26. mai 2003 9:35

Euroopa rallikrossi MV teise etapi võitis Pailler

Euroopa rallikrossi meistrivõistluste teise etapi võitis Peugeot 206-l kihutanud Jean-Luc Pailler. Võistlused toimusid Prantsusmaal Essays, mis asub ligikaudu 50 kilomeetri kaugusel Le Mansist.

Kui valitsev Euroopa meister esimeses divisionis, Kenneth Hansen (Citroen Xsara), võitis Portugalis toimunud võistlussarja avaetapi Jean-Luc Pailleri ees, siis seekord vahetasid mehed omavahel kohad ning võidirõõmu sai maitsta prantslane. Kolmanda koha saavutas Essays toimunud rallikrossil Ludvig Hunsbedt Ford Focusel.

Laurent Chartrain (Renault Clio RS) saavutas võidu teises divisjonis. Temal olid tihedalt kannul kaks Skandinaavia pilooti: Guttorm Linfejell (Opel Astra OPC) ja Markus Nilsson autol Peugeot 306 GTI. Selle tulemusega tõusis Nilsson ka teise divisioni üldliidriks, kuna rootslasel õnnestus Portugalis möödunud nädalal võita finaalsõit.

Kolmas Euroopa meistrivõistluste etapp rallikrossis peetakse kahe nädala pärast, seitsmendal-kaheksandal juunil Austrias.