Rauam lõpetas ralli PWRC-arvestuses neljanda kohaga

Rauam Türgi MM-rallil PWRC-arvestuses kaheksas

Türgi MM-rallil katse võitnud Aava kerkis viiendaks

Rauamilt Türgi ralli avakatsel 16. ja Aavalt 31. aeg

Martin Rauam ja Silver Kütt stardivad Türgi rallil

Mikko Hirvonen - Jarmo Lehtinen Fordil. Foto: Ford
Nädalavahetusel peetud Türgi rallil saavutasid võidu Mikko Hirvonen - Jarmo Lehtinen. Teise tulemuse said kirja Jari-Matti Latvala - Miika Anttila, kindlustades sellega Fordi meeskonnale kaksikvõidu.

Türgi ralli lõpetas kolmanda kohaga Sebastien Loeb. Koos Daniel Elenaga Citroenil võistelnud prantslane jäi Fordil sõitnud võitjaile alla 25,7 sekundiga. Ralli võitnud Mikko Hirvonen - Jarmo Lehtinen edestasid aga tiimikaaslasi Jari-Matti Latvalat ja Miika Anttilat 19 katsest koosnenud MM-etapil vaid 7,9 sekundiga.

Neljanda tulemuse said kirja Dani Sordo - Marc Marti. Võistluse kolmanda kohaga lõpetanud tiimikaaslastest jäi hispaanlasi lahutama kaks minutit.

Rallit tempokalt alustanud, ent seejärel amortisaatori purunemise tõttu konkurentsist langenud Urmo Aava - Kuldar Sikk lõpetasid ralli kokkuvõttes 20. kohal. Citroenil kihutanud eestlased kirjutasid enda nimele ka kolm katsevõitu.

N-rühma Mitsubishil võistelnud Martin Rauam - Silver Kütt saavutasid PWRC-arvestuses neljanda koha.

Autoralli MM-võistluste järgmine etapp peetakse 31. juulist 3. augustini Soomes.