Kliki siia Kliki siia
Kui Eestis korraldatakse MM-ralli, kas lähed võistlust vaatama?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 

11. aprill 2009 20:56
Loe kommentaare (0)
Trüki lehekülg

Autospordiajakirja rally.ee rahvaralli KV punktiseis pärast 2009. a 2. etappi

Klass: 2WD-S
1. Toomas Vask / Andrus Toom (BMW 325i) - 32
2. Marek Haiba / Marti Rillo (BMW 325i) - 28
3. Enn Kasari / Hannes Kuusmaa (Citroen C2) - 25
4. Aivo Mängel / Karol Pert (Toyota Celica) - 22
5. Raik-Karl Aarma / Taavi Silt (VW Golf) - 20
6. Alo Põder / Ranno Randmaa (BMW 325i) - 16
7. Argo Must / Kalev Uibo (VW Golf) - 12
8. Timo Kukk / Kristjan Kukk (Audi Coupe) - 12
9. Ago Onton / Meelis Kasemaa (Toyota) - 10
10. Kaido Viira / Raimo Lillemets (Opel Astra) - 10
11. Gert Aasmäe / Aivar Tammsaar (BMW M3) - 9
12. Priit Rebane / Ragnar Palm (Ford Escort) - 9
13. Jaanus Piller / Heiko Piller (BMW 325i) - 9
14. Priit Priimägi / Anti Soo (Nissan Sunny) - 9
15. Ronald Jürgenson / Kersti Jürgenson (VW Golf) - 7
16. Marko Sepp / Priit Lattik (Nissan Primera) - 6
17. Anti Soo / Priit Priimägi (Nissan Sunny) - 4
18. Mati Männa / Andrus Kranach (Nissan Sunny) - 4
19. Jaanus Puuraid / Oliver Lõõnik (Ford Escort) - 3
20. Henno Kivirand / Priit Valdek (BMW 325) - 2
21. Imre Randmäe / Ilmar Randmäe (BMW 325i) - 1
22. Mait Mets / Tarmo Preiler (Ford Escort) - 1

Klass: 2WD-V
1. Neeme-Lennart Tullus / Margus Uusoja (Toyota Corolla) - 32
2. Tõnis Krass / Ingrid Sagar (Nitsubishi Colt) - 22
3. Olavi Jüriöö / Alari Jüriöö (Toyota Yaris) - 20
4. Gert-Kaupo Kähr / Viljar Tammai (Honda Civic) - 19
5. Mehis Kiiver / Rait Kerro (Toyota MR2) - 16
6. Indrek Haamer / Andres Tammel (Honda Civic) - 16
7. Rauno-Olavi Ruut / Margus Mets (Honda Civic) - 16
8. Jaan Kask / Madis Särekanno (Nissan Sunny) - 15
9. Timo Varblane / Helar Lõhmus (Opel Corsa) - 14
10. Taivo Sisas / Klen Valting (Lada Samara) - 14
11. Tanel Mõts / Tauno Mõts (VW Golf) - 10
12. Vahur Himma / Ermo Tamm (Mitsubishi Colt) - 10
13. Alar Hermanson / Heiti Laast (Skoda 130L) - 9
14. Arti Kõrgesaar / Kristlin Kõrgesaar (Honda Civic) - 8
15. Tarmo Peddai / Ülo Leitu (Mitsubishi Colt) - 8
16. Delvis Tõkke / Kudrun Martin (Opel Astra) - 6
17. Illimar Hirsnik / Mikk Mäesaar (Ford Fiesta) - 5
18. Kristjan Klemm / Aivar Klemm (Lada Samara) - 5
19. Arvi Hain / Alo Jäger (VW Polo) - 4
20. Erki Külvi / Rudolf Rohusaar (VW Golf) - 3
21. Esko Viirg / Miko Salumäe (Honda Civic) - 3
22. Olavi Seli / Doris Seli (VAZ 2105) - 1

Klass: 4WD
1. Rainer Parik / Renee Reinu (Mitsubishi Lancer) - 40
2. Ain Kastan / Urmas Ploom (Mitsubishi Lancer) - 30
3. Meelis Siidirätsep / Aivo Rahu (Mitsubishi Lancer) - 23
4. Raiko Aru / Veiko Kullamäe (Mitsubishi Lancer) - 18
5. Ranno Bundsen / Hardi Siilats (Subaru Impreza) - 16
6. Taavi Tellus / Allar Sepp (Subaru Impreza) - 14
7. Tarmo Silt / Kaupo Kukk (Mitsubishi Lancer Evo 9) - 12
8. Are Uurimäe / Indrek Julge (Subaru Impreza) - 11
9. Arsi Tupits / Hendrik Kers (Mitsubishi Lancer Evo 5) - 11
10. Helmet Palm / Manivald Kasepõld (Mitsubishi Lancer Evo 8) - 10
11. Raul Jeets / Sven Raid (Mitsubishi Lancer) - 9
12. Marko Kroonmäe / Antti Kangro (Mitsubishi Lancer) - 8
13. Tiit Vanamölder / Raul Bachmann (Subaru Impreza WRX) - 7
14. Kristjan Peegel / Mart Parbo (Subaru Impreza) - 7
15. Marko Kasepõld / Alex Raadik (Mitsubishi Lancer Evo 9) - 6
16. Aimur Pindis / Indrek Jõgeva (Toyota Celica) - 6
17. Toomas Perillus / Janek Rüütalu (Subaru Impreza) - 6
18. Avo Kangro / Antti Kangro (Mitsubishi Lancer Evo 7) - 5
19. Marko Heinoja / Markus Morel (Subaru Impreza) - 5
20. Rain Rannala / Simmo Nestor (Mitsubishi Lancer Evo 5) - 4
21. Uldis Apsitis / Linda Apsite (Subaru Impreza) - 4
22. Riho Mikko / Ranet Mikko (BMW 325) - 2
23. Rando Aav / Sten Karuks (Audi Coupe Quattro) - 1

Klass: J18
1. Mirko Kaunis / Marko Kaunis (Honda Civic) - 34
2. Tony Võsur / Rait Agu (Honda Civic) - 30
3. Rene Luhamaa / Mihkel Lääne (Honda Civic CRX) - 20
4. Martin Kutser / Marko Kasepõld (Honda Civic) - 20
5. Merilin Mäekivi / Marek Mäekivi (VAZ 2108) - 16
6. Erki Auendorf / Johann Lessuk (Honda Civic) - 16
7. Karl Tarrend / Rivo Vähi (Honda Civic) - 12
8. Otto Täht / Rivo Hell (Renault Clio Sport) - 12
9. Jaanis Tull / Marek Laur (Honda Civic) - 11
10. Tanel Treiel / Alar Laine (Mitsubishi Colt) - 10
11. Joonas-Tanel Lääne / Kaarel Lääne (Honda Civic CRX) - 10
12. Märtin Liivaoja / Anti Eelmets (VW Golf) - 8
13. Lauri Peegel / Erki Pints (Toyota Celica) - 8
14. Kenneth Sepp / Raigo Mõlder (Toyota Starlet) - 7
15. Tanel Tamm / Hendrik Laaneoks (Nissan Almera) - 6

Klass: ML
1. Marko Kukuškin / Elimar Kibus (IZ 412) - 28
2. Tarmo Kikkatalo / Urmas Reigo (IZ 412) - 26
3. Ott Nootre / Hans Nootre (AZLK 2140) - 24
4. Argo Kuutok / Krister Aasa (AZLK 2140) - 23
5. Tarmo Remmet / Tarvo Remmet (AZLK 2140) - 21
6. Marko Eespakk / Mart Bergmann (AZLK 2140) - 20
7. Ahto Moor / Andres Lichtfeldt (AZLK 2140) - 16
8. Tarvi Triik / Sander Külaots (IZ 412) - 11
9. Ruslan Pleshanov / Darja Antonova (IZ Kombi) - 10
10. Marek Link / Margo Link (IZ 412 IE) - 9
11. Rain Pruul / Rein Tikka (IZ 412) - 8
12. Argo Nurs / Peeter Parbo (IZ 412 IE) - 8
13. Meelis Valtna / Mario Tompel (IZ 412) - 7
14. Urmas Ilumets / Uno Vilgats (AZLK 2140) - 7
15. Ermo Jeedas / Kalle Kruusma (IZ 2715) - 7
16. Maksim Masnikov / Karin Tops (AZLK 2140) - 6
17. Vladimir Sõptsenko / Dmitri Sõptsenko (AZLK 2140) - 5
18. Taavi Palu / Sten Üprus (IZ 412 IE) - 5
19. Rene Uukareda / Reigo Prosso (AZLK 2140) - 4
20. Kristjan Kiho / Indrek Mäestu (AZLK 2140) - 3
21. Marko Siilmann / Virgo Ikmelt (AZLK 21406) - 3
22. Hindrek Sep / Harli Sep (IZ 412) - 2

Klass: naised
1. Sirje Potisepp / Kairi Sepp (Nissan Sunny GTI) - 34
2. Kristin Kutser / Kristjan Kutser (Nissan Sunny) - 32
3. Inger Tuur / Indrek Tuur (VW Golf II) - 27
4. Liis Küttis / Lauri Küttis (Nissan Sunny GTI) - 27
5. Kati Riidak / Tiit Soa (VW Golf III) - 24
6. Maila Vaher / Karita Kivi (Nissan Sunny GTI) - 22
7. Annela Rohejärv / Tanel Mõts (VW Polo) - 9

Klass: V21
1. Tony Maimre / Roland Maimre (Lada 2112) - 20
2. Gert Lombiots / Mihkel Speek (Ford Escort RS 2000) - 20
Kliki siia
Artikli juurde
30.07.2020
Lõuna-Eesti ralli nimisponsoriks saab RedGrey Team
Artikli juurde
29.07.2020
Vasalemmas rallikrossi ei toimu, võisteldakse Piirojal
Artikli juurde
03.08.2020
Homme algab Estonia ralli rallipasside müük
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
02.08.2020
Hiiumaa rahvasprint 1+1 25.07.20 (0)
18.07.2020
Kihelkonna rahvaralli 10.07.20 (0)
07.07.2020
Ohekatku autokross 5.07.20 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
03.08.2020 16:32
KR Racing Laitse rahvasprint 02.08.2020 (0)
03.08.2020 09:18
Superkross, auto24ring, 1.08.2020 (0)
03.08.2020 00:42
Tarvastu Karikas 2020 3.etapp (0)
26.07.2020 22:44
RALLIKROSS 2020 EMV 2.Etapp. Misso (0)
24.07.2020 16:03
"The best of rallyvideos net 2006" (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia