Saluri valmistub Läti autorallil Saaremaa etapiks

Noored rallisõitjad ammutavad Läti rallilt võistluskogemust

Klassivõit võib tagada 5000 euro suuruse preemia

Parimaid Honda sõitjaid ootab Läti rallil rahaline auhind

6. ja 7. oktoobril sõidetud Läti autoralli meistrivõistluste etapil domineerisid soomlased, hõivates kolmest poodiumikohast kaks. Riia ümbruses peetud rallietapi võitsid Jari Ketomaa - Miika Teiskonen.

Läti rallil võiduni jõudnud soomlased Jari Ketomaa - Miika Teiskonen (Mitsubishi Lancer Evo 9) edestasid 11 kavas olnud katse kokkuvõttes teiseks tulnud rallipaari Juha Salo - Mika Stenberg (Mitsubishi Lancer Evo 9) 19,9 sekundiga. Kordamööda katsevõite noppinud soome rallipaaridele suutsid kohalikest sõitjatest tõsisemat vastupanu osutada vaid Jānis Vorobjovs - Guntis Ervalds (Mitsubishi Lancer Evo 9). Kahel kiiruskatsel parima aja kirja saanud lätlased jäid võistluse lõppedes võitjaile alla 34,4 sekundiga.

Priit Saluri - Indrek Lepp (Mitsubishi Lancer Evo 9) lõpetasid võistluse 22. kohaga. Ralli võitjaile kaotati kuus ja pool minutit.

Väikeses N-rühmas saavutasid võidu soomlased Joonas Lindroos - Jouni Lampinen (Honda Civic Type-R). Üldises paremusjärjestuses platseerusid värsked Soome meistrid kahekümnendale kohale.

Reiko Lempu - Indrek Jõeäär (Honda Civic Type-R) lõpetasid Läti ralli väikeses N-rühmas kuuenda kohaga.

Klassis AL2000 võistelnud eestlased Romet Tsirna - Alari Jüriöö (Honda Civic Type-R) katkestasid võistluse pärast eelviimast katset käigukasti rikke tõttu.