Kliki siia Kliki siia
Kas pooldad monorehvi nõuet Eesti autoralli meistrisarjas?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
www.veoautodevaruosad.com
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
29. oktoober 2007 12:02
Loe kommentaare (1)
Trüki lehekülg

Sprindi meistrisari lõpeb Otepää osavõistlusega

 Loe lisaks
Ebaõnn viimasel etapil ei vääranud Kanguri võitu

Ago Ahu kindlustas viimasel sprindil meistritiitli

 Foto: Rando Aav
Eesti rallisprindi meistrivõistluste viimane etapp toimub Elva ASK korraldusel 4. novembril Otepääl. Võistlusraja pikkuseks on 4,6 kilomeetrit ning teekatteks on hooaja lõppvõistlusel asfalt.

Finaalsõidu teeb põnevaks see, et vastavalt rallisprindi meistrivõistluste üldjuhendile antakse aasta esimesel ja viimasel etapil rohkem punkte. Kui vahepealsel viiel osavõistlusel sai esikoha võitnu rikkamaks 20 punkti võrra, siis Otepää sprindil lisatakse võitja skoorile taas 30 punkti. Seetõttu on tiitlivõitjad enamuses klassides lahtised.

Hooaja üldvõitja on selgunud vaid kuni 18-aastaste klassis J18, kus nelja etapivõiduga on end tagaajajatest ette rebinud Kaspar Koitla. Teisel kohal on hetkel Tiit Rattasep ja kolmandal Romet Tsirna.

Klassis J16 on 114 punktiga liidrikohal Martin Kangur. Sander Pärn on 94 punktiga ainus, kes võib liidri kuldmedalit ohustada. Karl Kruudal on kolmandana 84 ja Siim Plangil neljandana 72 punkti.

Klassis 4WD juhib sarja Andres Kask. Võimalus tiitlivõiduks on ka temast nelja punkti kaugusel oleval Ago Ahul. Kolmandat kohta hoiab Priit Saluri.

Kaherattaveoliste ralliautode arvestusklassis on viimase etapi eel seis võrdlemisi tasavägine. Ott Tänak on hetkel vaid kahepunktilises eduseisus Marko Kasepõllu ees. Kolmandal kohal olev Hendrik Kers kaotab neile juba enam kui 30 punkti.

ERK ja II liiga ühisklassis on esikohal II liiga arvestuses sõitev Mario Karuse. Teisel kohal on 24-punktilise kaotusega Asso Ojandu, kolmas on Martin Saar.

Vaid ühepunktilise vahega lähevad hooaja viimasele sõidule aga veoautode klassi liidrid Helmut Uusmägi ja Aare Müil.

Start Otepää rallisprindile antakse pühapäeval kell 12.

Vaata lisaks:
www.motorsport.ee

Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
24.11.2024
50 aastat: Tehumardi ralli juubeliüritus (0)
16.11.2024
Hiiumaa rahvaralli (0)
05.11.2024
Kehala rahvaralli 19.10.24 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
25.03.2025 20:24
Rahvakrossi EKV IV ja Raassilla Karika I etapp 202 (0)
23.02.2025 12:33
Otep�� Talveralli 2025 (1)
17.02.2025 10:16
Rally Sarma 2025 (1)
29.01.2025 15:43
2025 Monte Carlo Rally (0)
13.01.2025 22:46
Rally Aluksne 2025 video (3)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia