2715). Kümne võistlejaga masinaklassis oli kokkuvõttes teine Argo Nurs (AZLK 2140) ja kolmas Kristjan Kiho (AZLK 2140 SL).

Poole hooaja pealt Moskvich Liiga võistlusklassist SU klassi kolinud Urmas Roos (AZLK 2140) sai äsjaselt võistluselt enda kontosse etapivõidu. Poodiumikoha teenisid välja veel Vallo Vahesaar (VAZ 2101) ja Kalle Kruusma (VAZ 21073). Karikasarja liider Rainer Meus pidi leppima neljanda kohaga.

Naisi oli sel korral stardis neli. Sõidu võitis Sirje Potisepp (Honda Civic). Teise tulemusega lõpetas võistluse Erika Teffo (VW Golf), kolmas oli Liisi Tiitus (Honda Civic Type-R).

J18 klassis hõivasid poodiumikohad Sander Siniorg (Honda Civic Type-R), Sander Sepp (Renault Clio) ja Karmo Salong (Nissan Sunny).

3,3 km pikkusel rajal võeti mõõtu ka kaherattaveoliste sportautodega. Parima tulemuse sai kirja Argo Kuutok (VAZ 2105), kellele järgnesid Gert Ilves (VAZ 2105) ja kolmandana Jaan Pettai (Lada Samara).