PWRC-arvestuses võistlev Rauam jahib poodiumikohta

Aava ja Sikk lõpetasid Kreeka ralli neljanda kohaga

PWRC-arvestuses sõitnud eestlaste tulemus tühistati

Loeb Kreeka ralli liider, Aava viiendal kohal

Aava ja Sikk saavutasid Kreekas katsevõidu

Autoralli MM-sari jätkub Kreekas sõidetava etapiga

Petter Solberg usub Subaru uue ralliauto edusse

Autoralli MM-võistluste etapil Kreekas olid Martin Rauam ja Silver Kütt teise päeva lõpus PWRC-arvestuses neljandal kohal. Liidritena lähevad ralli viimasele päevale vastu Andreas Aigner - Klaus Wicha.

Juba avapäevast alates oli Martin Rauamil probleeme võistlusautoga. Kuigi reedeõhtuses hoolduses arvati, et viga leiti, ilmnes probleem hommikul uuesti. Rauami sõnul käitus Mitsubishi umbes viis kilomeetrit alates katse stardist rahuldavalt, kuid seejärel kadus mootorist jõud. "Auto käitub nii, nagu kütus oleks otsas," ütles Rauam. "Viimastel katsetel jäime vahepeal peaaegu päris seisma. Ma väga loodan, et auto saab homseks korda," lisas ta.

Kreeka ralli kivised teed on raskeks katsumuseks kõigile võistlejaile. Ka Martin Rauam ja Silver Kütt pidid oma Mitsubishit vahepeal remontima. Päeva teises pooles tuli neil katsete vahepeal vahetada auto roolivarras, samuti õõtshoovad. Katkise autoga sõites kaotasid eestlased PWRC-arvestuses kättevõidetud kolmanda koha ning langesid neljandaks.

Laupäevase võistluspäeva järel oli PWRC-arvestuses rallit juhtimas Andreas Aigner, teine oli Mirco Baldacci ning kolmas Bernardo Sousa. Martin Rauam kaotas liidrile veidi üle kahe ja poole minuti, kuid kolmandal kohal olevale Sousale 6,5 sekundit. Viiendal kohal olev Fumio Nutahara jäi Rauamist maha 8,4 sekundiga.

Ralli kolmandal päeval sõidetakse kokku veidi üle saja kilomeetri seitsmel kiiruskatsel. Esimene katse algab meie aja järgi kell 6.53 ning viimasele katsele antakse start kell 14.30.