21. veebruar 2009 19:52
Allan Popov Citroenil. Foto: Kaido Saul

Ohekatku rallisprindil saavutas võidu Allan Popov

Ohekatku rallisprindil osales kolmes arvestusklassis kokku kaheksa võistlejat. Neist absoluutselt kiireima ajaga läbis ligi 5 kilomeetri pikkuse võistlustrassi Citroen Saxol võistelnud Allan Popov.

Rallisprindil osalenud võistlejad läbisid Ohekatku krossirajal kolm ringi. Sõideti, nagu sprintidel kombeks, kolm vooru.

Kaherattaveoliste ralliautode klassis tegi sõidu kaasa kolm noormeest. Esikoha saavutas kaks vooru võitnud Allan Popov (Citroen Saxo Super 1600). Rauno Orupõld (Opel Astra) oli kokkuvõttes teine ning Simmo Arendi (Ford Escort RS 2000) kolmas.

ERK klassis, kus võeti mõõtu vaid Volkswagen Golfidel, saavutas kindla võidu kõigis kolmes sõidus konkurente edestanud Imre Reisin. Teise tulemuse sai kirja Henri Haav, kolmas oli Veiko Kõopuu.

Reisin märkis, et "piigiga" uuel rallikrossi rajal sõitmine vajas harjumist, kuid kiirus tema sõnul iga vooruga kasvas. "Võistlus oli vahva. Mulle väga see rada meeldib. Peeter Silde on raja ehitamisel väga suure töö ära teinud," kommenteeris klassivõitja.

Veoautol võistles ainsana Ants Kristall.